PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

kuzey55

Dartagnan

Bence kötü hoca.  Kaprisli,  dedigim dedik olan oyuncu kazanmaya calısmayan ve tek düze oyun sablonuyla ligi bitiren,  korkak oynatan bi hoca. Sana göre iyi hoca.  bana göre degil. Sana göre vura vura cıktık , kalparla cıktık. Bana göre çıktıgımız sene üstümüzdeki takimların birbirini yemesiyle yani baska takımların seyiyle gerdeğe girerek, taraftarın sayesinde cıktık. Biraz düsün yanlis mi dusunuyorum?  Disiplindir kattıgı.  Sistem,  oyuncu vs hikaye.  Hee bir de en önemlisi kalparınho nun sans melekleri!!!  Bu sezon ve cıktıgımız sezon coook örnek varr.  Görmek isteyen görür. O bi sey değil dr bu kalpar iyi hocaydı ya rize ve göztepe de nerdeydi Allah askına?

korayxyz

Alıntı yapılan: Dartagnan - 09 Şubat 2014, 00:45:28
Bence kötü hoca.  Kaprisli,  dedigim dedik olan oyuncu kazanmaya calısmayan ve tek düze oyun sablonuyla ligi bitiren,  korkak oynatan bi hoca. Sana göre iyi hoca.  bana göre degil. Sana göre vura vura cıktık , kalparla cıktık. Bana göre çıktıgımız sene üstümüzdeki takimların birbirini yemesiyle yani baska takımların seyiyle gerdeğe girerek, taraftarın sayesinde cıktık. Biraz düsün yanlis mi dusunuyorum?  Disiplindir kattıgı.  Sistem,  oyuncu vs hikaye.  Hee bir de en önemlisi kalparınho nun sans melekleri!!!  Bu sezon ve cıktıgımız sezon coook örnek varr.  Görmek isteyen görür. O bi sey değil dr bu kalpar iyi hocaydı ya rize ve göztepe de nerdeydi Allah askına?
Madem "şans melekleri" vardı hüseyin hocanın o bahsettiğin takımlarda niye şanslı değildi. Neyse ne beni diğer takımlar ilgilendirmez, ben benim takımımdaki başarısına / başarısızlığına bakarım. Hüseyin hoca bu takıma çok şey vermiştir ( önemli hataları olmakla birlikte), hüseyin hocadan daha iyisini bulabiliyorsanız getirin biz de destekleyelim. Sonuçta hepimiz samsunsporluyuz ve bu takımın başarılı olmasından başka istediğimiz bir şey yok

Dartagnan

Diger takımları takip etmemi gerektirecek bir durum yok ortada.  Ben samsun a bakarım.  Ama ben kendi takımımda gördüklerim o '' sans melekleri'' nin her daim yanında olduğunu gösteriyor ve emin ol o şans olmasaydı şu anda o kalpar takım arıyordu kendine. 

korayxyz

Alıntı yapılan: Dartagnan - 09 Şubat 2014, 00:52:37
Diger takımları takip etmemi gerektirecek bir durum yok ortada.  Ben samsun a bakarım.  Ama ben kendi takımımda gördüklerim o '' sans melekleri'' nin her daim yanında olduğunu gösteriyor ve emin ol o şans olmasaydı şu anda o kalpar takım arıyordu kendine. 

Haklısın hoca. Ben daha ne diyeyim

Dartagnan

Ayrıca ben taraftarım yeri gelince destekler yeri gelince elestirirm herkesin kendine göre düsüncesi vardır futbol anlayışı vardır.  Ama başka birisinin olmama ihtimali sevmedigim ve hata yaptiğina inandigim birisini körü körüne desteklememi gerektirmez. Max.olacak olan kredisini fazla tutarsın odur yoksa ona bağlanmak degil.

korayxyz

Alıntı yapılan: Dartagnan - 09 Şubat 2014, 00:56:20
Ayrıca ben taraftarım yeri gelince destekler yeri gelince elestirirm herkesin kendine göre düsüncesi vardır futbol anlayışı vardır.  Ama başka birisinin olmama ihtimali sevmedigim ve hata yaptiğina inandigim birisini körü körüne desteklememi gerektirmez. Max.olacak olan kredisini fazla tutarsın odur yoksa ona bağlanmak degil.
Ne yani biz taraftar değil miyiz? Maaşlı eleman mıyız? Dikkat ettiysen kalparın yanlışlarından da bahsettim doğrularından da. Körü körüne bağlandığım felan da yok

Dartagnan

Senın de taraftar oldugunu ve taraftarın hakkı olan durumları belırttım yukarıda hemen alınma.  Demekki ben yanlıs anlamısım o his doğmuştu kusura bakma;)

mimar55

Kalpar iyi hoca kötü hoca onu tartışmıyoruz burda futbolcu tercihlerinden bahsediyoruz mesela doğan canberk bu takımın geleceği ne kadar şans veriyor ben bir samsunsporlu olarak galibiyet için oynayan gençlere daha fazla şans vermesini istiyorum. Adilovici kızağa çekme gibi bir lüksün yok şuan için takımda forvet yok para yok  sıkıntı cok fazla hoca güllük gülüstanlık bir ortamda yapmıyor hocalık bu yüzden iyi yada kötü diye bir yorum yapamamam haddime değil ama elindeki kadroda kötü bir kadro değil bunuda kimse gözardı etmesin
Kaleci ve forvet dışında elinde her mevkide futbolcu var arif yedek adiloviç yedek canberk yedek beraberlik için cıktın sahaya onuda aldı kalpar kazanmak için cıksa takım kazanır bunu anlatmaya çalışıyorum

55.hakan

Serkan Çalık ı oynatacağıma ileride Fatih i oynatırım.O kadar tercih edilmez bir adam yani.Yenik durumdasın Adil i 75 te alıyorsun.Hata üstüne hata.Daha bu adamın nesini savunalım biz.Korkak bu adam korkak olmasa adam tercihleri doğru olsa 10 puan fazla almıştık en az.

özkan

şu maça s.çalık la bi işe yaramayan bizdeki 55 numaralı torpilli olmadan 9 kişi çıksaydık pek farksız bitmezdi ilk yarı..

brigand

Arkadaş daha neyi tartışıyoruz biz. Bu ligde oyun zaten aşağı yukarı belli. Kalpar'da bunu biliyor. Biliyor da bir insan bir kerecik mi doğru, ideal kadroyla çıkmaz. He deniyor ki kime göre ideal sen mi yaptırıyorsun hafta içi takıma idman, sen mi tanıyorsun oyuncuları ? Valla kimse kusura bakmasın elinde tüm kötü şartlara rağmen böyle bir kadro var ve sen bir türlü ideal seçimini yapamıyorsun. Şu maçta onu yaptı bu maçta bunu seçti diye saymayacağım. Neredeyse herkes ezberlemiştir zaten.

Soner-Canberk-Fatih-Tuna-A.Burak-Erdem-(Zafer,Musa A.,Arif)-Umar-M.Sinan-Ekigho-Adilovic

Bence ideal 11 budur. Göbekte Erdem'in yanına koyabileceğin 3 seçenek var. Bunun dışındaki seçimler bence yanlıştır.

ChucKeR

zafer la masia çıkışlı falan mı, 15 dakka oynamadan vazgeçilmez gibi gösteriliyo. cv'si çok iyi sanırım.

FaTiH_HaN

Bizim Kalparla yaşadığımız sıkıntı şudur; Kalpar takımı sezon öncesinde, sezon içinde, maç öncesinde çok iyi hazırlıyor, takımdaki tüm topçuları koşan, pres yapan, rakibi yıpratan karakterde yetiştiriyor, koşmayan adama prim vermiyor ve takımı lig için %100 hazır hale getiriyor buraya kadar her şey güzel ama sonrasında %100 verimle iş yapacak olan takımı kişisel tercihleriyle %60'lık hale getiriyor, biz de her zaman söylüyoruz tamam başarılısın ama daha iyi olabilir göz göre göre 2 puanı kaç defa bıraktık deplasmanlarda, iç sahada, sadece taraftarın değil ilk önce kendi verdiği emeğin içine ediyor, ister kontra atak de ister kollektif futbol serkanın adnanın bu takımda işi yok, ön yargıdan dolayı değil performansları ortada, adnan çıksın 2 asist yapsın, uzaktan 2 topu kaleyi bulsun arada gol atsın, artık ts muhabbetini de geçtik alkışlarız ama faydasız faydasız koşup kayıyor başka bişey yok, serkan çalığın oynadığı topu mehmet yılmaz oynayamaz mı adnan kadar iş yapamaz mı doğan yada kemal. ama değişmeyecek götümüzü de yırtsak 60 yaşındaki adamın huyunu suyunu değiştiremeyiz, değiştiremedik bu zamana kadar, inşallah şansın yaver gider hüseyin hoca.

cezayir55

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 09 Şubat 2014, 05:45:12
Bizim Kalparla yaşadığımız sıkıntı şudur; Kalpar takımı sezon öncesinde, sezon içinde, maç öncesinde çok iyi hazırlıyor, takımdaki tüm topçuları koşan, pres yapan, rakibi yıpratan karakterde yetiştiriyor, koşmayan adama prim vermiyor ve takımı lig için %100 hazır hale getiriyor buraya kadar her şey güzel ama sonrasında %100 verimle iş yapacak olan takımı kişisel tercihleriyle %60'lık hale getiriyor, biz de her zaman söylüyoruz tamam başarılısın ama daha iyi olabilir göz göre göre 2 puanı kaç defa bıraktık deplasmanlarda, iç sahada, sadece taraftarın değil ilk önce kendi verdiği emeğin içine ediyor, ister kontra atak de ister kollektif futbol serkanın adnanın bu takımda işi yok, ön yargıdan dolayı değil performansları ortada, adnan çıksın 2 asist yapsın, uzaktan 2 topu kaleyi bulsun arada gol atsın, artık ts muhabbetini de geçtik alkışlarız ama faydasız faydasız koşup kayıyor başka bişey yok, serkan çalığın oynadığı topu mehmet yılmaz oynayamaz mı adnan kadar iş yapamaz mı doğan yada kemal. ama değişmeyecek götümüzü de yırtsak 60 yaşındaki adamın huyunu suyunu değiştiremeyiz, değiştiremedik bu zamana kadar, inşallah şansın yaver gider hüseyin hoca.
birde şöyle düşünün bu ligde kadro olarak en az 5 takım bizden iyi  hocaya bu kadar suç bulmanızı anlamıyorum ayrıca geçen sene besim durmuş varken devre arası flaş transferler yaptık son anda ligde kaldık tamam hocanın hataları olabilir ama genel itibariyle başarılıdır  bu kadroyla ilk ikiye morinho gelse belki gireriz