22 - Arif Şahin

Başlatan germencisse, 03 Eylül 2013, 19:54:33

« önceki - sonraki »

cembaba

Tam bir hayal kırıklığı benim adıma. Ben de herkes gibi Arif'ten top yapıp kanatlara dağıtmasını beklerken top ezip duruyor. :(

cakir55

AhmetDenizci

jean

daha cok sure almasi lazim

Integral

girdiğinde ileride top oynamaya başladık.
senin yerine serkan'ı oynatmak akıl karı değil.

Ellibeş Numara

sen futbolu bırak arif,en iyisi. :evet:

sadece55

Çırpındı durdu ama hala o eski Arif değil.

elexir

bu gün iyiydi bence geçen haftada 2. yarı oyuna girip toparladı bence artık ilk 11 de başlamalı musanın yerine

Integral

aynı abs gibi, nerelerdeydin sen diyeceğiz.
ama çok geç olacak.

##kdc##

Böyle bi adama sahibiz ama biz leş Musa'yı oynatmakta ısrar ediyoruz.

Ayberk

Ekigho bugün yokları oynarken oyuncu değişikliğinde Turgay'ın numarası yanıyorsa ışıklı tabelada... Oynamasan da laf edemem sana Arif. Kalpar tam olarak neyi düşündü bilmiyorum ama rakip 10 kişiyken ileriden adam çıkarıp Turgay'ı almak nedir? Arif bugün 2. golde büyük pay sahibi bence. Biraz daha erken girse belki 3 puanı kutluyorduk şuan.

germencisse

Sezon başından beri istedigimiz yaratıcı bir orta saha oyuncusu kendisi.O bölgeye alınabilecek en iyi oyunculardan birisini aldık ancak ilk 11 başlamasını geçtim bugün zorunluluktan giremese yine kulubeye mahkum kalacaktı..

beşnumara

Son iki mactir kendini toparladigini gösterdi ama daha erken oyuna alınması gerekir.

brigand

Girdikten sonra oyunu o kurdu. Adam eksiltmemiz şarttı gol atmamız için onuda yaptı. 12 dakikaya bence çok şey sığdırdı.

Stoper

Bizim gördüğümüzu Kalpar'da görüyordur herhalde.. Daha fazla süre alması lazim.