İdmana Gidiyoruz

Başlatan Jnr.Serkan, 13 Aralık 2011, 00:09:34

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: muhalif - 15 Aralık 2011, 16:12:30
idmanda neler olduğunu biri özetlese ?

Bir şey olmadı biz protesto ettik ; ergün geldi biz elimizden geleni yapıyoruz bize tepki gösterin ama küfür etmeyin dedi; zaten artist bir şekilde konuşuyor;tepki alınca geri gitti; Adnan sezgin ile Cico reis konuştu; Ahmet'te  tepki gösterildi oda maç satıyorsam vs vs dedi ama bu olay daha çok su kaldırır..

red_white

Bu futbolcular cidden dayak istiyor sen futbolcusun kulağın kapalı olacak duymayacaksın karşılık vermeyeceksin...

ergün yağmur çamur demeden yerlere atıyormuşmuş kendini ulen yere yatma adam gibi orta kes!!

cem

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, futbolcu Ergün Teber'in '15 haftadır para almadan oynuyoruz' açıklamasına sert tepki gösterdi.

Yılmaz, Samsunspor'lu futbolcunun yaptığı bu açıklamaya ateş püskürdü. Samsun dışında olan Yılmaz'ın, kente gelir gelmez Ergün Teber'in idiaları ile ilgili açıklama yapması bekleniyor. Teber'in '15 haftadır bin lira almadım' sözüne hayli sinirlenen Kazım Yılmaz, "Gelince konuşacağım" dedi.

kuzey55

bu mal utanmadan ben futbolcuyum da der şimdi.

twitter

kürt çalsın çingen oynasın

illallah ettik yemin ediyorum bir kulüp 5-6 ayda bir tane olumlu haber okutmaz mı arkadaş taraftarına

Serkan

zaten paraları ödeniyorsa kulüp koyar belgeleri ortaya olup biter ..

celebi

yavaş yavaş ulusal basına da konu oldu artık mesele hayırlısı bakalım

http://www.samanyoluhaber.com/spor/Samsunspor-karisti-/723035/

GençKozluklu

Alıntı yapılan: celebi - 15 Aralık 2011, 17:10:36
yavaş yavaş ulusal basına da konu oldu artık mesele hayırlısı bakalım

http://www.samanyoluhaber.com/spor/Samsunspor-karisti-/723035/

Herkes aklını başına alır. Taraftarımızı kutluyorum. Verilmesi gereken tepkiler uslubunca veriliyor anlayana. İnşallah SAMSUNSPOR umuz buradan güçlernerek çıkacaktır.

Ajan

Ergün hanni Adanalısın yaaa ...

kýzýlyýldýz55

Ergün şimdi top oynadığını mı zannediyo :S

Ahmeti

Ergün bir maçta yanlış hatırlamıyorsam fener maçıydı Murat'ın boğazına sarılmıştı, o gün dedimki kendi kendime ulan Ergün,Murat bu takımda yıllardır adam gibi topunu oynuyor sen papazlık peşindesin,şimdi ise yaptığı açıklamalar hiç inandırıcı gelmiyor bana.

Bir lafımda Mustafa'ya bugün kü kaleye şut çalışmasında topa vurmaktan acizdi ve hoca bu adamı böyle gördüğü halde ilk 11 e alırsa sendende bir halt olmaz petko.

samet_55

ergün top sürmeyi bilmiyon orta yapmayı hiç bilmiyon.bursa maçındaki gibi arkandaki kısa boylu adam kafa vurdurup.gole sebebiyet veriyosun..carr car konuşuyonla adamda biraz utanma olur utanmaaa..arsız para açları

holigan5565

yaa arkadaş bir hoca takımı ne hale getirdi bence önce hocaya tepki gösterilmeli siktirsin gitsin diye.topçularda tabi sütten çıkmış ak kaşık değil ama bu hocayı kovamayan yönetimde artık hoca kadar suçlu olmaya başladı.başkan her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor.ama şunu bilşioyrum ki bu taraftar futbolcu çekişmesinin dah fazla uzaması samsunsporumuz daha da kötü etkiler ve bize hiç bir fayda sağlamaz.bir tepki verilecekse hocaya verilmeli.bu takımı mahveden asıl olarak o.kazım yılmaz "taraftar haklı" diyerek ne kadar  bizim hoşumuza gitsede yanlış bir açıklama yaptı bence sen eğer topçunun arkasında durmazsan hiç oynamaz.ve unutmayalımki bu lig bitecekse bu topçularla birecek devre arasında 11 tane iyi adam alamıyacağımıza göre bence taraftar olarka tepkimiz topçulara değil hocaya olmalı bu işin tek sorumlusu petkoviç ve her hafta onun arkasında durarak kazım başkandır.

samuray

ergün ün açıklamaları hayret verici ya başkan kimsenin beş kuruş alacağı yok diyor o neler söylüyor kazım başkan gereğini yap arttık birde utanmadan o tepkilere karşılık veriyorlar taraftar her zaman haklı kardeşim neyin mücadelesini veriyorsunuz da takım neden bu halde kendinizi bi özeleştirinizi yapın önce sarp sen ne oynuyorsunki geldin geleli bi g.s maçı bi gol attın diğel maçlar yan gelip yattın seni o takıma koyan hocanın ben insanda biraz utanma sıkılma olur be takım yenilmiş haftalardır galibiyet yüzü görmemiş siz kendi havanızdasınız utanmadan biraz yüzünüz kızarsın ya mücadele ediyormuşlar ne mücadelesi o yüzdenmi takım bu halde bu papazlardan takıma bi fayda gelmeyeceği apaçıkortada iyi bi temizlik yap artık kazım başkan öncede petkovicçi yolla kan değişikliği şart oldu diye düşünüyorum >:( >:( >:( :( :( :(