PTT 1. LİG 33. HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 10 Mayıs 2015, 18:20:24

« önceki - sonraki »

CoRaqLi55

Mbilla'nın sakatlığı ciddiyse elveda süper lig...

MeL_55

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 18 Mayıs 2015, 01:36:27
Mbilla'nın sakatlığı ciddiyse elveda süper lig...

mbillanin 85 dkda yapamadigini alperen 5dkda yapti.
ben acikcasi cok büyük kayip olarak görmüyorum.
sadece mücadele ediyor, bitiricilikte de cok vasat.

brigand

Bizden çok daha fazla koştular ve organize oynadılar. Bunda takım olma duygusu ve hocalarının etkeni çok fazla. Biz yine Murat ve Sevgi'nin mecburi uzun toplarıyla Mbilla'yı yorarak birşeyler yapmaya çalıştık. Taha ve Hasan inanılmaz mücadele eden iyi birer ön libero ama ortasaha değiller. Pas yüzdeleri çok düşük olduğundan diyecek birşey yok. Ivanov bunun için alınmıştı, gerekeni yapmaya da başlamıştı ama sakatlık bitirdi. Kısacası şansla alınan bir puan sıralama için en azından potada kalmak adına da iyi oldu.

samsunum

Bu arada yedigimiz golde musanin  buyuk hatasi var. Ön direkte sen duruyorsan o topa vuracaksin

beşnumara

Yedigimiz golde eren adamını kaçırıyor.

özkan

Bal bizi son kurşuna kadar getirdi.Bundan sonrası kalite.Denizli maçında inşallah sıkıntı yaşamayız.

fanatik samsunsporlu

[/quote]
Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 12 Mayıs 2015, 13:17:20
Sezonun 2 yarısından itibaren Halil İbrahim hep yedek başlıyor.Genelde oyuna 2.yarı giriyor.Cengiz daha tehlikeli bir oyuncu aslında.Defansta Sezer kesin oynamalı.Bu hafta Fatih çok kötüydü.Tuna her zaman öyle zaten.2. stoper kimi seçer bilmem.
2 sene önce yazmıştım Cengiz Under hakkında.ilgili taraftar görüyor. O zaman büyükşehir de istemiyordu daha.Yönetimimiz görmüyor