PTT 1. LİG 25. HAFTA | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 17:21:13

« önceki - sonraki »

furkan5534

Maç Sonucu:  samsunspor_x 5-0 bolu_x
Evi ocağı tarlayı satın basın beyler  :deli: :P

_SoN_

1-0 olsun bizim olsun diyeceğimiz çok zor bir maça çıkacağız,fark olur yorumlarına katılmıyorum,inş galibiyetle bu maçı geçeriz.

Aslankaya

jean

Yine cok zor bir Mac can cekisiyorlar ins yenip bu hafta ilk 6 ya gireriz

Ellibeş Numara

Tin tin tinimini Bolu, bolu da ..İ..B..N..E dolu. :D
Maçta bu tezahürat ve Bolu Kümeye denirse iyi olur.. :evet:
(Onlar bizi Samsun Kümeye demişlerdi kendi sahalarında)

amisos5506

Kumeye demek onlara yakisabilir ama buyuk samsunspor taraftarina yakismaz.basip geçelim yeter.

özkan

4 sene önceydi herhalde.Çakma 10 numara erol kapusuz Türkiye Kupasbı maçbıydı bolu deplasmanında (yanlış hatırlamıyorsam bizden boluya transfer olduğub dönemdi ) biz mağlup durumdayken maçında son anlarına doğru oyundan alınan erol kapusuz maraton trübünlerine gidip kendi taraftarıyla tezahüratlarda bulunmuştu bizim inadımıza.O zamandan bu zamana bu takımdan hiç hazetmiyorum.İnşallah bizi rahatlatan bir galibiyet alacağımız maç olur.

celebi

yalnız o 4 seneden de fazlaydı diye biliyorum ben özkanım beraber gitmiştik temiz 6 senesi var o olayın  :)

özkan

evet abi kendi içimizde güzel deplasmanlardan biriydi dediğin gibi abi rahat vardır o kadar ben bi anda hatırıma geldiği kadarını söyledim fazlada yukarı çıkmadan  :D

beşnumara

Bolu bize ters gelecek beraberligi bile zor kurtaracagiz gibi bir his var içimde. İki tarafın hocaları da sıkıntılı. İnşallah zor da olsa kazanırız.
Murat'ın olmaması Canberk için iyi oldu. Kalpar fantezi yapmaz inşallah.

samsunum

atilla cebeciye göre soner şahimn bolu maçında oynamayackmış

lato

Hüseyin Kalpar > Besim Durmuş
Basarız.. :evet:

GençKozluklu

Çik zor Mac Taraftarimiza guveniyorum. 1-0 olur

s_uzunkaya