Yazıklar Olsun Resmi Siteye

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Mayıs 2009, 01:01:33

« önceki - sonraki »

MeL_55

Resmi sitemiz dahada berabet olmus

eLLis

Aynen ne olmuş siteye eski hali daha iyidi amatör amatör işler hep arkayada koymuşlar benfica nın shoplu fotosunu  >:(

Jnr.Serkan

deveye sormuşlar boynun neden eğri.nerem doğruki demiş.bizim neyimiz doğru taraftarımızdan başkada bu doğru olsun

şimşek_55

REsmı sıteye  kulupte bılgı ısleme  bakan Cengız  dıye bır cocuk var o yonetıyor.

germencisse

hiç bir resmiyeti kalmadı..güncellemeler hiç yok zaten..(www.samsunspor.biz forever)

Oflu

Samsun Store a basiyorum, tik yok...

KotuCocuk55

17 Eylül 2009, 02:14:23 #21 Son düzenlenme: 17 Eylül 2009, 02:16:16 KotuCocuk55
Bahsettiğiniz cengiz arkadaşımız cengiz55 ve cengiz nikleriyle yazan kişi galiba!
Öncelikle bir takımın resmi sitesinde neden taraftar forumu olur anlayabilmiş değilim.Yani herhangi biri resmi siteye gelip ağzına geleni söyleyebilir,ki kontrol,güncelleme,takip konusunda oldukça eksikleri var bunun yanında galiba kendisi aynı zamanda sizinde bahsettiğiniz üzere kulüpte görevli olan arkadaşımızın,yeni transferlerle ilgili kendi açtığı başlığın altına yaptığı yorum çok enteresan geldi bana.Kendisiyle hiç bir problemim yok,tanımam da,bu mesajı da bir saldırı yada problem çıkartmak için de yazmıyorum burdaki ayrıntı aslında onunla alakalı da değil.Kulübün ne kadar laçkalaşmış,amatörce başıboş yönetildiğinin göstergesi değilmi sizcede şu yorum yoksa benmi abartıyorum?

Samsunspor resmi sitesinin taraftar forumundan yeni transferler bölümünden alınmıştır,adı geçen kişinin kulüp görevlisi ve site ve forum admini olduğu tahmin edilmektedir.

Re: Yeni Transferler
gönderen cengiz » 06 Eyl 2009, 09:16

kamera arkasında kalıyoruz hep işte kaçgündür bu topçularla uğraşmakdan siteye giremiyorum

King1965

ben valla samsunspor org dan hıc bır sey  anlamıorum . :D  tek anladıgım guncel tek sıte burası samsunspordan haberlerı ılk once burdan okuorum sonra msn mı face mı acıorum :D yanı samsunssporun kalbının attıgı tek yer burası.. o rezalet sıte ne zaman adam oldukı..