Orhan Gencebay: Samsunspor´a yönetici olmayı isterdim

Başlatan MeL_55, 24 Haziran 2007, 12:30:36

« önceki - sonraki »

jean

evini ariyorum samsunspora destek vermesi icin telefona cikan adam boyna evd eyok diyor tabi cogu yalan isteyen varsa verim numarasini 0212 263 80 30

celebi

Arkadaşlar ben de Samsunumun bu haline çok üzülüyorum.Eğer İstanbulda olmasaydım Samsunda yönetici olurudum :lol:

veis

gel abi gidelim samsuna samsunsporda yönetici olmak çok kolay.trabzonlu veya yakın illerden ol sen samsunspora başkan oldun bile oyüzden bizi almazlar kapıdan içeri.

yusuf celebi

Orhan Gencebay'ın arasıra bazı açıklamalarını kamuoyunda görüyoruz.

Gerçekten yönetimde olmak istiyorsa ,yönetime gelecek güvenilir kişilerin Orhan Gencebay'a bir şekilde yer açmaları bence çok faydalı olur.

İşlerinden dolayı aktif olma konusunda belli haklı nedenleri olabilir fakat yaşadığı şehir olan İstanbul'danda Samsunspor yönetimi içinde yer alarak imkanları ölçüsünde bence Samsunspor'a katkı sağlar diye düşünüyorum.

Hemen bazılarının aklına milyon dolarları kulübe hibe ederek başlayabilir diye fikirler gelebilir,ben ise bu tip beklentilerin ve geçmişte Samsunspor çevresinden bazı kişilerin kendisine yanlış yapmalarından dolayı Samsunspor'a karşı soğuk durduğunu,sürekli kendisinden maddi beklenti içinde olunmasından dolayı uzak durmayı tercih ettiğini duymuştum,dolayısıyla böylesine bir kişiye yaklaşımlardada dikkatli davranılmalı bu tip insanları Samsunspor'dan soğutmamalıyız.

Benim önerim yukarıdada bahsettiğim üzere Samsunspor yönetimine gelecek düzgün kişilerin kendisine teklifte bulunmasını gerek onursal başkanlık olabilir gerekse istanbul yöneticiliği olabilir teklif edilmelidir.

Böylesine değerlerden faydalanmayı düşünemiyorsak söylenecek bir şey kalmıyor.

Ben kendisinin en üst düzeyde faydalı olacağını düşünüyorum.

Ama Orhan Gencebay gibi birinin yanında geri planda kalacağını düşünecekleri için pek ihtimal vermesemde mantıklı düşünenlerin olacağınıda umud ediyorum.

veis

lafda herkes samsunsporlu ama bu maçlarda marşlarda transferlerde ve parada niyeyse yok bumu samsunluluk bugüne kadar bi maça geldimi.şu an takımdan 5 tane adam sayamaz ama bülent ersoyu sor seceresine kadar bilir artık şu adamların timsah göz yaşlarına kanmayalım ben hiçbir zaman bu sıkıntıları unutmayıp bu zor günde yanımızda olmayanlara hiçbir şekilde destek vermeyecegim çünkü ben samsunluysam bu adamlar asla bu şanlı memleketden olamazlar.

jean

hepsi laf onun konumunda ben olacam adin ne diye sorudklarinda samsunspor derdim nerde bunlarda

veis

ben samsunsporda yönetici olmak istiyorum diyecegine ben samsun sporun herzaman yanındayım dese daha iyi olurdu ama işte olmuyor adamlar samsunluyum ama samsunsporluyum diyemiyor.

bluegreen55

orhan Gencebay Samsunun en önemli markalarındandır

Samsunluyum dediğinizde Orhan GENCEBAY derler size muhakkak.

Zamanında çektiği filmlerde bile Samsunlu olduğunu sürekli ön plana aldı ve Samsunun reklamını yaptı.

Orhan Gencebayın kazancının çok fazla olmadığını tahmin edebiliyorum o yüzden maddi olmasada manevi desteğini verebileceğini umuyorum.Zaten bunuda boşuna dile getirmemiştir.

Yine çok haksızlık etmişsiniz Orhan Babaya.

En iyisi hiç karışmasın kendini yıpratmasın yapabildiği kaar müziğini yapsın.çok acımasızsınız.Korkarım yönetici olursa kalbi çok kırılabilir.

AllydeenleaR

bende senin gibi düşünüyorum bluegreen

ben bile samsunlu olmama rağmen orhan gencebayın samsunlu olduğunu kendi ağzından televizyonlardan duydum..

senin de dediğin gibi yönetici olsaydı çk kalbi kırılırdı..

Cagdas Ünver

Orhan Gencebay cok duygusal birisi kalbi kirilabilir sözünde hakli olabilirsiniz

veis

çokmu yüklenilmiş arkadaşlar yapmaya hersene kaset çıkaran birisi 10 senden beri marş yamazmı samsuna söz vermesine ragmen biliyor samsunspor zor durumda o star tv bülent ersoyla muhabbetin arasına bi samsunsporlular samsunlular sahip çıkın takımınıza dese olmazmı bendende bi konser sözü var dese olmazmı milletvekilleriyle görüşse olmazmı iştye bu yüzden yükleniyoruz yoksa sanatdır kişilikdir lafımız yok olamzda ama samsunlulugunu her ortamda tartışırım çünkü samimi gelmiyor bana.bide ertugrul saglam şu takımından kadroya giremeyen 2 veya 3 tane genç elemanı versin bakalım samsunspora umarım utandırmaz beni çünkü özü sözü bir samsuna kazık atmayan tek samsunlu bu adam çünkü.

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "veis"bendende bi konser sözü var dese olmazmı

orhan gencebay konser vermiyor.35 yıldır bu kararından dönmedi bu saatten sonra konser vermez zaten.

veis

sorunda burada desinki 30 yıldır konser vermiyorum ama samsunspor için ben tabularımı yıkdım desin zormu dostum allah aşkına.

Sempatik Bengülü

aslında orhan gencebayı herkez seviyor evet bende seviyorum çünkü samsunlu olduğunu herkez biliyor buda gurur verici ama.bikez olsun samsunsporla anılmadı bikere olsun ben samsunsporluyum dediğini duymadım.yada şimdi .peki yönetici olsun ozaman madem okadar yönetici olmak istiyor  neden samsunsporumuz için 2-3 konser veripte burdan kazandığı parayı samsunsporumuza bu zor günlerde yardımcı olmuyor neden yardım etmiyor.