3 Türk Takımına UEFA'dan Avrupa Kupası Cezası

Başlatan lucarelli, 30 Mayıs 2012, 12:19:11

« önceki - sonraki »

kamuri

bursaspor başkanı ibrahim yazıcı lig tvde konusuyor büyük ihtimalle castan geri dönecek bursanın cezası benim anladığım kadarıyla .bu arada ibrahim yazıcı öyle doğru şeyler soyluyor ki helal olsun adama  .mesela bursanın u15 takımı türkiye şampiyonu olmuş sonra avrupa şampiyonu olmuş şimdi çinde dünya şampiyonluğu için sahaya çıkacakmış ulusal basında tek bi kare haber bile yok diyo sayın yazıcı. lig tv muhabiri de tebessum ediyo yazık ya varsa yoksa fenerbahçe galatasaray allah belanızı versin medyasından tffsine hepinizin allah belasını versin türk futbolunu içinden çıkılmaz bi hale getirdiniz. 

lucarelli

Alıntı yapılan: kamuri - 31 Mayıs 2012, 15:13:32
bursaspor başkanı ibrahim yazıcı lig tvde konusuyor büyük ihtimalle castan geri dönecek bursanın cezası benim anladığım kadarıyla .bu arada ibrahim yazıcı öyle doğru şeyler soyluyor ki helal olsun adama  .mesela bursanın u15 takımı türkiye şampiyonu olmuş sonra avrupa şampiyonu olmuş şimdi çinde dünya şampiyonluğu için sahaya çıkacakmış ulusal basında tek bi kare haber bile yok diyo sayın yazıcı. lig tv muhabiri de tebessum ediyo yazık ya varsa yoksa fenerbahçe galatasaray allah belanızı versin medyasından tffsine hepinizin allah belasını versin türk futbolunu içinden çıkılmaz bi hale getirdiniz. 

Adamların U15'i dünyayı sallıyor, bizim basın uyuyor. Bravo valla.

samuray

tabi olmaz onlar için varsa yoksa ist takımları yalakalar

samsunmania

Samsunsporum olmasa yemin ederim televizyon açıp Türkiye liginden maç seyretmeyeceğim. 3 geyik ve yardakçısı tese haricindekilere üvey evlat muamelesi yapan medyadan tiksiniyorum.

mimar55

Bunlara haktir ama bursaya yapilan haksizliktir bana gore okudugum dinledigim kadariyla bursa sike sorusturmasinin uefa tarafindan yakilan takimi oldu kurunun yaninda yasta yanar hesabi turkiyeyi korkutmak icin bursayi yakti uefa

samuray

bursa şikeden dolayı hak mahrumiyeti cezası almadı mali yapısından kaynaklanan problemlerle ilgili uefa kriterlerine uygun olmadığı gerekçesiyle onlarda zaten cas.a dava açtılar beşiktaşta öyle şikeden dolayı ceza f.b a