Bursaspor Bizim Futbolcularımıza Talip

Başlatan bengülü, 15 Mayıs 2009, 12:24:07

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

15 Mayıs 2009, 21:10:26 #30 Son düzenlenme: 15 Mayıs 2009, 21:24:18 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 15 Mayıs 2009, 19:36:45
Türk futbolunun ve Samsunspor altyapısının son yıllarda yetiştirdiği en büyük değerlerden söz ediyoruz arkadalar. Bir tarafta fuleli oyunu, öldürücü deparları ve üstün fiziğiyle Turgut Doğan Şahin; Thierry Henry'nin Türk versiyonu. Yanında "Messi mi? Ronaldo mu?" tartışmasını yapan dünya futboluna ikisi bir arada olabilir dedirtecek çapta bir futbol tarzı ve yeteneği olan Sercan ve son olarak da modern futbolun en önemli mevkii durumunda olan önliberonun devşirme Aurelio'dan sonra milli takımımızda yokluğunu kapatabilecek tek futbolcu olan Sefa...  ;D

Ayrı ayrı değrlendirildiklerinde dahi üst düzey olan bu gençlerin bir arada oynatılması ve aynı takımda olmaları ortalama her futbolseveri heyecana gark edecektir.
???
İnşallah Bursaspor elimizdeki bu büyük yetenekleri almaz! Lütfen Ertuğrul Sağlam, sana saygı ve sevgi besliyorum ama bu üç büyük yıldızı bizden alırsan bütün sempatim kaybolacaktır...  ;D

selahattin55

16 Mayıs 2009, 11:37:52 #31 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2009, 11:41:24 selahattin55
ertuğrul gibi bir hocanın bizim dalton kardeşleri alıp ne yapacak.belki zeytin bahçesinde falan çalıştırır.haydi ertuğrul hacam samsunspora yeni bir hizmet et ve kurtar bizi bu bermuda şeytan dört geninden.

Sadece Samsunspor

16 Mayıs 2009, 11:44:06 #32 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2009, 11:50:07 samsuni
bunlar varya orda at gibi koşarlar, mücadele ederler, her giden böyle oldu zaten, burdan giden gittiği yerde döktürüyor her neyse gitsinler onları samsunspor forması altında görmek istemiyorum

kumköylü ahmet

yollari acalim arkadaslar gitmeleri icin elimizden geleni yapalim defolsun gitsinler adiler

Nuri Asan

bursaspor kafayı yemiş anlaşılan,alda kurtur bizi bu dertten

oguz_5528

18 Mayıs 2009, 16:46:18 #35 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2009, 17:29:03 samsuni
Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Mayıs 2009, 12:28:58
yap bi kıyak ertuğrul hoca al şu ruhsuzları bursaya?

ruhsuzlar ordaaa.. ter boşalırcasınaa oynarlar!!!!!!!!! ortam war para varr....yanii bişe demiorum

kaptan 55

sen merak etme gitsinler görelim nasıl oynuyolarmış gurbette oynamak o kadar kolay değil burada yaptıklarının onda birini yapsınlar gittikleri yerlerde anında kıçlarına tekmeyi yerler.yeter ki bizden gitsinler gitsinlerde o formanın değerini o zaman anlicaklar.

ugrass

yaman55

Alıntı yapılan: bengülü - 15 Mayıs 2009, 12:24:07

Samsun'a kanca attık

Kırmızı Beyazlı takımın genç yetenekleri Sercan Temizyürek, Turgut Şahin, Hakan Koçaslan ve Sefa Aksoy, Ertuğrul Sağlam'ın yakın takibinde.

Ertuğrul Sağlam'ı dünkü panel sırasında yalnız bırakmayanlar arasında Samsunsporlu öğrenciler de vardı.  Bir öğrencinin 'Samsunspor'dan oyuncu transfer etmeyi düşüyor musunuz? sorusuna Sağlam "Samsunspor'un benim hayatımda ayrı bir yeri var.

Teknik direktörlük tecrübem orada başladı. Uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettim. Açıkçası şu anki durumuna üzülüyorum. Son haftada kümede kalmayı garantilediler. Orada takip ettiğim isimler var. Sercan Temizyürek, Turgut Doğan Şahin, Hakan Koçaslan ve Sefa Aksoy yetenekli isimler. Şartlar olursa

ALINTI :bursahakimiyet.com.tr

ne öğrencisi ya soruyu soran bizim çarşambalı samet :D

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Mayıs 2009, 13:16:34
paralarını verip baslarına da sağlam bi hoca koyarsan oynarlar tabi..
bu sözüne katılıyorum

pitbul055

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Mayıs 2009, 19:36:45
Türk futbolunun ve Samsunspor altyapısının son yıllarda yetiştirdiği en büyük değerlerden söz ediyoruz arkadalar. Bir tarafta fuleli oyunu, öldürücü deparları ve üstün fiziğiyle Turgut Doğan Şahin; Thierry Henry'nin Türk versiyonu. Yanında "Messi mi? Ronaldo mu?" tartışmasını yapan dünya futboluna ikisi bir arada olabilir dedirtecek çapta bir futbol tarzı ve yeteneği olan Sercan ve son olarak da modern futbolun en önemli mevkii durumunda olan önliberonun devşirme Aurelio'dan sonra milli takımımızda yokluğunu kapatabilecek tek futbolcu olan Sefa...  ;D

Ayrı ayrı değrlendirildiklerinde dahi üst düzey olan bu gençlerin bir arada oynatılması ve aynı takımda olmaları ortalama her futbolseveri heyecana gark edecektir.
???
İnşallah Bursaspor elimizdeki bu büyük yetenekleri almaz! Lütfen Ertuğrul Sağlam, sana saygı ve sevgi besliyorum ama bu üç büyük yıldızı bizden alırsan bütün sempatim kaybolacaktır...  ;D

Not: Beyler, aramızda kalsın, Bursasporlu yöneticiler bu satırları okuyabilir, övgü dolu şeyler yazalım da yüklü paraya kurtulalım bu bir tanesi eksik Daltonlardan :) Ayrıca şayet herhangi bir takıma giderlerse hiç bir şekilde aşama katedemezler çünkü bu fuıtbol sorunu değil mental sorunu. Birşey olamaz onlardan...
:P ;D

Ertuğrul Sağlam

Şimdide fenerbahçe kancayı takmış alt yapıdan 3 futbolcumuza Oğuzha, Berat, İsmail isimli topculara