PTT 1. LİG 27. HAFTA | Samsunspor'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan berusa55, 20 Şubat 2014, 21:57:09

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Buradan Samsun Emniyetine sesleniyorum. Rica etsem şu maç boyu çektiğiniz görüntülerde gol ve sevinç anını bizlerle de paylassaniz :) o ne güzel bir sevinçti öyle

furkan5534

25 Şubat 2014, 12:47:28 #196 Son düzenlenme: 25 Şubat 2014, 13:09:44 furkan5534
http://www2.sporx.com/futbol/birincilig/kalpar-her-sey-gulluk-gulistanlik-degil-SXHBQ370868SXQ

huseyın kalpar oyuncularının ve kendısının paralarını alamadıgını söyluyor prımler dahı duruyor dıyor  :hnk:
yanlız böyle zor durumdan bu başarı geldiyse, sorunsuz bir şekilde olsak nasıl olurdu tahmin edemiyorum uçardık demekki samsunspor_x :_nazar

beşnumara

Peki şehrin ileri gelenleri  paralarınız hazır diyordu boş boş mu salliyordunuz? Kalpari pek sevmem ama bu açıklamaları yapıp oyuncularının haklarını korumaya çalıştığı için takdir ettim kendisini.

eprianu

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Şubat 2014, 10:56:37
Buradan Samsun Emniyetine sesleniyorum. Rica etsem şu maç boyu çektiğiniz görüntülerde gol ve sevinç anını bizlerle de paylassaniz :) o ne güzel bir sevinçti öyle

Mehmet Hocam o görüntüler onlara alerji yapıyordur silmişlerdir   8)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: eprianu - 25 Şubat 2014, 13:38:01
Mehmet Hocam o görüntüler onlara alerji yapıyordur silmişlerdir   8)

Ben ciddiyim :)
oyle güzel bir gol sevinciydi ki izlemek isterdim.

cakir55

İyi oynamasakta kazanmasini bildik, gol sonrası sevinç çok güzeldi gerçekten. Adım adım ilerliyoruz.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

muzaffer4

Koreografi sirasinda ya sis nedeniyle yada yanan mesale dumani neeniyle tam olarak gozukmuyor bu nedenle arka planda kaldi.

Musti

Alıntı14- SAMSUNSPOR Kulübünün, 24.02.2014 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - 1461 TRABZON PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 19.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

isa55

Şu cezayı sebep olanlara ödetseler çok iyi olur.

orucreis

Bu ibnelerin herşeyi zarar  karadenize döksek deniz tsunami ile geri atar