Tutu; Şampiyonluğa Kenetlendik

Başlatan seckin55, 10 Mart 2011, 23:51:22

« önceki - sonraki »

veis

telekomdan 5 yerkende bugün süperligi isterkende samsunsporluyduk ve biz bununla herzaman gurur duyduk.

Forvetim

Samsun taraftarının söyledikleri ağırınıza gidiyor il ve bölge milliyetçiliği yapılmasın diyorsunuz da, malum takım bize her yer cart curt derken niye sesiniz çıkmıyor, tabii ne de olsa hemşehrilerin değil mi? onlara serbest. bu konuda ciddi olan gider malum takım başkanıyla görüşür bu tür tezahüratlar yada söylemler bitirilecekse karşılıklı olur onların başkanıda kendi taraftarından aynı beklentiyi talep eder. seni o zaman anlamaya çalışırım. şuna da inanıyorum ki "bir gün bu kulübün başkanından hizmetlisine hepsi Samsunlu olacak" o zaman biz Allah izin verirse yine buradayız yine stadımızdayız. ama bakalım siz nerede olursunuz.

FaTiH_HaN

Dışardan Samsunsporu takip eden biri diyebilirki Samsunspor çok iyi yönetiliyor bankasyada küme düşmemeye oynarken şimdi şampiyonluğa gidiyorlar ama bilmezlerki bu destek maddi manevi sonuna kadar kullanılan imkanlar başka bir yönetime verilseydi örneğin Fuat Köktaş olabilir, takım şampiyonluğu garantilemişti. hadi onuda geçtim tutu başkan diyorki futbolcularına borcu olmayan bir klüp haline geldik tamam kabul ediyorum futbolculara borcunuz olmayabilir ama Samsunspor taraftarına özür borçlusunuz. Tüm Türkiye Samsunspor taraftarından bahsederken diğer takımların taraftarları bile taktir ederken sen kendi taraftarına öyle laflar söyledinki bizi rezil ettin yetmez ama Samsunspor taraftarına bir özür borçlusun.

Gorkem

samet_55

bu memlekette en güzel makam sendika başkanlıgı....paşah gibi yaşıyorr ne güzell..

ahmetsefa55

11 Mart 2011, 13:59:49 #20 Son düzenlenme: 11 Mart 2011, 14:17:19 ahmetsefa55
Ne ikincilik ne de üçüncülüğü düşünüyoruz!

Erkut Tutu, Samsunspor'un futbolcusuna borcu olmayan bir kulüp haline geldiğini ifade ederek, ''Biz artık 2'nciliği ve 3'üncülüğü düşünmeden şampiyonluğa kenetlendik'' dedi.

Ne ikincilik ne de üçüncülüğü düşünüyoruz!

Samsunspor Kulübü Başkanı Tutu, Yol-İş Sendikası Samsun 2 Nolu Şubesi tarafından İl Özel İdaresi'nde düzenlenen ''Samsunspor için birlik ve beraberlik yemeği''nde yaptığı konuşmada Samsunspor'u güzel yerlerde görmek için herkesin kendi imkanları doğrultusunda takımına katkı sağladığını söyledi.

Samsunspor'u çok büyük sıkıntılarla devraldıklarını belirten Tutu, şöyle konuştu:

''Bu takımı teslim aldığımız zaman yönetim oluşturacak listeyi yapamadık. O günkü şartlarda yapılacak olan genel kurul iki defa ertelenmiş, bir daha ertelendiği takdirde kayyuma kalacak bir kulüp haline gelmişti. Biz bu takımın öyle büyük sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldık ki, hepsini film şeridi gibi gözlerimin önünden geçirdim. Bugün Samsunspor Kulübü, Bank Asya 1. Lig'in futbolcusuna borcu olmayan bir kulübü haline geldi. Bu nasıl oldu biliyor musunuz? Birlik beraberlik içinde oldu.''

Bu birlik ve beraberliği daha ileriye götürmeyi hedeflediklerini ifade eden Tutu, ''Şehir takımına sahip çıkarsa Süper Lig'e de çıkarırız, daha ilerisine de götürürüz. Samsunspor, Samsunsporlular ve bu takıma gönül vermiş, destek olmuş herkes bunu hak ediyor. Biz artık 2'nciliği ve 3'üncülüğü düşünmeden şampiyonluğa kenetlendik. Bu takımın şampiyonluk şansı çok yüksek. Bu takıma zarar verecek her türlü şeyden uzağız ve hep de uzak duracağız'' dedi.

Yol-İş Sendikası Samsun 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun ise Samsunspor için artık birlik ve beraberlik zamanı olduğunu kaydederek, şampiyon olmak için şehrin kenetlenmesi gerektiğini vurguladı.

Yemeğe Vali Yardımcısı Hasan Özhan, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ve Samsunspor taraftarlar grubu katıldı.

haberturk.com
haber ulusal basına bile yansımıs.millet zannetcekki mukemmel yonetılıyoruz.iş yapmadan reklamını ne guzel yapıyosun tuttu fruttı..

cembaba

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 11 Mart 2011, 10:15:06
Dışardan Samsunsporu takip eden biri diyebilirki Samsunspor çok iyi yönetiliyor bankasyada küme düşmemeye oynarken şimdi şampiyonluğa gidiyorlar ama bilmezlerki bu destek maddi manevi sonuna kadar kullanılan imkanlar başka bir yönetime verilseydi örneğin Fuat Köktaş olabilir, takım şampiyonluğu garantilemişti. hadi onuda geçtim tutu başkan diyorki futbolcularına borcu olmayan bir klüp haline geldik tamam kabul ediyorum futbolculara borcunuz olmayabilir ama Samsunspor taraftarına özür borçlusunuz. Tüm Türkiye Samsunspor taraftarından bahsederken diğer takımların taraftarları bile taktir ederken sen kendi taraftarına öyle laflar söyledinki bizi rezil ettin yetmez ama Samsunspor taraftarına bir özür borçlusun.

imzamı atıyorum kardeşim. Bunlara binaen, adam için yürüyüş yaptık başkan olmasın diye ayrıca belirttik. Tuttu gene başkan oldu. Nitekim yakışmayan bir açıklama yaptı. Bu ayıbı kapatamaz! Şampiyon olalım da ne olursa olsun

1927

TDK sözlüğüne göre
"Tutu: Rehin, ipotek" demekmiş...

Daha da yorum yok.

kuzeycity

Alıntı yapılan: red_white - 11 Mart 2011, 00:28:32
Sen Samsunluyum diyene kadar rahatsız olacaksın..

işte bu kadar  ;)

kutsalforma

Bi TS baskanindan veya Trabzon sendika baskanindan Samsun hakkinda buna benzer yorumlarin yapilabilecegine düsünebiliyormusunuz???