Arena'ya Çıkartma Yapmiyor muyuz? Gidiş -Dönüş Fiyatı Belli Oldu....

Başlatan ahmetsahin, 12 Eylül 2011, 09:13:53

« önceki - sonraki »

ahmetsahin

Arkadaslar görüşmüş oldugum otobüsü iptal ettim bende kendi aracım ile istanbula gideceğim bilginize. 

kamuri

istanbula özel araçla gidip iki kişilik yeri olan var mı bizde gelmek istiyoruz arkadasımla eğer yeri olan varsa alsın da bizi ;)

ahmetsahin

ben 4 arkadaşımla gidiyorum dönüyorum arkadaşlar yoksa ne demek

kamuri

neyse ayarladık bizde bi araç 4 kişi cumartesi akşamı çıkaacaz hayırlısıylan maçta gorusuruz inşallah

ahmetsahin

ErkÇay55

Arkadaşlar Gs maçına otobüs ile gitmek isteyen arkadaşlar varsa 0541 540 33 55 telefondan isimlerini yazdırabilirler.Malum sitemizde çoğu arkadaşımız uçakla gidecekleri için otobüs organizasyonu yapılamıyor.telefonunu verdiğimiz arkadaş kendi grubuyla organizasyon yapıyor. gitmek isteyen arkadaşlar kendisine ulaşıp bilgi alabilirler.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1286651585#

KırmızıBeyaz

Alıntı yapılan: ahmetsahin999 - 14 Eylül 2011, 14:49:46
insallah kardeşim yolumuz açık olsun gazamız mübarek
Abi ben Mevlüt. Yer varsa bende gelmek isterim...

CurvaSs

mevlüt kardeşim, sitemizden toplu olarak organizasyon yapılmıyor. daha önceki sayfalarda da dediğim gibi herkes uçak veya özel araçları tercih etti. son ana kadar belli olmaz ama otobüs kaldırılmayacak sanırım.

cgr

Yarın ( Cumartesi ) Sun Express 21:35 uçağıyla  seko ve benden başkakim gidiyor ? :)

baha55

arkadaslar bilet olayını nasıl halledeceksiniz..ben maç saati stadda olucam...

cgr

Alıntı yapılan: baha55 - 16 Eylül 2011, 13:52:40
arkadaslar bilet olayını nasıl halledeceksiniz..ben maç saati stadda olucam...

Bizimde niyetimiz maç saati orada olmak zaten... ;) O yuzden gelioruz...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: cgr - 16 Eylül 2011, 13:22:46
Yarın ( Cumartesi ) Sun Express 21:35 uçağıyla  seko ve benden başkakim gidiyor ? :)

hacu kımler gelmıyo kı herkes o ucakla gelıyo  :)

ben harıc  ;)

fındık