İdeal 11

Başlatan ngonge, 20 Temmuz 2005, 23:13:50

« önceki - sonraki »

ngonge

serkan         ivanov
ali akdeniz   radjenoviç    kais      adnan
ayari         kenan         petkov     muhammet
                 kovaçeviç
valla fazla alternatif yok ama kadro bence şu şekliyle de gayet iyi görünüyor.sağ kanat ve forvet bulsak birer tane süper olur...

yirmiuc

recai

Caner 2-3 ay daha yok sakatlıgı devam ediyor.. İdeal 11 im ise:
Kovacevic
ertan(dondumu bilmiyorum:)) petkov kenan muhammet
Adnan Radjenovic Muzaffer Celil
Serkan Caner(iyilesene kadar ivanov:))

saygılar..

Orduspor52

Muzaffer sizde kesin ilk 11de oynar ordunun gururu o

Shane_Falco

Kova

El yasa  Kenan Petkov  Ali akdeniz

Adnan   Kais   Radenovic  Celil

Serkan  İvanov(Caner)

YEDEKLER
kerem
musa
muzaffer
ayari
muhammet
volkan

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc"ayrıca Ivanov yaklasık 5 hafta yok ilerde Canere bir fırsat doğmuş oldu.. Bakalım nasıl değerlendirecek.

halk gazetesinde okumuştum burada değinilmedi ama İvanov'un ülkesinde çekilen MR'ında daha sonradan sakatlığının ciddi olmadığı ve sezona hazır olabileceği açıklandı.

salihcakir

kovaçeviç
ertan petkov kenan muhammet
ayari adnan radenoviç ali(celil)
ivanov serkan

tabi birkaç transfer de gelirse takımda bazı değişiklikler olabilir..bununla beraber mustafa çiçek gibi muzaffer gibi orta sahada eren gibi de forvette iyi alternatifler var.. umarım  bu sene zengin bi kadroyla başarıya ulaşacağız.

Shane_Falco

abi iyi alternatif dedigim mustafa çiçek kimdir yaa adamın yaşı kaç tam olarak bilmiyorum ama 25 e yaklaştı herehalde ben bildim bileli saga sola kiralanıyo adam ayrıca forvette eren dedigin kimdir yaaa altyapıdan mı altık transfermi ettik kim o çocuk bana açıklarmısınız bi

salihcakir

mustafa çiçek iki-üç yıl evvel kartaldan alınmıştı. lakin beklentileri karşılıyamamış ve kadroda kendisine yer bulamamıştı. dolayısıylada sürekli bir yerlerde kiralık oynadı. bunlardan birisinin sakarya olduğunu hatırlıyorum. dün hazırlık maçında gördüğüm kadarıyla bu yılda formayı kapması zor. bu arada eren paftan bu sene kadroya dahil edilmiş; o da çok canlı istekli ve teknik. iyi bir forvet kazanıyor gibiyiz. onun da tek eksiği fiziğinin çokta güçlü olmaması. yinede forvete hızlı bir oyuncu alınması şart. bu arada bir kaç gündür idmandaki performansı ile ercanın iyi şeyler yapacağını düşünmeye başladım. dün sonradan oyuna dahil olduna fakat yine iyi işler yaptı. orta alandaki sürati; top kapma yönündeki hırsı ve bence çok yeterli tekniği ile takıma çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. henüz görülen şu ki takım lige henüz hazır değil. daha zaten takım olamamışlar. her hattımız birbirinden çok kopuk. tabi bu hazırlık maçlarıda eksikleri görüp lige hazır hale gelmek için yapılıyor. 15 gün var ilk lig maçımıza; ve bu sürede takım çok büyük aşamalar kaydedecektir. ligde üst sıralı zorlayacak bir samsunsporun olacağına inanıyorum.

sejoe

bence iki veya üç tane transfer gerekli(Bir sağ açık,bir sağ bek ve bir de hızlı forvet).Ama transfer olmazsa bana göre iki tür onbir olabilir :
                    Kovaçeviç
Ertan(Serkan,El yasa)    Petkov   Kenan Muhammet
Ali (Musa,Celil)   Adnan   Radenoviç  Ayari
          İvanov(Eren)   Serkan

ikinci alternatif de büyük ihtimalle şöyle olur (sadece orta saha değişir):

Adnan Radenoviç Kais Ayari

beşnumara

kovaçeviç
kenan petkov ayari elyasa
celil kais radonoviç adnan
serkan ıvanov
:lol: