Kombine bilet fiyatları belirlendi

Başlatan timofte, 11 Temmuz 2006, 12:57:59

« önceki - sonraki »

timofte

AlıntıKOMBİNE FİYATLARI BELİRLENDİ  
Yönetim ayrıca önümüzdeki sezon için kombine fiyatlarını da belirledi. Yönetim kurulu tarafından alınan karara göre ViP 500 YTL, kapalı 200 YTL, maraton tribün 120 YTL ve kale arkası tribünü konbine bilet fiyatı 60 YTL olarak belirlendi.  Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun, kombine biletleri en kısa zamanda satışa sunacaklarını söyledi.

AllydeenleaR

hasselbaink

paylaşımın için teşekkürler Timofte

şahsım adına konuşursam fiyat normal ama yine de Samsunspor taraftar profili göz önüne alındığında genelde kale arkası tercih edilir gibi görünüyor -ki bütün sezon için 60 lira pek bir şey değil.

muhtemelen VISA'ya taksit yaparlar.

ne olursa olsun almalı ve orada olmalıyız.

cem and naz55

samsunspor a maddi destek en kestirme yol kombine almaktır mecburuz kombinemizi alacağız geçen sene her maça gittiğimiz gibi bu senede gideceğiz

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "cem and naz55"samsunspor a maddi destek en kestirme yol kombine almaktır mecburuz kombinemizi alacağız geçen sene her maça gittiğimiz gibi bu senede gideceğiz

tabiki kardeş ancak geçen sene kombine alanların çoğu bu sene almayacak o yüzden biraz daha ucuz verilip milleti stada çekmek lazım

mican 55

bence fiyatlar normal daha düşük olması iyi olmaz kulübe para lazım. ben bu sene yine giresunda olacagım yani maçları tribünden seyredemeyeceğim ama samsunsporuma canım feda geçen sene olduğu gibi bu senede maraton yada kapalıdan iki kombine alacagım maddi durumu iyi olmayan derslerinde başarılı samsunsporlu iki öğrenci kardeşime verecegim.- teşvik olsun diye söyleme gereği duydum yanlış anlaşılmasın.- bütün samsunluları daha duyarlı olmaya çagırıyorum başka Samsunspor yok bu takıma saship çıkalım benim elimden gelen bu herkes elinden geldiğince birşeyler yapar umarım

cem and naz55

size orduspor un kombinelerini yazıyorum
açık tribun 200milyon kapalı tribun 500milyon vip 1milyar
bizim kombineler bu fiyatlardan  çok uygun

tunç güvenoðlu

bari kombınelerı tezahurat yapacaklar alsalar.kokarım yine çekirdek yiyenler alırlar maratondan.

HoliganSamSunLu

bence hiç pahallı değil ve herkezin alması gerekiyor samsunsporu tekrar süper ligde görek istiyorsak almalıyız