Lütfen....

Başlatan cgr, 09 Ocak 2012, 00:00:06

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Sadece inanmak yetmiyor, tum taraftarimiza ve takimimiza bu inanci asilayacak gorsel birseyler yapabiliriz.

Theofanis Gekas

arkadaşlar acıyla böyle şeyler yazabiliyor bende yazdım yalan yok,ama yazanda kahrolarak yazıyor hepimizin tahmin edeceği gibi,ben yazarken nasıl diyim bunu totem gibi felan görüyorum hani böyle yazınca düşmicez gibi geliyor (genelde umduğum başıma gelmezde) ondan yazıyorum galiba bilemiyorum çok boktan bir piskoloji içindeyim sizin gibi.içime bir karanlık çöktü cincon maçı 2 0 ken bile dedim biz yenilcez galiba.bu sene bütün uğursuzluklar bizi buldu,doğru hiç bişeyimiz yok taraftarda buna dahil,son olarak istemeden sizi üzdüysem özür dilerim,bundan sonra düşmeyi ima eden şeyler yazmam

binikalamadım

samsunspor_x DÜŞSEKTE DÜŞMESEKTE  samsunspor_x
ŞANLI ARMA GÖNLÜMÜZDE...

minci

Geçen yıl taraftar ve onu güdüleyen samsunspor.biz takımı hiç hesapta yokken çok özlediğimiz evimize dönmemizde en büyük rölü oynadıysa bu yıl da aynı rölü oynayıp evimizde kalacağız.

feveran

Konuyu acan arkadaşa öncelikle teşekkür ederim,

Bende anlamış değilim burda gercekden samsun sevdalısı ve samsunspor aşıkları var buraya
giripde neden samsunspor düşer ve samsunspor ligde kalırsa ulusun önünde eşşek gibi anıracam sözler olur anlamış değilim

Çuvalın içindeki elma çürüklerini ayırmak lazım biz samluyuz ve samsunsporluyuz

Bu  şehirde doğupda bu şehirde büyüyen bu şehirde okuyan ve bu şehirin ekmeğini yiyipde

İHANET EDEN KAHPEDİR....