SADEF Seçimleri ve Samsunspor

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Ekim 2009, 14:19:30

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Valla bence Samsunlularla Samsunlu işadamlarıyla,Samsunlu siyasetçilerle alakası olmayan ve Samsunlu işadamlarının payına düşeni alamadığı büyüme imkanının olmadığı AKP iktidarı son bulmadıkça Samsun ve özellikle Samsunspor kaybetmeye devam edecektir bunu anlamamız gerekir... Sermaye değişiyor, sahipleri değişiyor, birileri büyüyor birileri küçülüyor.Sermayesi büyüyenler memleketlerinin takımlarını üst sıralara taşıyor (örn kayseri,sivas...vb). Birilerinin Samsunspora sahip çıkabilmesi için işlerinin iyi olması lazım avanta ihaleler alması lazım. AKP iktidarı oldukça bu olmayacak.En fazla doğru oyuncu ve doğru teknik heyet seçimiyle başarılı olabilirz...

GençKozluklu

red_white

Arkadaşlar normalde çelebi abi okucaktı ancak kongernin uzun sürmesi ve kendisinin işi olması nedeniyle gitti ve hiç hazırlanmadan okudum umarım beğenmişsinidr hatam olduysa affola

atakan

ağzına sağlık kardeşim.beş dakikalık çalışmaya göre gayet iyiydi.

#BAFRALI#

red_white

dün suat kılıçla göüştüğümüzde dediği şey 3000 taraftar Samsunspor stadında anca oluyor şehir sahip çıkmıyor ilk başta yusuf ziyayı göndermeniz lazım bunuda yapacak olan sizlersiniz ben elimden geleni yaptım dedi  ???

celebi

en zaman görüştün yusuf suat kııçla

atakan

Alıntı yapılan: celebi - 19 Ekim 2009, 07:36:42
en zaman görüştün yusuf suat kııçla

abi çıkışta yanına gittik.biraz sohbet imkanı bulduk.içimiiz acıyor dedik.şuan bir ilçe takımına iki sıfır yenildiğimizi söyledik.oda ver,ver de biyere kadar.işadamlarıda bıktı gibisinden bir laf etti.bir milyonluk şehirde üç bin kişi geliyor stada dedi.bizde insanların küstüğünü şevklerinin kırıldığını söyledik.zaten sorunun işadamlarında değil kalıcı gelir sağlama konusunda olduğunu dile getirdik.belediye neden halletmiyor bu işleri dedik.anladığım kadarıyla oda bu konudan şikayetçi gibi geldi bana.onuda siz hallediceksiniz dedi.başkanı sıkıştırın gibisinden.

mehmet yılmaz

Y.Ziya'yı biz mi halledecekmişiz? Sanki muhalefet partsinin adayıydı bu zat? Son günlerde duyduğum en saçma söz! Neresinden tutsan elinde kalır...

red_white

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ekim 2009, 12:00:25
Y.Ziya'yı biz mi halledecekmişiz? Sanki muhalefet partsinin adayıydı bu zat? Son günlerde duyduğum en saçma söz! Neresinden tutsan elinde kalır...

çok ilginçtir ki öyle dedi mehmet abi kulaklarıma inanamadım  ???  grup başkan vekilisin başbakanın sağ kolusun okadar ağırlığın var bir belediye başkanına söz geçiremiyosun..  ya inanamadım bizden daha dertli bize yakınıyor adam bukadar acizlik olurmu yazık çok yazık

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ekim 2009, 12:00:25
seçim zamanı her yerin başkana adayı belirlenmişken samsun hala belli değildi.niye o kadar düşünüp bekleyip de tekrar yzy dediler ya? bırakın bu ayakları yaaa alayınız yalansınız alayınız ikiyüzlüsünüz.şerefsizler...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 19 Ekim 2009, 15:37:35
seçim zamanı her yerin başkana adayı belirlenmişken samsun hala belli değildi.niye o kadar düşünüp bekleyip de tekrar yzy dediler ya? bırakın bu ayakları yaaa alayınız yalansınız alayınız ikiyüzlüsünüz.şerefsizler...

fatihçim millet vekilleri istemedi yzy  yi... hatta başbakana anlattıalr durumu ama  başbakan  tamam koymayalım ama samsunu kaybederseniz siz de kaybolun gibisinden sözler söylediği günlerce samsunda konuşuldu..yapılan ankaetlere göre  ak partili veya ak partisisz  samsunda yzy yüzde 40 dan aşşa çıkmıyor du çünkü.... >:( >:( >:(

zaten eğer başkanlığa ak partiden aday olmasaydı büyük ihtimal şimdi içerdeydi o yargılandığı davadan... adaylığı kesinleşincede samsunumuzun ileri gelenleri (!) çarşaf çarşaf ilan vermişlerdi gazetelere  ..tebrik ilanları  >:( >:( >:( >:( >:(

red_white

doğru çoğu istememişti ama başbakan samsunu kaybederseniz kaybolun gibisinden laf etti kimse bu riski göze alamadı  >:( 

#BAFRALI#