KOREOGRAFİ-5 (fb 02.02.2012) Ele İnat SAMSUNSPOR

Başlatan edmontdante, 21 Ocak 2012, 20:20:23

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: fairplay_55 - 06 Şubat 2012, 20:37:56
imparator tanju, kral alex...bir sürü sayabirim...kimse küsmez,onlara da motivasyon olur samsunspor_x

Seninde siteden uçma vaktin gelmiş... !!!

5trawberry

Kesin hüküm vermeyin.
Adam futbolculara hitap şeklinden bahsetmiş.

fairplay_55

5trawberry  arkadaşa,ne demek istediğimi anladığı için teşekkür ediyorum.Ve diğerlerinin de, basit bir ifadeyi bile anlayamayacak kadar çapsız olmaları nedeniyle,insanlarla alay etmek için( ki ben de Samsunsporluyum)  nasıl fırsat kolladıklarını ancak kendilerinin komik duruma düştüklerini görüyorum.Arkadaşlar,bu tavırlarınızla ancak kendi egolarınızı tatmin edersiniz.Siteden birini daha uçurabilirsiniz,site malıyla mülküyle size kalır.Ama insanları böyle alaycı tavırlarınızla,çok bilmişlerinizle ve kabadayılıklarınızla yanınızdan kovalarsanız siz küçülürsünüz,yanınızda kimse kalmaz.Kendi aranızda taraftarcılık oynarsınız.Bize lazım olan bu değil birlik olmak birbirimize saygılı ve tahammüllü olmaktır.İnanın Samsunsporlu olmak için kimsenin bu siteye ihtiyacı yok.Samsunspor baştan beri vardı bu siteler yoktu.Bundan sonra da Samsunspor olacak.Biz bu sitelere dayanışma ve birlik ruhuyla giriyoruz.Hakaret yeme amacıyla değil.Ki ben burada ne demişim "futbolcu motivasyonunu artıracak yapıcı bir öneri ile "gelmişim.Beğenilir,beğenilmez ama iyi niyetle öneri yapmış bir kişi ile de dalga geçilmez ki daha "kral alex" derken ne demek istediğimi bile anlamamışsınız.Unutmayın ki birtek Samsunsporlu siz değilsiniz..Biz,yağmurda çamurda  döşemesi bile delik 302 mercedes otobüsle (ki otobüsün içine su-çamur giriyordu ve yer olmadığından ben koridorda sehayat ediyordum+lisedeydim) Bursa deblasmanına giderken kimse kimse ile dalga geçmiyordu.Herkes Samsunsporluydu.Son söz:Burada olan Samsunsporlu olduğu için var,o yüzden ahkam kesmeyin önce kimin ne demek istediğini anlayın ve saygılı olun.Samsunsporlu centilmen ve saygılıdır.Samsunsporlu it kopuk değildir.Bir kişinin daha kalbini kırdığınız için sizi tebrik ediyorum.İnanın bu sitedeki son kelimelerim.Allaha emanet olun. samsunspor_x

emre

hocam iyi güzel de iki kişi yazdı diye salla hemen siteye. Yok şöyle yok böyle,ne kadar biriktirmişsiniz içinizde...Yazdıklarınla çelişiyorsun. Hem sana yapılan şeyden bahsedip hem sen siteye sallıyorsun. Yönetici senin çift takımlı olduğunu düşünse zaten bu yazıyı yazamıyor olurdun.

fairplay_55

siteye salladığım bir kelime yazar mısın?(kişiye değil ama )

emre

kendi aranızda taraftarcılık oynarsınız,Samsunspor hep vardı bu siteler yoktu,kimsenin Samsunsporlu olmak için bu siteye ihtiyacı yok...

Neyse ben daha yazmayacağım,güzelim başlık kirlenmesin..

brigand

Herkesi itham altında bırakan yazıyı yazan sensin. Ben bir Allah'ın  kulunun da bu site olmazsa olmaz, bu sitede olmayan Samsunspor'lu değildir gibi bir açıklama da bulunduğunu, böyle bir fikri desteklediğini daha görmedim,duymadım. Defalarca yazıldı, kimse zorla siteye üye yapılmıyor, zorla da uzaklaştırılmıyor. Burası bir platform. Ve güzel bir şekilde yönetildiğine inanıyorum. Birçok arkadaşımız bütün iyi niyetiyle işini yapmaya çalışırken gerçekten de saçma sapan sebepler ve insanlar yüzünden bıraktılar işlerini. Üyelere çağrım şudur; bazen çok çabuk yargılama yapılabiliyor, çok çabuk kanıya varılabiliyor. Biraz daha sağduyulu ve sakin olunmak zorundayız. Böyle olayların tek sebebi ikili ilişkilerin en sahte en sağlıksız olduğu sana ortam tabikide. Ama en hızlı ve basit iletişim yolumuz da bu. Bunları dikkate alarak devam edelim. Çünkü gerçekten de bu sitede ki bazı insanlar sıkıldı bu işlerden.

ahmetsefa55

hayır belliki iyi bir Samsunsporlusun , yaşında orta halli.
yazdıklarında mantıklı ama nıye sıteye sallıyosun.
sana 2 kişi cevap verdi diye herkes böyle mi düşünüyor yani ?

Serkan

bu olay benimde canımı sıkıyor burası forum ; burada adminler de dahil herkesin görüşü kendisini bağlar kimsenin yorumu sitenin görüşü gibi algılanamaz algılanmamalı....

Burak

İyi de Fairplay abim günlük olarak bu forumu takip ediyormusun ? Sonuçta bu sitenin de bir üslubu var kelimeleri seçerek kullanmak zorundayız ben bazen 5-6 kere editliyorum mesajlarımı mesela yada göndere basmadan bir kere daha okuyorum . Şimdi bu siteyi hergün aşağı yukarı takip eden birisi olarak benim senin hakkında ki algım şöyle . Sen duruyorsun aklına birşey geliyor şapkadan tavşan çıkarmışcasına ortaya bir fikir atıyorsun ve bu fikre eleştiri kabul etmiyorsun. Mesela daha önceleride 50.yıl başlığını 4-5 sene önceden açtın. Siteyi ne kadar takip edersin bilmem ama mesaj aralığına baktığımız zaman ortalama 2-3 ayda bir giriyorsun herşeyi geçtim bu siteyi hergün takip edenlere ayıp ediyorsun

5trawberry

09 Şubat 2012, 01:16:13 #220 Son düzenlenme: 09 Şubat 2012, 01:20:29 5trawberry
klişe olacak ama iyi ki 250 kişiyle izliyoduk dememiş :) :) ona da şükür.

Artı olarak, bu sitedeki son kelimelerim falan deme, site benim değil, söz sahibi de değilimdir ama, inan kimseyi görmesen de, tanımasan da, aile gibidir. İnsana çok şeyler katar, Samsunspor ortak paydasında herkes elinden geldiğince kardeşindir senin için..

Burasının sana neler katacağını zaman içinde görmek seni de gururlandırır. İyi olmuşum iyi, ki farklıymışım dersin zamanla..

edmontdante

İyi de Alex ne iş harbiden.Kimsenin aklına böyle bir örnek vermek gelmez  burada.Kralsa Serkan'dır Tanjudur ,İmparatorsa Celil.

Cheregi

Elbette Kral deyince Serkan, İmparator deyince Celil aklımıza geliyor ama ben biraz farklı algıladım sanki. Tanju İmparatordur, Alex kraldır dememiş, bir üstteki mesaja istinaden Tanju'ya İmparator, Alex'e kral denildiğinde kendi takımlarından kimse küsmüyor, bunlar gibi çok örnek var, bizimkilerde küsmez, onlara da motivasyon olur yazmış.

Arkadaşın bu yazdıkları elbette siteden atılmak için sebep olmamalı ama her fırsatta birilerinin içinde biriktirdiği siteye kusulan kine yeni bir üye olarak benim bile tahammülüm kalmadı.  :rulet:

edmontdante

Geçen sezon yaptığımız sopalı pankartlara baksın o zaman.Kimlere hangi özel pankartlar  yapıldığını görsün.Yani bu fikri bu siteden biri atsa ortaya şöyle derdi."Hani geçen sene yaptık ya Zagor Turgay vs".ya da " cenk'e Ahmet Şahin'e yaptığımız gibi vs "

Kral Alex vs  diyen arkadaşın o mesajında artniyetli olduğuna ben de inanmıyorum ama sitenin olaylara bakışına da önem vermek ona göre dikkatli yazmak gerekmez mi?Her şeyde site site site öyle site böyle.Peki ya büyük çoğunluğun önem verdiği noktalar ne olacak.Her önüne gelen onları hiçe sayıp aklına geleni yazacak mı?