PTT 1. LİG 14. HAFTA | Samsunspor'umuz - Adanaspor

Başlatan berusa55, 10 Kasım 2013, 17:12:30

« önceki - sonraki »

berusa55

Furkan

Bu pankarta bi anlam veremedim ben. Şampiyonluğa mı bağlı savaşımız..

mehmet yılmaz

İlk yarı iyi değildik. İkinci yarı değişikliklerle toparladık. Ancak ben yine de en iyi 1-1 olur diye düşünürken Veli Kızılkaya girdi devreye ve hepimizi rahatlatan saçmalığını yaptı. Kırmızı kart sonrası sazı iyice elimize aldık. Adiloviç'in 2 golü de enfesti. Haklı ve lazım olan bir galibiyet elde ettik.

55.hakan

Ekigho iyi değildi.Adnan ayrıca top dağıtımı işinde çok aksadı.Nitekim orta sahayı Musa ile güçlendirdikten sonra toparladık.Allah'tan Veli kırmızı gördü de maçı aldık.
Gol yedikten sonraki oyunumuzu her zaman oynamalıyız ama nedense o oyunu özellikle deplasmanlarda oynamıyoruz.Bu da Kalpar'ın korkaklığından oluyor galiba.Eğer şampiyonluk istiyorsak 2.yarıdaki oyunu genele yaymalıyız.Bu kadar güçlü takımın olduğu ligde puan kaybına tahammül çok az çünkü.Çıktığımız seneki gibi kapanır bir gol atarım diye düşünmesin Kalpar. Her zaman tutmaz o.Çok güçlü takım var farkı bir anda açarlar arayı ligde biz kalırız öyle.

Sioux

AlıntıHüseyin Kalpar Maçı Değerlendirdi !

PTT 1. Lig'in 14. haftasında Samsun'da oynanan Samsunspor-Adanaspor maçını ev sahibi takım 3-1 kazandı. Maçın ardından her iki teknik adam ve oyuncular maçı değerlendirdi.Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Bugün alınacak 3 puan çok değerliydi. Gerçekten de ilk yarı 1-0 mağlup duruma düşmemize rağmen benim takımım çok istekli ve arzulu. İlk yarıda bunu yakalayamadık. İkinci yarı yaptığımız değişiklikler bize hız verdi. Çok güzel goller bulduk. Onların eksikliği bizim lehimize oldu. Kazandığımız için oyuncularımı kutlarım. Oyuncularımla çok mutluyum. İnşallah bundan sonraki maçları da kazanarak devam ederiz. Bu maçta çok şey konuşulabilir ama hiçbir şey de konuşulmaz. Galip geldik ve mutluyuz" dedi.

ngonge

İlk yarıyı izlerken tamam dedim bu sefer kaybediyoruz. Penaltı da üstüne tuz biber oldu. Hakem gerçekten çok çok kötüydü, ilk yarı Adana'lılar kendini yere attıkça faul verdi.

İkinci yarı takım çok farklıydı, Veli kırmızı görmese de gol atardık ama 2 -3 olur muydu bilmiyorum.

Şunu anladık ki Musa Aydın olmadan olmuyor, takımda ileri pas atabilecek başka bir adam yok. Şaban'ın orta yapabilmesi, Turgay'ın hırsı ile takımı ateşlemesi maçın güzel yanlarıydı. Ekigho ve Adnan çok kötüydü, gerçi onları çıkarmak büyük riskti ama takıma çok olumlu yansıdı.
Daha iyi maçlar ve sonuçlar niyetiyle diyelim..
Kalpar da iyice filozof oldu bu arada:

'Bu maçta çok şey konuşulabilir ama hiçbir şey de konuşulmaz'

jean

Ekigho kendine gel da artik cok onemli Mac aldik yoksa asagiya inecektik

cakir55

İlk yarı gerçekten kötüydük. İleriye hiç top taşıyamadık. Adnan, Ekigho ve Şaban takımın içine etti resmen. Adnan sürekli yerde yılan gibi kıvrım kıvrım dolanıyor.
İkinci yarı Sir Kalparınyo iki yerinde değişiklik ile maçı bize döndürdü.
Turgaya kızıyoruz ama bu maçta iyi oynadı bence.
Adilovice parantez açmak istiyorum. İkinci yarı muazzama yakin top oynadı. Topu ileride tutması, hücumu şekillendirmesi vs.
Attığı gollerde kalitesini gösterdi.

Bizim için çok önemli bir macti beraberlik durumunda bile üst tarafı yakalamak zorlaşacaktı.

* tapatalk

mimar55

HoliganSamSunLu

ÖYLE BÖYLE 3-1 VE 3 PUAN KAZANMA ALIŞKANLIĞIMIZI KAZANALIM

samuray

iki ayrı samsunspor vardı sahada ilk yarı bebat ikinci yarı gayet güzel oynadık tabi bunda rakibin kırmızı kartlarıda etkili oldu neyse kazanmak güzel bu adnandan ne umuyor hala kalpar anlamadım döküldü yerlerde süründü onun yüzünden penaltıyı yedik ara transferde orta sahaya takviye şart abdülkadirde gelirse süper olur

##kdc##

Adana'yı en son 2010-11'de Süper Lig'e çıktığımız sezonun  ilk yarısındaki maçta yenmiştik. (Skor yine 3-1 di  :) )O senenin ikinci yarısındaki maçta da Abdülaziz sağolsun oyuna girdikten 1 dk sonra faul yapmıştı gol yemiştik  :suslen:
Geçen sezonki maçı önde olmamıza rağmen nasıl kaybettiğimizi hatırlayınca zaten sinirleniyorum, o yüzden kazanmamızı çok istiyordum, çok şükür kazandık.