Tribün Dergi Forumlarında SamsunSpor taraftarının gücünü gösterelim

Başlatan bankocu55, 13 Haziran 2009, 20:00:58

« önceki - sonraki »

bankocu55

Arkadaslar uzun zamandır okuyorum ben bu siteyi.Bütün futbol takımlarının taraftarları girip burada yorum yapıyor.Ama samsunsporlu üyelerin sayısı cok az dikkatimi cekti.Bugün üye alımları basladı.Üye olup taraftarımızın gücünü gösterelim.Saygın ve güsel bir sitedir arkadaslar.

www.tribundergi.com

bankocu55

üye alımları acılmıs bugun girdim ben üyelik aldım sizde alın arkadaslar

beşnumara

gerek yok bence o siteye girip yazmaya.zaten üye arkadaşlar var.gövde gösterisi yapmaya gerek yok. ben 2 kere üye oldum 2 kere atıldım çok basit bir nedenden dolayı.adminlerin ne olduğu belli değil >:(

bankocu55

bilmiyorum walla bende uzun zamandır okuyordum üye olamamıstım simdi oldum.Güsel bir siteye benziyor ama samsunsporlu cok az ondan dedim

mehmet yılmaz

Samsunsporlu az değil, çok ama elimiz varmıyor. Sıkıldık yıllardır bazı şeylerden.
Rahmetli Timofte oranın en eski üyelerindendi ve efsanesiydi.

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2009, 20:06:38
Samsunsporlu az değil, çok ama elimiz varmıyor. Sıkıldık yıllardır bazı şeylerden.
Rahmetli Timofte oranın en eski üyelerindendi ve efsanesiydi.
teoman abi tribündergi için çok özeldi ama dediğim gibi hiç adil bir site değil.en ufak bir sürtüşmede daha doğrusu kendi anlayışlarına göre banlıyorlar o bi şey değil bi daha ulaşamıyorsun ben ne yaptım diye ama adminlerden birini faceden bulmuştum içimde bi şey bırakmadım çok şükür ne var ne yok çıkartmıştım :D :D

Tufan

1 seneden fazladır bende yazarım ama artık sadece kendi maç başlıklarımıza falan yazıyorum. tribündergide bizden az kişi olabilir ama Teoman abinin ağırlığı sonra Mehmet abinin yazıları falan Samsunsporumuzu gayet güzel temsil ediyoruz. isteyen üye olsun tabi güzel yazılar falan oluyor.

**KaR6**

Teoman abimizin adına leke gelmesin diye tartısmalara ve s.. yarıslarına girmiyoruz, yoksa üyeliğim mevcut orada da..

maço

gövde gösterisine gerek yok gerektiğinde olması gereken mudaleler yapılıyo merak etmeyın