PTT 1. LİG 15.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Balıkesirspor

Başlatan Karabudun, 07 Aralık 2015, 00:57:08

« önceki - sonraki »

jean

Adamlarin yari as kadrosu yoktu hocalari bile bir puana raziydi yine bir kaleci hatasi ve beceriksizler zinciri ile kaybettik son 4 mac ve 0 gol ins hoca olarak hakan kutluyu aliriz

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania - 14 Aralık 2015, 22:19:08
dik çelebim dik. Ben ağızımı açamıyorum fena şeyler çıkacak sen dik.

abi artık bünye kaldırmıyor

Alıntı yapılan: samsunmania - 14 Aralık 2015, 22:20:43
ümit özat istifa etmiş.

istifa etmediği söyleniyor.

bayfa55

Valla Ümit hocanın yapacağı pek bir şey yok. Kadro yetersiz ve papazlarımız var bizim.

eprianu

Ümit Hoca'nın gitmesi veya takımın yenilmesi değil de kendini basın zanneden müsveddelerin istediğinin olması koyuyor insana.

ngonge

Yıpratıcı bir yenilgi oldu. Sanki bir alt ligden bir takımla oynuyorduk. Son 2 maçı alalım inşallah.

mimar55

15 Aralık 2015, 12:20:14 #140 Son düzenlenme: 15 Aralık 2015, 12:24:27 mimar55
Cok önemli bir maç diyordu yerel basın, böyle bir maç öncesi protesto yapan yerel basın olmaz olsun en iyi transfer ümit özat diyorlardı ne oldu.
valla top girmez birazda enerji işidir bu vurursun 35-40 m den gol olur inanmakla alakalıdır bu... pozisyonlarda hiç bir topcu inanarak vurmadı topa neyse, olan oldu. topcu istiyor diye teknik adamdan vazgeçilmez yada . Basın istiyor diye...
Bize zaten herkes düşman yetmedi yerel basında düşman oldu taraftarı soğutmak için mi yapılıyor anlamadım ya destek olsunlar yada sussunlar. hoca her mactan sonra topculara basının önünde laf söylüyormuş yahu başka hoca olsa bu gençleri kadroya bile almazdı gencecik kadromuz oldu hem kemik kadro hemde hala yarıştan kopmadık ya herşey cok kötü gidiyormuş gibi düşünmeye gerek yok bu kadroyla beklentileri cok yüksek tutmayada ;açık ara olmasakta bence ilk ikiden bu takım cıkacak

forza_devil

Hep hata hep hata...!!! Oyuncu degisikliklerinin zamanlamasi kotu, kadro kotu.... Bu kadar takimla oynamasi hepsinden kotu. Ofi yi sen nasil oynatmazsin kardesim sen neyin pesindesin. Adam oynuyo ama sen oynatmamakda israr ediyosun. Elde adam mi var. Efeyi sen nasil ilk onbirde oynatirsinda ivonovu oynatmazsin. Zaten ilk 20inci dkda oyuncu degistirebilyosun, madem oyle oyle neden ivonovla baslmazsin. Ben ivonova cok guveniyorum. Mehmet cakirdan daha iyi oldugu zehir paslari var. Her 2side 60dklik oyuncu ama sen cakiri 90dk oynatiyosun. 60dan sonra cakirin sacmaladigini devamli goruyorum. Erselmi degistirecekde maci oyuna sokarsin? Madem ole sans veriyosunda herkeze neden ivonova vermezsin. Hazir olmasa neden kadroya aliyosun kardesim. Sende akil noksanligimi var.
Sen git be adam. Kaldikca daha cok sevilmeyeceksin. Sadece sacmaliyosun, yatak odasi fantazisi yapiyosun..! Yeter bu kadarda aciz ve kendinden emin olma. 1 2 takimla daha bu sekilde davranirsan hic bi takim seni almaz. Isminde unutulur.
Hic sevmesemde oyun oynatmasa benim istemeyerekde gmantigim huseyin kalpar dedirtiyor bu ligde baska tanimam. Bu ligin efsanesi bence. Ama gelmez alanya parayi basmistir.
Takima suc cektirt. Idmanda ne yapiyon acaba.
Ofinin yaninda ona ayak uydurcak adam ver, kone yi aktiflestir yavas oynuyo. Hava koplarina egit. Zimba gibi sut ceken adam sanki ekmek yememiscesine ayakda duramiyo. Hic kondiksyon antramani sut antiramani dribling antramani yaptirmiyomusun.
Bence sen hoca moca degilsin, sen sofra adamisin muhabbet adamisin

samsunmania

beşnumara

Resmi siteden de açıklama yapıldı abi.

samsunmania

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Aralık 2015, 21:21:00
Resmi siteden de açıklama yapıldı abi.

İnşallh hayırlısı olur kardeşim. Ne düşüneceğimizi şaşırdık. Yönetime güvenmekten başka şansımız yok. Olayın içinde olan, bilgi sahibi olan yönetim.

beşnumara

Bence yönetim ekonomik durumdan dolayı devam etme kararı aldı. Yeni hoca ekstra maliyet ve piyasada erhandan bile az paraya çalışan ümit Özat var. Kulübe destek verilseydi yönetim bu hamleyi yapmazdi. Hayırlısı olsun.