Orduspor maçının saati 16:00 oldu

Başlatan cem and naz55, 17 Eylül 2007, 20:41:48

« önceki - sonraki »

cem and naz55

samsunspor-orduspor maç saati saat 16 00 olarak federasyon tarafından açıklanmıştır

Kadir ÇELEBİ

cem and naz55

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"bu haber sıcak ve tazemi ?:)
aynen sitelere düşer birazdan....

Kadir ÇELEBİ

hımm bende haber gazetesinin haberini okudum ordu baskanıyla bizim baskan yeniden basvurmuslar 16 degilde 21 civarları olsaydı cok daha iyiydi saglık olsunn bizim taraftarımız icin sorun yok.. yalnız bırakmıcaklardır takımımızı...

berusa55

saat17den çok daha iyi oldu...neyse ki maca gelecek olanlar çok rahat iftara yetisecekler!sevindim!ama tıklım tıklım bir tribun olmayacağı asikar ne yazık ki malum is günü :? ...

edmontdante

Hem İş günü,hem Ramazan hem de saat 16.00.Gerçekten çok enteresan.Bu güne kadar bu pazartesi maçları 20.00 dan başka saatte oynandı mı hatırlamıyorum hiç?

İnsan anlamakta zorlanıyor.Farklı farklı şeyler düşünüyorum sonra da kendimden şüpheleniyorum acaba her şeyin altında bir şey mi aramaya alışmışız diye.

Kocaeli maçının hemen arkasından Biz stadı tıklım tıklım doldururuz diye düşünmeye başlamıştım ama sanırım mümkün olmayacak.

Bu Federasyona mantıksız ve utanmaz  ts lilerin yaptığı gibi yapmak lazımmış demek ki.Tüm Türkiyenin gözü önünde saçma sapan hatta tam manasıyla komik bir karara imza atan federasyondan artık herşeyi beklemek mümkün zaten.

King Of The North

Hızımızı başka nasıl kesecekler diye düşünmüşler,D Spora yaranmak için mi yaptılar nedir bilinmez ama oldu olacak sabah 8 de oynansaydı.

veis

ARTIK YAPACAK BİŞEY YOK.kısmet diyecegiz belkide süper bi galibiyet alırızda bu saat sıkıntısını unuturuz.

bengülü55

maç saati 16.00 olması samsun daki samsunspor taraftarı için sorun olabilir.çünkü bazı çalışanlar işlerinden çıkamazlar.maç 21.00 da olsaydı her kes için iyi olurdu.bu federasyon samsunsporu süper ligde görmek istemiyor.

Tribün_ali

Saati falan hikaye biz adam gibi oynarsak macı alırız gerisi yalan tabi iş gününe denk gelmesi taraftar büyük ölçüde azaltır ama bunu mana göstermememiz lazım böle küçük şeylerin arkasına sıgınmayalım

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"Saati falan hikaye biz adam gibi oynarsak macı alırız gerisi yalan tabi iş gününe denk gelmesi taraftar büyük ölçüde azaltır ama bunu mana göstermememiz lazım böle küçük şeylerin arkasına sıgınmayalım

Niye SAMSUNSPOR taraftarı bu maçı izlemesin? pzartesi saat 16 da maçın ne işi var bu ramazanda? 8 gibi harika bi saat varken hemde bu federasyonun bi ayıbıdır. Başka birşey de değildir.

Sadece Samsunspor

yaw bi daha başvursunlar 16.00 da maç mı olur alsınlar 20.00 ye veya 21.00 e nedir bu ya  :cry:

Alemci İsmail

federasyonu kınıyorum bu saatte maç olurmu ya,hem tribündeki boşluklardan yakınırlar hem türk futbolu için ağlarlar artık ilgi yok diye,hemde stadın tıklım tıklım dolacağı bir maçı öğlen ve hafta içi oynatırlar.federasyonu bir daha kınıyorum