TFF'nin Kararı Beklenecek

Başlatan engin55, 29 Mayıs 2012, 22:11:45

« önceki - sonraki »

engin55

29 Mayıs 2012, 22:11:45 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2012, 14:48:38 salihcakir
TFF' nin kararı beklenecek

Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Yılmaz başkanlığında, haftalık olağan yönetim kurulu toplantımız yapıldı. Nuri Asan Tesisleri'mizdeki Yönetim Binası'nda gerçekleştirilen ve gündeme ilişkin konuların ele alındığı toplantı 2 saat sürdü.

Toplantıda, Samsunspor Kulübü Asbaşkanı ve Altyapıdan Sorumlu Yönetim kurulu üyesi Cevat Öncü'nün istifası kabul edildi. Teknik Ekibin ve futbolcu izleme komitesinin çalışmalarının da değerlendirildiği toplantı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) ligleri tescil etme sürecinin beklenmesi kararının alınmasıyla sona erdi.

ugrass

yönetimde acaba başkandan baska paran veren adam varmıdır =))

ahmetsefa55

seçimli genel kurul olacak mı acaba ?

yada şöyle sorayım ; kazım başkanın yönetimi yenilemesi için seçime girmesine gerek var mı ?

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: muhalif - 29 Mayıs 2012, 23:13:21
seçimli genel kurul olacak mı acaba ?

yada şöyle sorayım ; kazım başkanın yönetimi yenilemesi için seçime girmesine gerek var mı ?

Bende aynı şeyi merak ediyorum, bir dünya istifa oldu, şu takımda sadece başkan var bir kaç tanede işlevi olmayan yönetici, seçim yapmadan istifa edenlerin yerine adam yerleştirilebiliyor mu acaba  :o

Tufan

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 29 Mayıs 2012, 23:31:28
Bende aynı şeyi merak ediyorum, bir dünya istifa oldu, şu takımda sadece başkan var bir kaç tanede işlevi olmayan yönetici, seçim yapmadan istifa edenlerin yerine adam yerleştirilebiliyor mu acaba  :o

Hiç bir dernek genel kurulda seçim yapmadan yedek yönetim kurulu üyeleri haricini yönetim kuruluna sokamaz.

sadece55

Tufanın dediği doğru sanırım Tff kararından sonra mutlaka seçime gidilecektir.Yönetim Listesi daha güvenilir ve daha güçlü bir şekilde revize edilmelidir.

Sioux

5 haziran deniliyor son gün, doğru mu acaba? bitsin bu belirsizlik.

celebi

umutlanmayın derim her şeye rağmen

burakbas

55.hakan

Bugün Tahkim Karar açıklayacaktı bakalım pek bir şey çıkmaz gerçi de...

Gorkem

55.hakan

Gerçi Tahkim Kurulu cezayı ya onaylıyor ya da indiriyor tekrar bakım deme yetkisi yok galiba.

samuray

uefa kescek cezayı bunlara merak etmeyin tek umudumuz uefada