idam edilecek olsanız ...

Başlatan esedullah, 09 Eylül 2008, 13:50:50

« önceki - sonraki »

esedullah

evet arkadaşlar eğer idam edilcek olsanız son sözünüz ne olurdu

YORUMLARINIZ BEKLİYORUMM

yaman55

samsun155

ecelim ;Dle ölmek istiyorum:)

kumkoylu ahmet

SamsunluReis

son kelimemm  "Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Resuluhu"  olurduu

AntZ

Kelime-i şehadet i Allah herkese nasip etsinde onun dışında Samsunspor un şampiyonluğunu göremeden gidiyoruz, biz göremesekte bizden sonrakilere nasibeyle yarabbi olurdu :(

CeLiL_55

Kelimei şehadet getirir, sonra idam yerindeki herkese bağırarak Allah Ts'yi tutanların Belasını versn derim :D :D :D :P

Sercan

55__Gurbet__55

ALAYINA ISYAN ISYAN ve ondan sonra kelime-i sahadet

Revenge

Beni idam edenlere dümdüz giderdim. Ne yapacaklar ki öldürecekler mi beni :)
   İdamla ilgili küçük bir fıkra.....
Temel ingiliz ve Fransız ilkel bir kabilenin topraklarına girmişler ve yakalanmışlar. Kabile reisi almış bu üç kafadarı karşısına,sizi öldürecem bundan kaçış yok. Ama nasıl öleceğinize siz karar verin demiş. Sılahlamı,giyotinlemi,iple mi.Fransız demiş ki ben silah sesinden korkarım ,ipi hiç iplemem,siz beni eniyisi giyotinle öldürün. Koymuşlar fransızın kelleyi giyotine . giyotinin baltası yukardan aşağıya hızla inerken tam kelleye geldiği an tak takılmışve durmuş. Kabile ilkel ya hemen bunu alın bunda tanrısal güç var demişler ve adamın önünde eğilmeye başlamışlar. yani yırtmış fransız. İngilize sormuşlar seni nasıl öldürelim diye. oda görmüş ya fransızdan. giyotinle giyotinle demiş. o da aynı şekilde giyotin tam kelleye inecekken aniden takılıp durmuş. bunu da almışlar geriye. Buda yırtmış. Gelmiş sıra bizim Temel'e. onada sormuşlar nasıl ölecen diye. Demiş ki: Ben silah sesinden korkarım. Giyotinde bozuk. siz beni asın.

esedullah

hakan55

Genelde temel fıkralarda kahraman yani zeki kişi olurdu ama burda olamamış herneyse yinede guzeldi eyvallah :D