El Emeği Pankartlarımız

Başlatan CurvaSs, 20 Şubat 2012, 19:55:05

« önceki - sonraki »

CurvaSs

20 Şubat 2012, 19:55:05 Son düzenlenme: 20 Şubat 2012, 20:58:22 CurvaSs
böyle bir başlık var mı bilmiyorum ama gerekli bir başlık bence. bulabildiğim kadarıyla el emeği pankartlarımızı buraya koydum, siz de katkı yaparsanız, başlık güzel bir hale gelebilir. çünkü kullanmamız gereken yerler oluyor ve tek tek pankartları bulamıyoruz.

not: tribün forumuna açacaktım ama burayı uygun gördüm, istenirse tribün forumuna kaydırılabilir başlık. bunun gibi eski bir başlık varsa istenirse burdan devam edelim, istenirse onunla birleştirilsin..

saygılarımla...

kategoriye girmesi lazım. :)

Theofanis Gekas

bide elbet bir gün vardı onu bi daha yazdırmasın Allah  :-X

CurvaSs

24 Şubat 2012, 09:12:54 #2 Son düzenlenme: 24 Şubat 2012, 10:05:51 CurvaSs

CurvaSs

kalptenþimþek

Akyol

Of be neler yapılmış öyle maşallah  :_nazar  Hepsi birbirinden kıymetli müthiş çalışmalar yapanların ellerine sağlık  >l<

Ajan

Şu duvar figürlü Liseli Şirinler pankartı yalan oldu ya onun kadar hiçbir pankarta üzülmedim kayboldu diye şimdiye kadar  :( :(

CeLL-O

Alıntı yapılan: Ajan - 29 Şubat 2012, 19:41:51
Şu duvar figürlü Liseli Şirinler pankartı yalan oldu ya onun kadar hiçbir pankarta üzülmedim kayboldu diye şimdiye kadar  :( :(

Bir de bana sor :)

CurvaSs

Alıntı yapılan: CeLL-O - 02 Mart 2012, 23:08:53
Bir de bana sor :)

ayıp reyis, pankart kaybedilir mi? bu ankara grubuna geçen herkes pankart kaybediyor. :D :D

lucarelli

O kapıcı kesin Trabzonsporluydu. Ben size söyleyim.

cembaba

Alıntı yapılan: CurvaSs - 02 Mart 2012, 23:14:51
ayıp reyis, pankart kaybedilir mi? bu ankara grubuna geçen herkes pankart kaybediyor. :D :D

O nasıl bir hakaretti lan öyle :( Kesin Trabzonluydu ya. Adam öyle sandık diye serili ve üzerinde yazılı olan şeye. Neyse. ;D

CurvaSs

emre

bu fotoğrafın başka açısı yok galiba,müthiş bir şey çıkarmış yine Engin abi.

şu 18 saat pankartının fotosunu da atsanız bir zahmet  :)

samuray

hepside çok güzel ellerinize sağlık yapanların alkışlar hepinize  >l< >l< >l<

CurvaSs