www.samsunspor-center.com (1 Haziran Aciliş)

Başlatan MeL_55, 30 Mayıs 2008, 23:14:49

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: streeturk - 01 Haziran 2008, 01:40:19
Bugün 1 haziran acılsın artık yahuuu  ;)
Açıldı siz hala görmedinizmi buyuk kayıp..! reklamlara devam :D

CurvaSudSamsunspor

herşey mükemmel sadece beyaz eşyaların üstüne siyahı kırmızıyla beraber kullanalım

polarlar muhteşemmmmmmmmmmmmmm

maço

superler yaa tısortler falan baya kalıte hele kırmızı polar sahane gozukuyo

erkan55

burdaki siparisler kac günde elimize ulasir

delacoste

Almanya ici ise Ücret ödendigi günden 2-5 gün icinde ulasir(Is günü)

HoliganSamSunLu

gerçekten çok iyi bir çalışma tebrik ediyorum

HoliganSamSunLu

01 Haziran 2008, 23:53:59 #21 Son düzenlenme: 02 Haziran 2008, 00:00:12 berusa55
Türkiye'ye satıs var mı arkadaslar?

delacoste

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 01 Haziran 2008, 23:53:59
Türkiye'ye satıs var mı arkadaslar?
Siteden yok henüz ancak isterseniz benim ile irtibata geciyorsunuz msn üzeri dilyarasi55@hotmail.com dan.buradan size gereken bilgileri verecegim
Samsunspor-center.com Admin

Nuri Asan

Ürünler çok güzel arkadaşlar.Nihayet uzun müddet sonra ürünlerde Samsunspor yazılarını görebildim.Umarım böyle bir center Türkiye'de de açılır gerçektende ihtiyacımız var.

Çalışmalarınızda başarılar.

HoliganSamSunLu

evet gerçekten ürünler harika kardeş ben msn ekledim ....

nomak55

03 Haziran 2008, 00:46:21 #25 Son düzenlenme: 03 Haziran 2008, 00:53:05 berusa55
mutlaka turkiye içinde de olmalı..hatta universte grubu içinde bişiler yapılmalı .

asıl sloganınız başka diye soranlara inat samsunspor olmalı bence...Hem TEOMAN abimizin anısını yaşatmış oluruz hemde herkese iyi bir mesaj olur...

celebi

hayırlı olsun Rabbim utandrmasın inşaallah

Lazoli

ibrahim abi sen bitanesin tabi bu arada melihinde emeklerini unutmamak gerekir gercekten cok güzel bisey her ay siparis vericem insallah  ;D gercekten cok güzel birsey. ayrica kulübede bi nevi gelir kaynagi olmasida cok sevindirici. ellerinden öperim ibrahim abiciiim  ;D biz avrupali samsunsporlular icin gercekten cok güzel birsey bence türkiyeyede ürün satilsin. ama fiyat farklari sorun olabilir tabiki. euro ve ytl nin durumu yani.

ellerinize saglik allah yardimciniz olsun ayrica ibo abi izinden sonra ilk isim senin oraya bi ugramaktir haberin olsun  ;)

MeL_55

delacoste