Arkadaşlar Gördünüz mü Rizeli Bashir'i

Başlatan Shane_Falco, 08 Mayıs 2006, 11:39:25

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Arkadaşlar Rize-Denizli maçında 1 penaltıya neden olan rize li stoper oyuncusu bashir in Rize gol attıktan sonra ne yaptıgını gördünüzmü Rize nin kamera arkasından çekimde çok net görülüyor rizespor gol atınca bu bashir iki elini kafasının arasına alıyooo valla ben böle gol sevinci görmedim adam resmen gol attıklarına üzülüyoo kim bilir kaç para aldıysa ş.refsizz haysiyetsizz yaaa bi görmeniz lazım arkadaşlar o hareketi lütfen araştırıp bulunn

beşnumara

bu kadar açık bir şike ben daha görmedim  ama bütün bu olanlara rağmen kimse açıklama yapmıyor :cry:

lucapicola

evet bende izledim ,o anki refleksle ellerini üzüntüden başına götürdü.

RenTinRen

ayrıca rize penaltıda hiç itiraz etmedi + denizli gollerde pek sevinmedi...

oğuzhan55

Bende gördüm özellikle Rize'nin gol sevincindeki sevinçsizliğini ve penaltıdaki itirazsızlığını.Bu kadar açık bir şekilde şike yapan bir takım öyle görünüyorki şikeyi belli edecek kadar arkasına büyük güçler almış.Destek verende destek olanında Alah belasını versin.

AllydeenleaR

adam da üzüldü belki bu kaleci böyle bir tane daha gol yer die üzülmüştür kaza bela maçın berabere biteceğine üzülmüştür noolcak
bizi düşüncek hali yok ya aldığı prime bakar

55cem55

rizeliler tepki gösteriyor trt ye bizi neden zan altında bıurakıyorsu8nuz diye..ama onlar yorumsuz yayınladılar yorum halka arzediyor çünkü yorum yapılacak bişey yok..sen git penaltı yap hiç gereksiz yere o kadar rahat ki kimse ne itiraz ne üzüntü ne niye yaptım felan herşey belli bir düzende işledi gol atıldı kahretsin nasıl gol attık muhabbeti ya yazıktır günahtır ya sadece gülünür bunlara neyse biz yine denizliyi destekleyelim bu hafta malatyayayla hesabımız var :twisted: 2. ligde

senol55

arkadaslar bu hafta herkes denizlisporu desteklesin insallah onlar kalir ligde dde malatya düser.
en azindan denizli taraftarlari mactan sonra bizleri alkislayarak göndermisti.
helal olsun denizliye

samet

bunlar samsuna nasıl gelcek ben bunların hiç birini unutmam...

Gurbetci Bülent

Rizespor sikayet niye etmis sikemiz ortaya cikmis diyemi köpekler.