Sezgin Gümüş'ü SADEF yönetim kurulu makamında ziyaret etti…

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 16 Şubat 2008, 15:38:08

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Samsunsporun gidisatıyla ilgili fikir alısverişinde bulunularak SADEF genel başkanı Müslüm ÇAMUROĞLU , Yönetim kurlu ve SADEF olarak,Samsunsporun yanında olucağını belirtti.

Samsunsporun zor gününde kulubü sahiplenen sayın sezgın gümüşe sadef olarak teşekkür edildi Samsun gibi buyuk camianın birlik ve beraberlik icerisinde birinci lig'te ki
Yerini alması için İstanbul'da ki Samsunlular ve SADEF olarak Türkiye genelinde yaşayan hemşerilerimizin yurt dışında ki gurbetçilerimizinde sahip cıkması gerektiğini belirtti.. Samsunspor için kanpanyalar başlatılması gerektıği vurgulandı. Samsunlu değerli iş adamlarının vakit kaybetmeden bir an önce Samsunspora sahip çıkması gerektiği vurgulandı.

Samsunspor ve SADEF olarak Türkiye ve yurt dısındaki hemşerilerimizin bir araya gelecegi Samsunspor için İstanbulda gelir amaçlı bir gece yapılamsı gerektiği belirtildi...Sayın başkanı ziyaret edenler SADEF Genel başkanı Müslüm ÇAMUROĞLU, Genel Başkan Vekili Adem TAŞDEMİR, Genel Sekreter Yıldıray BAŞ, Genel Başkan Yrd. Ahmet DEMİR başarılarılarınızın devamanı dileyerek Samsunsporun eski günlerne tekrar dönmesi için Samsun halkını ve Samsunluları Samsunspora sahip cıklamarını istedi...

SAMSUN VALİSİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAMSUN KAYMAKAMLARI VE İLÇE BELEDİYELERİ SAMSUNSPOR FESHANEDE SİZLERLE BULUŞUYOR...

SADEF Samsun Dernekler Federasyonunun Samsun Valiliği, Samsun Büyük Şehir Belediyesi İşbirliği İle İlçe Kaymakamları İlçe Belediyeleri Samsun Merkez Belediyeler Belde Belediyeler Katılacağı Samsun Tanıtım Günlerinde Feshanede İkinci Mahmut salonunda 70 Stantın Kurulacağı Büyük Fuar Alanında Samsun Değerleri Yaşar DOĞU, Neyzen TEYFİK , Adnan KAHVECİ, Yıldıray ÇINAR' ında Anılacağı, 3 Gün Böyunca Sanatçıların Konser Yapacağı 14 15 16 Martta Yörelerimizin Kültürünü Turizmini ve Tarihinin Tanıtılacağı Standlarımızda Değerli Başbakanımız Recep Tayip ERDOĞAN' ın ve Bakanlarımızın, Milletvekillerimizin İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ve İstanbul İlçe Kaymakamları İlçe Belediyelreri, Siyasi İl başkanları ve İlçe Başkanları, Parti Genel Başkanlarınında   19 Mayıs 1919 '' İŞTE BENİM DOĞDUĞUM TARİH DİYEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KENTİ SAMSUNLULAR '' Feshanedeki Büyük Şölenimizde Tanıtımızda Siz Değerli Samsun Halkını ve Samsunu Sevenlerinide Aramızda Görmek İsteriz...
Türkiye Genelinde 200 Yakın Samsun İl, İlçe ve Köy Derneklerinin Bir Arada Olduğu Üst Kuruluş Olan SADEF Samsun Dernekler Federasyonu, Samsun ile İstanbulu Buluşturuyor...

İSTANBUL EYÜP FESHANEDE BULUŞALIM...

KATILAN SANATÇILAR

Sunucu;
Ece ERKEN

Muazez ERSOY
Ayhan AŞAN
Arif SUSAM
Ayhan TOPRAK
Rahmi AYDIN
ŞAHMARAL
Şeyda KARADENİZ
Kaçkar
Erol BUDA
Candaş

Daha once organizasyonun ilk adımlarından haberdardık  meyvesini vermeye basladı diyebiliriz..

Hayret Samsunsporlu orhan gencebay yok..!

Kaynak:
http://www.sadef.org.tr/

HaSaNCaN

ozkan17

anasayfadakı haberde  30,000ytl prım varmıs ordu macı galıbıyetıne demekkı bıyerden vurmusuz parayı..artık maddı olarakda destek olsun su ıs adamları  yaw

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: ozkan17 - 17 Şubat 2008, 02:12:49
anasayfadakı haberde  30,000ytl prım varmıs ordu macı galıbıyetıne demekkı bıyerden vurmusuz parayı..artık maddı olarakda destek olsun su ıs adamları  yaw

göreceksiniz özkanım bak bu maçı nasıl alacağız adamlar sadece para için oynuyolar ve bu işin ucundada para var demekki köpek gibi oynucaklar

Kadir ÇELEBİ

SAMSUN TANITIM GÜNLERİ FESHANE'DE
SADEF Samsun Dernekler Federasyonu'nun Organize ettiği Samsun Valiliği
Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanlığı 14 ilçe Kaymakamları
ilçe Belediyelerimizin ve Türkiye genelinde ki Derneklerimizin katılacağı
Samsun tanıtım günleri
FESHANE'de 2. MAHMUT SALON'nun da başlıyor...
Samsunun tarihi yapısını Turizmini, örf, adetlerinin tanıtılacağı,
standlarımızın da yer alacağı proğramımıza katılmanızı önemle
rica ederiz Saygılarımızla...
SADEF
Genel Başkanı
Müslüm ÇAMUROĞLU
Samsun Büyük Şehir
Bld. Bşk.
Yusuf Ziya YILMAZ
Samsun Valisi
Hasan Basri GÜZELOĞLU
PROGRAM

14. 03. 2008 Cuma
Saat : 19. 30

KATILAN SANATÇILAR

Arif SUSAM
Erol BUDAN
Şeyda KARADENİZ
Rahmi AYDIN
PROGRAM

15. 03. 2008 Cumartesi
Saat : 17. 00

KATILAN SANATÇILAR
Sunucu :Ece ERKEN
Muazzez ERSOY
Ayhan AŞAN
KAÇKAR
PROGRAM

Anma Programı

16. 03. 2008 Pazar
Saat : 13. 00

Yaşar DOĞU
Neyzen TEYFİK
Adnan KAHVECİ
Yıldıray ÇINAR

KATILAN SANATÇILAR

16. 03. 2008 Pazar
Saat : 19. 00

Hüseyin ŞİMŞEK
Kara DAVUT
Ferdi GÜRSES
ŞAHMARAL

İstanbul gurubu Organizasyon programını inceledikten sonra hangi gun ve saat tespit edilirse hatta yonetimdende  katılımcılar olacagını dusunuyorum bir temas kurulup yonetimin katılacagı gun orada beraber olursak daha guzel olur..

Kaynak: http://www.sadef.org.tr/

celebi

allah nasip ederse arkadaşlarla katılmayı düşünüyoruz.