Erdal Cansu ile Atilla Cebeci tekme tokat birbirine girdi!!

Başlatan supporter, 12 Eylül 2005, 21:08:22

« önceki - sonraki »

supporter

samsunun önde gelen spor gazetecileri olan erdal cansu ile atilla cebeci nin kavgası az önce star haberlerde gösterildi. görüntülerde izlediğim kadarıyla atilla cebeci şaban yıldırım'ın istifa ettiğini açıklamasından sonra "hocam takıma transfer gerekir mi sizce" diye soru soruyor. bu sırada erdal cansu'nun "adam istifa ettim diyor sen ne soruyorsun tövbe tövbe" diye söyleniyor.. şaban yıldırım bu diyaloğu dinledikten sonra başka soru olmayınca çıkıp gidiyor.

bir süre sonra şaban yıldırım dışarı çıkınca da iki gazeteci yumruk yumruğa birbirine girdiler. vurma olayını kim başlattı bilmiyorum yalnız cebeci'nin yumruklaşma sırasında "sana ne" dediğini duydum. ama erdal cansu eski bir gazeteci ve yaşını başını almış birisi, ben  daha çok onun düştüğü duruma üzüldüm. ayrıca ulusal basına bu şekilde yansımış olmamız da beni üzdü.

supporter

şirinler'in dediği gibi
kanal s'de de bu kavga muhabbetini yaptılar.
görüntüleri ulusal basına iha genel müdürü ali yılmaz ergen vermiş.
sayemde seni tüm Türkiye tanıdı diyor.
cebeci'ye karşı erdal cansu'yu ali yılmaz ergen savunuyor
yaşı büyüktür haklı ya da haksız diyor.
atilla da soruma neden karıştı
ben şaban hocaya sordum diye kızıyor.

yirmiuc

oğuzhan55

Şanban Yıldırım kişiliği gereği kimsenin kalbini kırmak istemiyor.Bunu her zaman göstermiştir.Son istifa ettiği basın toplantısında da bunu neredeyse ıspatlar gibiydi.

Helal olsun Şaban hoca.Allah bundan sonraki görevlerinde utandırmasın.Samsunspor'da olmadı ama inşallah diğer görevlerinde başarılı olursun.Bu kadar taraftarın senin arkandan böyle iyi sözler söylemesi bile yeter sana.Çünkü sen taraftarı sözlerinle hiç üzmedin.Bu taraftarda seni unutmayacak.

GÜLE GÜLE ŞABAN YILDIRIM.
İNŞALLAH BİR GÜN TEKRAR YOLUN SAMSUNSPOR'A DÜŞER.UNUTMAKİ BU TARAFTAR SENİ HER ZAMAN SEVGİYLE KARŞILAYACAKTIR.

ngonge

yönetici

Alıntı yapılan: "ngonge"bu yerel tv ler uyduda var mı?

malesef olmadığını biliyorum.
yalnız internet üzerinden izlenebildiğine dair bir şeyler duymuştum ama hiç denemedim. dresler

www.kanals.com.tr
www.klastv.com.tr

bengülü

yerel tv digiturkte memleketim tv de bafra gözde tv var

HaKan_aĞa

Bence ERDAL cansu abimiz haklıdır takım berabere kalmış atilla hala oyuncu lazım mı takıma :) erdal cansuda direk dalıyor atilla mal mal iş yapıyor zaten

Fecr_55

benim istifadan haberim vardi ama tv de duyurulmami$ti daha...o gün haberleri izledim belki $aban Yildirim'in istifa aciklamasini yayinlarlar diye...kanal d haberden duydum ilk...M.Ali Birand $öyle dedi: futbolda kavga sadece sahada, tribünde, soyunma odasinda olmuyor...bu kez futbola basin odasinda gölge dü$tü...Samsunspor Tek. direktörü $aban Yildirim istifasini acikladiktan sonra gazeteciler arasinda kavga ba$ladi...
ben o an $a$irdim resmen, cünkü böyle bir haberle istifanin gündeme ta$inmasi beni üzdü...istifa neredeyse hic konu$ulmadi, kavga ön plandaydi...yani kavga olmasa bizim istifayida duyurmayacaklardi...diger haberlere baktim ayni durum...
ist takimlarinda bir istifa olsa günlerce oyarlar konuyu, bize gelince istifa etti, tamam...yaziklar olsun be basina...

baha55

samsunspor kulübünün böyle bir olaydan dolayı ekranlara tasınması ve adının geçmesi gerçekten üzücüdür