Olmadı şöyle siyahi futbolcumuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Nisan 2009, 11:43:10

« önceki - sonraki »

Ollivanders

europe_55

Bu arada Serkan Aykut hala neden kadro disi anlamis degilim.
Bence onun gibi bir futbolcunun, golcünün artik geri dönmesi sart.
Eger Serkan Aykut su anda bizde oynasaydi, inanin en az 6 puan fazladan alirdi tek basina...

Ollivanders

Alıntı yapılan: europe_55 - 20 Nisan 2009, 23:02:50
Bu arada Serkan Aykut hala neden kadro disi anlamis degilim.
Bence onun gibi bir futbolcunun, golcünün artik geri dönmesi sart.
Eger Serkan Aykut su anda bizde oynasaydi, inanin en az 6 puan fazladan alirdi tek basina...

Kac 6 puan ustad ya dusundukce insan delirecek gibi oluyor.

kayacan

Benim daha iyi bir önerim var.Siyahi oyuncu getirmeyelim siyahi Samsunlu yapıp yerli siyahi oynatalım. Ülkemize gelen siyahi mülteciler bazı şehirlere yerleştirilip kalacak yer ve iş veriliyor.Somaliden,kenyadan gelip Ispartaya yerleştirilenler var mesela. Bizim Samsuna niye vermemişler anlamadım? Söğütlübahçeli Zenciler yada derebahçeli zenciler olsa onlardan kesin futbolcu çıkardı....

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Nisan 2009, 22:35:12
Veis,
Aklıma gelmişken Nijerya'dan ala ala Alex Agbo'yu alan da bizdik :)
Zencilerin kralı Hasselbaink'e işe yaramaz deyip, Dugbatey'i alan da bizdik. :)

Hatırlarmısınız, Multescu zamanında bir sezon başı da Benson diye bir Ganalı getirmişlerdi, hazırlık maçında izledim, sahaya çıktığında adamın bütün hücreleri titriyordu. Belli ki ilk kez seyirci karşısına çıkıyordu. Kimbilir belkide menejerler bize Afrika nın süper yıldızı diye itelemişlerdi. 90 dan sonra Milinkoviç, Radaca, Timofte, Kirita, Dobre, Eprianu, Kais, Ayari, Souza...

Zorlamaylya iyi diyebileceğim 9 yabancı sayabildim, 15 SENEDE... Bunlardan bir kısmı gol kralı olmuş, bir kısmı etiket yapmış, bir kısmı da milli maçlardan televizyondan izlenerek alınmış belkide :) Şöyle doğru dürüst izleyip aldığımız adam yok. (Rafael le Marciel var haksızlık etmeyelim :) )

Şu ligde bile arkadaşların da dediği gibi Adanaspor un durumu, ve Orduspor un averajı birçok şeyi açıklıyor zaten

Kaya

Alıntı yapılan: veis - 20 Nisan 2009, 22:32:30
galatasarayın yetişdirdigi onlarca kaliteli genç futbolcu arasından en basiretsiz olanını zafer şakarı alan bizdik.bakkal çıragının bile futbolcu oldugu brezilyadan marciel back ı alanda bizdik.ben iddaa ediyorum elin beyaz tenli çocugunu bile bakma bu zenci diye boyarlar yine bize satarlardı.adam iki maça çıksa az terlese boya akacak ve bizim çok akıllı yöneticilerimizde çıkıp bize onların tenide teride siyah diyecek.yani bizim yöneticilerimize yabancı bul desen gider çorumdan alırlar niye havzadan sonrası şehir dışı.

Tiryakiler55

bu mbilla'yi menajer oyununda almI$tim adanaspor'dan :D birinci ligde ilk senemde ilk 10 arasina girmemde büyük payi oldu :) gelecegi yok diye antep'e sattim adam tek ba$Ian ayakta tutuyo takimi golleriyle :D bu oyunu yapanlarin bile bi bildigi var demekki :D

fanli03

Bu takımdan ne zenciler gelip geçti hey yavrummmm

AntZ

Alıntı yapılan: fanli03 - 25 Nisan 2009, 04:19:55
Bu takımdan ne zenciler gelip geçti hey yavrummmm

Souza ve Baido dan başka "budur" diyebileceğimiz bir tane zenci aklıma gelmiyor. Souza ya da ne kadar zenci diyebilirsek artık...

Pergani 55

güzel oynuyor. ama futbolcunun rengi önemli degil. siyah olması iyi oynayacagı anlamına gelmiyor