PFDK Kararları - İlk haftadan ilk ceza

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Eylül 2008, 22:33:27

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

abi Normal Değil dedinde bir fotoğrafı paylaşıyım :)

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: eLLis - 04 Eylül 2008, 23:17:01
2.5 bin tl veren altın adamsa 2.5 bin tl nin gitmesine sebeb olan ne adamdır?  ???  :)

Kara Adam :)  ;)

Atakumlu

bizim gibi gariban takımlara ceza kes ki buyuklere vercek paran olsun yazık bu TURKİYE de 3 buyuk die hitap edilen takımların dısındakilere.eminimki bu olay istanbulda bi macta olsa kimse umursamaz bile..

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2008, 22:49:09
Eğer küfürden dolayı ceza yeseydik para tahsil edilecek isimleri sıralıyorum

1- samsuni  :(
2- kar6  ::)
3- veis
4- veisin halaoğlu
5- recep55
6- kerem55  ;D
7- atakum_55

diğerlerinden emin değilim, pek duyamadım o hengamede.

Ama sahaya girmekten ceza yemişiz. gozgoz'un dediği mantıklı giren ödesin valla.

abi tam olarak nereden ettiniz bu manidar küfürleri:) bende maraton da tam orta saha çizgisindeyim acaba duydum mu gerçi yanhakemle bende baya bi münasebette bulundum ama :) bi ara yanına kadar indik valla

mehmet yılmaz

Lütfen sevgili kardeşim
Bizimkisi küfür değildi
Sadece veciz hitaplardı rakibe ve hakem heyetine karşı... :)

Biz de maraton üstte, gol attığımız kaleye biraz daha yakın bir bölgedeydik.

Sercan

05 Eylül 2008, 09:18:12 #20 Son düzenlenme: 05 Eylül 2008, 09:21:39 55sercan55
Alıntı yapılan: samsuni - 05 Eylül 2008, 09:04:45
Lütfen sevgili kardeşim
Bizimkisi küfür değildi
Sadece veciz hitaplardı rakibe ve hakem heyetine karşı... :)

Biz de maraton üstte, gol attığımız kaleye biraz daha yakın bir bölgedeydik.

Ben ettim yalan yok hemde iyi bi sövdüm o devamlı bayrağı kaldıran hakeme...Cezam neyse razıyım:)

Hatta bu klübün cezalar içinde 100 altın adamlık bir bütçe ayırması lazım...kaldı 99 altın adam valla mübarek ramazanda:):)

ozkan17

Allah aşkına boyle cezamı yenır ya..tamamiyle saha müdürü ve yönetimdeki bu işlerlle ilgili kimselerin zaaflarıdır bu.

Samsunspor'un parası oyle ota seye gidecekse neden sezon oncesi bı dunya kahır cekıldı para toplamak adına?

Tufan

05 Eylül 2008, 12:22:54 #22 Son düzenlenme: 05 Eylül 2008, 12:25:33 SPectre
o kapalı tarafındaki yan hakemin ailesinden güzel insanlara iyi dileklerimizi hepimiz yolladık herhalde
bende maratonda tam orta çizgi hizasındaydım hatta arkamızda bi abide o ses çıkaran zamazingo vardı duymussunuzdur herhalde

**KaR6**

sahaya giren bizim yoneticilerimizden biri ancak burdan isim vermem dogru olmaz, ben öğrendim :)

bu arada hakkımda cıkan asılsız iddialar var, ben hayatta kufur etmem, ettirmem, lutfen camur atmayalım ;D

hele o yan hakemle eray a hiç sövmem dunya ahiret kardeşim hepsi ;D

yönetici

05 Eylül 2008, 20:27:29 #24 Son düzenlenme: 05 Eylül 2008, 21:29:38 berusa55
Beyler forumda küfür etmek yasak, atarım hepinizi... :)

Ah pardon, stadda etmişsiniz; o halde saldır Samsunspor 
;D

**KaR6**

yönetici bey abi, burdan sallıyon bize ama stadda göremedik aramızda, giresun maçında görüşürüz umarım ;D ;D  gerçi nerede oldugunu bilmiyorum, en kotu kartal maçında çık ortaya charles gibi oldun valla iyice ;D

HaSaNCaN

evet yönetici sen aslında yokmusun. yoksa varmısın. sen varmısın yokmusundaki hamdi bey gibisin.

veis

sevgili samsuni abinin de edigi gib bizimkisi genelde hakem triyosuna oldu ama ençokda serkanın penaltısında penaltıyı yaptıran oyuncu sonadamdı ve hakem sarıyla geçiştirdigi anda kıyamet koptu hatta bizim sçzler aldı başını gitdi ama gerçekdn masumane sözlerdi bunlar bizimkiler diger statlardakine göre devede kulak misali.

MeL_55

hehe beni de araya sokun bende küfür ettim hakeme.. ama gercekten cok kötü hakemdi. :D
sahada gezen adami gördüm KAR6 ;D ;D