Samsunspor neden mücadele etmiyor?

Başlatan gazza55, 15 Nisan 2013, 15:26:27

« önceki - sonraki »

gazza55

Evet arkadaşlar takımda bu rehavet konusunda fikri olan var mı? ben çözemedim , futbolcula para felan mı alamıyor? sorun nedir?
her zaman her yerde en büyük samsun samsunspor_x :_nazar

5trawberry

Bence de takım rehavette. 5 hafta üstüste kazanırsak rehavete gireriz demiştim. Nitekim öyle oldu. İkinci sıraya yükselmek hiç alışkın olmadığımız bir durumdu. Neyse ki geride kalan 4 hafta daha var. Maksimum puanları toplayıp, en kötü playoof da yerimizi alırız. :_nazar samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

seyf55

takımın başında oyuncuların saygı duyduğu hoca yok sallamıyorlar gibi duruyor,otoritesi yok takımda motivesi yok hoca dediğin sahanın kenarından seslendiğinde oyuncunun bir irkilmesi lazım

King1965

Bizdeki inanç onlarda 1 gram yok . Elin bulgar dimitrovu kadar inançları olsa bir maçta bize kafa tutan olamaz

ercan0655

30 Nisan 2013, 23:57:36 #4 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2013, 00:05:07 ercan0655
iki sezondur kiralık yarım yamalak oyuncu müsfettelerini aldık  adamlar aman sakatlanmayalım sorumluluk almayalım nasıl olsa paramızı öyle veya böyle alırız nasıl olsa Samsunspor'un adıda var orada oynadık mı seneye istediğimiz takıma gideriz diye düşündüler(ki sözleşmelerinde takım düşerse boş kalırız maddesini baştan koydurdular düşünün geliş amacını). Ha bir kısmının zaten futbolculuğunu bırak sporculuğundan hatta zekasından şüphe ettim isim sayarsam çoğunuzun aynı şekilde küfür :kafa:  edeceğinden eminim. Ne yazık ki kendi çocuklarımız bile takımdan uzak kalmayı tercih etti ya da ettirildi. Ne yazıkki bizde sporcunu ahlaklısını bulamadık  bir tek gönlümde yer eden Yunanlı bile olsa terinin son damlasına kadar ayakta kalmaya çalışan GEKAS vardı. düşünün gerisini. Hele hala ismini ağzıma almaya bile tahammül edemediğim yönetici ve takımı kendi çıkarlarına kullanmaya reklam yapmaya çalışan  bir grup pislik. SONUC iki sezon üst üste kriz, Allah Samsunspor'a  acısın, artık oraya kadar kaldık. Ama asıl suç  Samsunspor'un şehrin markası olduğunu fark etmeyen hatta Samsunspor'un farkında olmayan üst düzeyde yardım almayı sağlayamayan baskı yapamayan ŞEHRİ SAMSUN halkıdır.  zzzzz :( Buyurun tribüne bakın ben oradayım sen oradasın farklı gruplar sen ben kavgası ee mutlu son nerede ?????)