Yeni Kadro

Başlatan cagdasahmet, 03 Haziran 2006, 11:31:41

« önceki - sonraki »

cagdasahmet

Yeni Sezonda kadromuz nasil sizce olmali ?

Adnan gitti digerlerinin durumu belli degil.

MeL_55

adnan daha gitmemis cünkü trabzonspor'da adnan'ni transfer etme  haberi yok

MeL_55

onu biliyoruz zaten'de adnan gitmek istiyormus...

yeni kadro ayni celil ceyhun serkan caner ...

cem and naz55

beni şu anda ençok şaşırtan oyuncu ceyhun eriş sözleşmesi bitmiş bende kongreyi bekleyecem 2ada samsunspor formasıyla oynamak istiyorum dedi bana git derlerse transfer görüşmelerine ozaman başlayacağım başka takımlarla dedi tebrik etmek lazım

cagdasahmet

Alıntı yapılan: "cem and naz55"beni şu anda ençok şaşırtan oyuncu ceyhun eriş sözleşmesi bitmiş bende kongreyi bekleyecem 2ada samsunspor formasıyla oynamak istiyorum dedi bana git derlerse transfer görüşmelerine ozaman başlayacağım başka takımlarla dedi tebrik etmek lazım

Ceyhun bunu dediysek helal olsun

jean

ceyhun hizli oyuncu kalursa super olur bizim icin

KotuCocuk55

daha önce bir çok kez ikinci ligde oynadı ceyhun,ikiden bire çıkan takımların kadrosunda yer aldı! bence kalmalı farklı oyunculara ihtiyacımız var!

baksana adnana anlayış bekliyomuş,bide samsunlu olacan bi senede para almadan oyna,kariyerin istediğin gibi olmasın,yada daha çok çalış takımı süper lige çkar,orda da fırtına gibi es daha fazla kazan hakkaten karakterli bir futbolcuysan! yada o zman yalandan ağlama televizyonlarda takım düştü diye,hakkaten ben anlayamıyorum bu mantığı!

Shane_Falco

arkadaşlar neden bu kkadar yükleniyosunuz adnan'a anlamıyorum 3 sezondur çocugun peşinde millet çocuk bi yere gitmiyo milli formayıda nasıl giymek istedigini biliyoruz baksanıza şu milli takımın almanyadaki kampına çapulçu büssürü adamlar var 2.Ligden topçu aldılar bizim adnan'ı almadılarr ne yapsın yani çocuk milli formayı giymek istiyorum diyor büyük takımlardan birie gidicektir bizede başarı dilemek kalır arkadaşlar beddua etmek deill

King Of The North

BİR DE ŞU MİLLİ TAKIMDA SOL TARAFTA OYNAYAN BİR ÇOCUK VAR ADI MURAT OCAK,SAMSUN YOLSPORDAN YETİŞMİŞ SAMSUNLU OLMASI LAZIM,BİZ BU DEĞERLERİ NEDEN SAMSUNSPOR BÜNYESİNDE GÖREMİYORUZ BAK ADAM MİLLİ FORMA GİYİYOR.GEÇEN ARKADAŞLA MİLLİ TAKIMIN MAÇINI İZLERKEN YANIMDAKİ ARKADAŞIM SÖYLEDİ BEN BU ÇOCUKLA YOLSPORDA BİRLİKTE OYNADIM DİYE.ÜSTELİK İNSAN OLARAK DA İYİ BİRİSİYMİŞ DEDİĞİNE GÖRE.ALT YAPIYA BÜYÜK ÖNEM VERİLMELİ.BU İŞİ SANIRIM EN İYİ YAPAN KLÜP GENÇLERBİRLİĞİ.ADAMLARIN NE TARAFTARI NE DE REKLAMI VAR AMA BORCU OLMAYAN BİR KLÜP ÜSTELİK GENÇLERBİRLİĞİ ASAŞ GİBİ DE BİZİMLE AYNI LİGDE BU SENE YÜKSELMİŞ ALT YAPISINI OLUŞTURAN BİR TAKIMLARI VAR.YA BİZİM GAZİ BELEDİYESİNDEN BAŞKA PROFOSYONEL TAKIMIMIZ YOK BELKİ DE DÜŞME SEBEBLERİMİZDEN BU SADECE BİRİDİR.

beşnumara

Alıntı yapılan: "Shane_Falco"arkadaşlar neden bu kkadar yükleniyosunuz adnan'a anlamıyorum 3 sezondur çocugun peşinde millet çocuk bi yere gitmiyo milli formayıda nasıl giymek istedigini biliyoruz baksanıza şu milli takımın almanyadaki kampına çapulçu büssürü adamlar var 2.Ligden topçu aldılar bizim adnan'ı almadılarr ne yapsın yani çocuk milli formayı giymek istiyorum diyor büyük takımlardan birie gidicektir bizede başarı dilemek kalır arkadaşlar beddua etmek deill
bu adamalrın samsunspora  bir garazı var yaaa
baksanıza  serkan gol kralı olduğu zaman bile serkanı almadılar  yıllarca türkiyede solda oynayacak oyuncu eksik diyorlar celil gibi adamı almıyorlar :roll:

Forvetim

Gerçekten ilgi çekici bi durum Samsunspordan Milli Takıma neden hiç oyuncu alınmıyor, kötü olduğumuz zamanlar neyse de iyi olduğumuz zamanlarda bile bize ilgi gösterilmiyor, bu işte bi tuhaflık var???

cagdasahmet

Evet benim'de dikkatimi cekti.Sanki biz bu Ülkenin Takimi degiliz...

oğuzhan55

Demekki Samsunspor'dan milli takıma oyuncu alınması için futbolcuların trabrumsporda oynaması gerekiyor.