24 - Zafer Özden

Başlatan berusa55, 09 Ocak 2014, 23:07:38

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

hasan varken zor girer kadroya

orucreis

Zafer iş yapar bence nasıl diğer topcular oynamadı ise oda takıma ayak uydurdu 2-3 haftasi var butun takimin

55.hakan

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/44286/zafer-saskinligi/

Bu haberleri yapanlar Zafer in lobi için haber yaptırdığına dair akıllarda şüphe uyandırıyorlar.Adam sezon başından beri o kadar kötü performansı var ki birçok kişi takımdan gönderilsin derken sen özel olarak bir adam seçip O nunla ilgili haber yapıyorsun.Bir de taraftarı dayanak göstermiş.Taraftar istiyormuş oynamasını.Kimlerin istediği belli değil.Ben de sana istemeyen 10 larca kişi göstereyim taraftar Zafer i istemiyor diye haber yapar mısın Selçuk Kaya

beşnumara

Bu haberi yapanlar bu zamana kadar ne kadar yaramaz ne kadar gereksiz ne kadar ahlaksiz oyuncular var hep onları yalayan haber anlayışına sahip kişiler. Biz alıştık. Gördük zaferi.

orucreis

Zaferin ben bu takimda yeterince oynamadigini dusunuyorum. Bir futbolcudan verim almak istiyorsan oynatacaksin biz dogan gibi cocuga sabredip zaferi oynatmadik.

Stoper

Alıntı yapılan: orucreis - 27 Ocak 2015, 09:02:43
Zaferin ben bu takimda yeterince oynamadigini dusunuyorum. Bir futbolcudan verim almak istiyorsan oynatacaksin biz dogan gibi cocuga sabredip zaferi oynatmadik.

Zafer oynasa , bu sefer de tam tersi yorumlar yapılır. 30 yaşında ki Zafer'i oynattık , kendi çocuğumuza,öz çocuğumuza,genç topcuya sahip çıkmadık falan filan. Zafer klasik 2.lig topcusu.İyi birisi ama yetenekleri sınırlı.Kamp da çok iyiymiş ya..Büyük ihtimalle Türkiye kupasında yine ilk 11 başlar. Karagümrük ve Mersin maçların da görürüz son halini.

ask55

konuşmaya değecek bir futbolculuğu yok.
zafere tanınan şansı neden genç birine vermeyiz anlamak imkansız.
zaferde değil zaferi oynatanda kabahat.

korayxyz

Aslankaya

zafer hedefi süper lig olan bir takimin oyuncusu olamaz.
haber gazetesinde ilker aktaş vardi.o da Abdülaziz Solmaz ile ilgili haberler yapardı.aklima o geldi. Böyle ismarlama haberler bitmez.yeni transfer İvanov'un gelmesiyle zafer'in oynama sansi yok.zaten takim da niye tutuldu kimse bilmiyor.devre arasi gonderilmeliydi.

Kaya

Ellibeş Numara

Kafa iyiyken yapılmış bir haber.  :D O gençlerle oynarken bile bir adam kendini gösteremez mi ya?  Bırak as'ı bırak yedeği seni kulübün içine bile sokmam.

55.hakan

Zafer seni bu haberler kurtaramaz canım komik oluyorsunuz.Habere yapan senden daha komik duruma düşüyor.

brigand

İlk geldiğinde hırsı ve Maraş'taki performansıyla belki dedirtmişti. Ancak resmen fiyasko gösterdiği performansla. Bence yeterli süreyi de aldı ve ona verilen şansı hiç kullanamadı. Sezon sonu bir alt lige devam eder.

Ertuğrul Sağlam

Bazi futbolculara kafa takmayi takinti haline getirnekten insallah vazgecersiniz.
Adam zaten ilkonbirde oynamiyor arasira onsekize giriyor  gondetmedilerse takimdan bunda sucu Zafer'degil hoca veta yonetimde arayin.

55(tuncay)55

belki sen olmasan kupada gruptan çıkmıştık tabi mustafa sevgi ve tuna üzümcünün de hakkını yememek lazım siz muhteşem üçlüsünüz  >:( :( :(