Spor Toto Kupası 3.Hafta: Samsunspor'umuz - Karabükspor

Başlatan samsun 55, 21 Nisan 2012, 19:52:21

« önceki - sonraki »

erten

kamuri

cünoyla seydoya helal olsun deplasman yapmışlar ;D

cembaba

Cünoyla Seydo şuan yanımdalar. Deplasman fatihlerine helal olsun. Lig TV kendilerini hep çekti. :) Geri dönüş bileti yokmuş Ankara'ya geldiler. Yavuz'u da gördük. Yarın Samsun'a dönecekler inşallah. Bu çocuklara helal olsun.

berlinli55

##kdc##

Beyler deplasmana gidicez dedik dedik bize inanmadınız bak noldu şimdi  :P
Bu sene Karabüğe ikinci gidişimdi, pek bi değişiklik yok aynı ruhsuz boş şehir.
Sabah erkenden şehre geldik hemen Safranboluya geçtik gezmek için. Dolmuşla ilerlerken bir de ne görelim takım otobüsü Safranboluda bi otelin önünde. Hemen atlayıp indik. Takımın otelden kaçta ayrılcağını öğrenip Safranbolunun güzelliklerine attık kendimizi Seydoyla  :) Resimleri yükleyip sizlerin de görmesini isterdim de gidin görün derim Safranbolu harika bi yer gerçekten  ;D
Maça gelirsek, takımla otel önünde buluştuk, başarılar diledik falan filan bebelere korkmadan oynayın dedik ama nafile. Takım otobüsü hareket ettikten sonra biz de Seydoyla bir ilke imza atarak takım otobüsüne eşlik eden özel timlerin aracıyla stada geçtik  8) Tahmin edilceği üzere tribünde Seydoyla ben vardım sadece. Sonra orda görev yapan Samsunsporlu öğretmen bir abimiz geldi.
Takıma gelirsek bence hangi ligte mücadele edersek edelim seneye transfer çalışmalarına şimdiden başlanmalı. Defanstaki Aykut Topal dışında altyapıdan oyuncu çıkmaz bize  :rulet:
Maçtan sonra gezilcek bi yer olmadığı için bi yemek yiyip hemen otobüse atlayıp geri dönelim derken Seydoyla maceranın asıl şimdi başladığından haberimiz yoktu  :-X Karabükten Samsuna ilk otobüsün pazar akşamı olduğunu öğrendiğimizde karabükten nefes alan her akıllı bireyin nefret etmesinin doğal olduğunun kanısına bir kez daha varmış olduk.  :suslen: Mecbur ordan Ankaraya geçip Cembaba ve Asker Yavoyu ziyaret edip bu amacından az da olsa şaşan deplasmanı sonlandırdık.
Karabük tribünlerinde Şirinlere bağıran 7 cincığa, tribünde yanımızda olan tüm karabüklü inşaat amelesi abilerimize, bizi Ankarada ağırlayan Cembabaya teşekkür eder, bir sonraki deplasmanda görüşürüz  :-\

maraton

bu ikisine acil kız arkadaş bulmak için tüm sitenin birlik ve beraberlik içinde ve fedakarca çabalamasının zamanı gelmiş gibi görünüyor, baksanıza kaybediyoruz bunları !!  1dk!!!

Musti

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 28 Nisan 2012, 18:11:59
Muratcan ÖNCÜ - Cevat ÖNCÜ
Oğuzhan AZGAR - Abdi AZGAR
Yankı ŞENGÜN - Dobi Hasan ŞENGÜN

Altyapımız neden iyi değil gibi soruların kısmen cevabı olabilir belki ve bilmediğim isimlerde olabilir ayrıca.
burada biraz haksızlık olmuş diye düşünüyorum.muratcan bu sene a2 de çok başarılıydı hemen her maç gol attı.ordu maçında da sonradan girmesine rağmen gayet dengeli gözüktü.oğuzhan milli takımların üst düzey hariç hemen her kategorisinde görev yaptı.sezon başında antrenmanlarda da gayet iyiydi.yankı ne abisine ne de babasına çekmiş.efendi bi çocuk fenada oynamıyo.biraz sabredilmesi lazım.hemen yakıştırmalar yapıp oyuncularımıza haksızlık etmeyelim.

beşnumara

Bir zamanlar bize bir gürcü gelmişti chelidze miydi?İdmanlarda ne oynuyordu beee hastaydım adama ;)