Gol kralı yine bizden!

Başlatan SS55, 10 Eylül 2008, 17:51:20

« önceki - sonraki »

SS55

10 Eylül 2008, 17:51:20 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 19:51:58 berusa55
bir klasik haline gelen ve golcu fabrikası olan SAMSUNSPOR'um bu sezon bisakatlık olmazsa yeni gol kralını vitrine çıkaracaktır.henüz ligin başı ama 3 gol ile ilk sırada bulunan BURHAN ligi kral olarak tamamlar inşallah.
selamlar

kuzey55

10 Eylül 2008, 18:01:12 #1 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 19:52:20 berusa55
bu kadar peşin olmamak gerek.ama burhan böyle giderse hem gol kralı olur hemde bizi süper lige çıkarır inşallah...

jean

10 Eylül 2008, 19:50:45 #2 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 19:52:55 berusa55
biz ilk geldiginde bu kadar formda degildi insallah bu performansini sezon sonuna kadar surdurur

kumkoylu ahmet

ya durun gol kralini ilan birakin bu takim lige kimlerle cikacak ona bakin gol krali olsak ne olur adimiz super ligde olmadiktan sonra

CeLiL_55

bu sene Serkan Aykut efendi adam gibi oynarsa Burhan ile birlikte Forvette hiç sıkıntımız olmaz diye düşünüyorum

s.b.ç yasin

bu burhan çok iyi çocuk her maçta golü var iyi transfer inş hep böle devam eder

nomak55

arkadaşlar ben burhanı bize ilk geldiğinde ilk maçç olarakta elazığ macında seyretmiştim çok hoşuma gitmişti ama demekki küstürdüler biraz bunu zamanında ama şu an baya iii durumda inş. devamı gelir kral serkanda katılrısa yanına bizi tutamazlar bu sne

celebi

Bu sene burhan gol kralı olabilir

kuzey55

iyi form tuttu umarım böyle devam eder.gol kralı olsun aynı zamanda bizi de ligin kralı yapsın...

Baskent_Samsunspor

Burhandan ben de çok büyük patlama bekliyorum umarım gerisi gelecek bu akşamda atacak inşallah

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Eylül 2008, 04:39:30
Burhan veya Serkan atar atmasına da kım besleyecek bunları ?

belediye  ;D

Kadir ÇELEBİ

Manisasporun kaptanı Sezer Öztürk bu hafta oynanan K.Karabuk macı sonrası gol sayısını attığı 3 golle 6 çıkardı biraz erken açılmış bir başlık yinede umarım burhanın performansı dahada yukselir Kral serkanda istenilen düzeyde top oynarda bu yarışın içinde olurlar..

Atakumlu

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 20 Eylül 2008, 22:36:11
Manisasporun kaptanı Sezer Öztürk bu hafta oynanan K.Karabuk macı sonrası gol sayısını attığı 3 golle 6 çıkardı biraz erken açılmış bir başlık yinede umarım burhanın performansı dahada yukselir Kral serkanda istenilen düzeyde top oynarda bu yarışın içinde olurlar..

sezer orta saha oyuncusu ilk haftalarda boyle cıkıslar olabilir..manisanın takımı bu ligin biraz ustunde olmasından dolayı da takım cok gol buluyor..biraz daha beklemek gerekecek ilerleyen haftalarda ne gibi durumlar gorulur...

CeLiL_55

bu Serkan Aykut ne yapar anca yan gelir yatar..