Ruhsuzlar Ordusu

Başlatan Sadece Samsunspor, 08 Aralık 2012, 15:53:50

« önceki - sonraki »

samuray

yeter dobi düş yakamızdan senin yüzünden a.kemal gedikli gidiyorsa tuh sana :kafa: :kafa: :kafa: bide utanmadan maaşmı alıyor bu takımın haline bak kendisi antalyada kursta beyefenndi :kafa: :kafa:

Recep

Alıntı yapılan: samuray - 19 Aralık 2012, 18:43:24
yeter dobi düş yakamızdan senin yüzünden a.kemal gedikli gidiyorsa tuh sana :kafa: :kafa: :kafa: bide utanmadan maaşmı alıyor bu takımın haline bak kendisi antalyada kursta beyefenndi :kafa: :kafa:
dobinin yakamızdan düşmesini beklersek yapmaz bizim yol vermemiz lazım

Desiqner

Taraftar sevmiyor,yöneticiler anlaşamıyor bu adam niye hala kulüpte kalıyor ki ? Dobi Hasan girebiliyorsa bu kulübe yaptıklarından sonra Tanjuda girsin,Cenk'te girsin o zaman...

özkan

Designer gel bi alnından öpeyim babooo  >l<

mimar55

Alıntı yapılan: Desiqner - 19 Aralık 2012, 18:54:14
Taraftar sevmiyor,yöneticiler anlaşamıyor bu adam niye hala kulüpte kalıyor ki ? Dobi Hasan girebiliyorsa bu kulübe yaptıklarından sonra Tanjuda girsin,Cenk'te girsin o zaman...

Cenk ne yapti ??????

mimar55

Alıntı yapılan: Desiqner - 19 Aralık 2012, 19:34:55
http://hedefhalk.com/root.vol?title=cenk-canberk-39i-kacirdi&exec=page&nid=444418

Ben duymamistim bu haberi takip etmeye calisiyorum ama bazen kaciriyoruz demek ki saol kardesim adami tanidim sayende  :kanka:

seyf55

dobi bizdeyken 2.lige düştüğümüzde ben oynamam 2.ligte deyip trumzona gidio ordan kovuluoyr tekrar bize geliyor sonra ali kemal gedikli bunun yüzünden istifa ediyor bi haftadır antalya da teknik direktörlük belgesi güncelleme programında ve adam yönetici biz ölmüşüz ağlayanımız yok adam trabzon kökenli zaten normal bunlar ilginç olan bizim bu tip insanları içimizden tasfiye edemememizdir koca samsunda yöneticilik yapacak olan adam yok elin dobisi gelsin yönetsin umrunda olur mu samsun anlar mı samsunlu ne hisseder.sonra biz bagıralım çağıralım trabzon aleyhinde suç bizim arkadaslar benım senın onun herkesin kendi işimizi kendimiz yapalım kimseye bırakmayalım bizim olmamız gereken yerleri

SametYılmaz55

önemli olan Samsunlunun ne hissettiği değilde Samsunsporlunun ne hissettiği bence.zaten bir insan Samsunsporluysa direk olarak Samsunu da sonuna kadar hisseder.Bu şehrin en büyük markası olan Samsunspor'umuzu gönülden sevdikten sonra kökenin pek bir önemi kalmıyor

seyf55

bu adam sence samsunsporlu mu samet

SametYılmaz55

Dobi Hasan için demiyorum zaten.genel anlamda söyledim kökenin pek bir önemi yok Samsunsporlu olduktan sonra

samuray

tabiki önemli olan samsunsporluluğu kökenin önemi yok zira başkanımızda köken olarak trabzonlu ama onun samsunsporluluğundan hiç kimsenin kuşkusu olamaz camiamızda sevilen birisi değil zaten herkes gıcık oluyor birde a.kemal gedikli istifası onun yüzünden olduğu söyleniyor dobi bu istifa etmez başkanın kovası gerek ir onu :kafa:

seyf55

evet katılıyorum size bu konuda mevzu gerçek samsunspor sevgisi kökenin önemi yok. ben dobi için dedim adamın pek samsunsporla alakası yok gibi daha önceki yaptıkları trabzona kaçısı onun neye meyilli olduğunu gösteriyor kanaatimce sizin dediğiniz gibi samsunspor dan başkasını düşünmeyen gönülden seven taraftar her zaman bizdendir saygımız vardır