GİRESUN ORGANİZASYONU İPTAL

Başlatan kaan, 19 Ekim 2010, 00:52:30

« önceki - sonraki »

Dartagnan

saat kacta nerde ? :D bı de oraya gıdıp ızleyecek yer bulmazsak :D:D:D

Serkan

Saat 12'de madonun önü uyarmı ?

Dartagnan

uyar baba saat 12 madonun önü....

Ollivanders

Baba ben cıkamayacagım bugun. Macı izledikten sonra ders yapacagım . Dunumuz yalan oldu bugun bari ders yapayım biraz.

Tufan

o değilde şimdi 1 özel oto çıksak maça yetişemez miyiz yok mudur bi abimiz bizi götürecek :)

Serkan

Şimdi selim gelmicem yazmış,ama yavuz gelicek mi ?ben saat 12'de orda olurum 10 dk beklerim gelen olursa gelir yoksa yapıcak bişe yok...

Dartagnan

Serkan benim atesim cikti yataktan kalkamayacak durumdayım. Kusuruma bakmayın beyler  :( :( :( :(

celebi

mehmet yılmaz

la arkadaş bir maça gitmedik neler oldu neler? :)
öncelikle kazandı takım. deplasmandan üç puanla dönmek güzel olurdu doğrusu ama benim için ondan da ötesi, kavga, küfür, gerginlik olmaması. güzel görüntüler yaşanmış.

biz gitseydik farklı mu olurdu acaba?

mesela orhan tam taç atarken babasamsunlu "orhaaaaaannnnnnn" diye bağırırdı ve orhan tacı ileri atacağına geri atardı ve oyunun gidişatı değişir miyidi? malum tek pas tercihi bile bütün oyunu değiştirebilir. :)  :P :P

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hay babasamsunlu kadar taş düşsün hüseyin kalparın başına hemi  ;D ;D ;D ;D

edmontdante

Deplasmanda kazanmak güzeldi ama hep beraber orayı yıkabilirdik.Herkes Giresun"a organizasyon yapsaydı bir Bolu tribünü gibi yine olurdu.En ufak pişmanlığım yok gitmediğimiz için çünkü orada bütün tribün bir gövde gösterisi yapamadıktan sonra anlamı yok.Her işte bir hayır vardır yolla ilgili içimde bir sıkıntı vardı zaten.
Şu taraftarı küstürmeseler o tribün dolmaz mıydı?