Samsunsporlu çocuk

Başlatan samsunsporlu5552, 18 Temmuz 2009, 18:41:01

« önceki - sonraki »

samsunsporlu5552

ben hakan benim bi amcam var koyu galatasaraylıdır ama oğlu koyu samsunsporludur yanı samsunsporluydu bundan 6 yıl once oda 6 yasındaydı sımdı 11 yasında bundan 6 yıl once sokağa gidince samsun gol gol gol die bağırıp gururla samsunsporluyum diyordu onu besiktaslı yapmak isteyenlere de samsunluyum ve samsunsporluyum diyordu babasına hıc cekmemişti çarşıya gidince bile samsun gol gol gol die sesinin sonuna kadar bagırıyordu ..amcamın oğlu beni samsunspor maçına götür diyordu 1.ligdeyken götürdüm onu maça o gün şirinler söğütlü bahçe maç baslayınca 1 2 3 samsun gol gol gol die bağrınca 6 yasındaki cocuk samsun gol gol gol diyordu samsunspoyyuyum diyordu babası onu maça götürmemi istemiyordu çünkü bnm oğlum cimbomlu olacak diyordu ve samsunspor fenerbahce macı oldu 3-1 almıstk onu evde fenerı tutuyorrlardı ben dışarı cıkıp samsunspor taraftarının oldugu yerde ızlemek istiodum ve amcamın oğlu dedıkı bana cocuk aklıyla merak etme ben samsunsporluyum diyordu gururla

Nese konuya geçelım sımdı amcamların tayını istanbula cıktı çocuk 2 yıl sonra buraya gelmıştı yaşı olmuş 8 istanbul onu etkilemiş ve cimbol gol gol gol die eve geldi bizim eve dedim ona noldu samsunspor 2.lige dustu dedi ve ekledi samsunspor artık olduuuu dedı ben bunu duyunca cok uzuldum simdi cocuk nası gururla samsunsporluyum samsun gol gol gol diyebilsin arkadaşlar

hakan55

hala kızı

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

O çocuk daha çok takım değiştirir.benim 7 yaşında ki çocuğum samsunspor gooooool diyor ve de çarşamba amatörde çarşambaspor gooooool diyor.KANINDA VAR?

erdem

fazla bir şey söylemeye gerek yok aslında adı üstünde : çocuk. bari barcelonayı falan tutsun,daha az yenilir,barça gol gol gol der.

alperen

34_55

valla arkadaşlar benim çocuğum yani (kızım) 7 yaşında doğduğu günden beri SAMSUNLU ve SAMSUNSPORLU  hatta 2 yaşındayken kızıma doğum günü hediyesi almışlardı  rengi bordo maviydi inanınki ogün onu sobaya attım yani benim evimde o renkler yasaakkk.çünkü samsunsporlu olunmaz samsunsporlu doğunur.... ve kızıma sorarlar ben samsunsporlu doğdum öylede ölecem der buna inanın laf değil gerçek..55

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 34_55 - 25 Temmuz 2009, 16:49:41
valla arkadaşlar benim çocuğum yani (kızım) 7 yaşında doğduğu günden beri SAMSUNLU ve SAMSUNSPORLU  hatta 2 yaşındayken kızıma doğum günü hediyesi almışlardı  rengi bordo maviydi inanınki ogün onu sobaya attım yani benim evimde o renkler yasaakkk.çünkü samsunsporlu olunmaz samsunsporlu doğunur.... ve kızıma sorarlar ben samsunsporlu doğdum öylede ölecem der buna inanın laf değil gerçek..55
tebrikler kardeşim.samsunspor onurunu çocuklarımıza her zaman sonsuza dek aşılamalıyız.benim de çocuğun 7 yaşında.ve kırmızı beyaz dan hariç renkler tanımaz.eşim aslen trabzonlu.ve de dayıları ts yi tutuyor ama benim çocuk hepsini susturuyor

CurvaSudSamsunspor

baha55

SAMSUN GOL GOL GOL....
İNADINAAA  SAMSUN GL GOL GOL...
AMAA İNADINAAA  SAMSUN GOL GOL GOL...
HEM   İNADINA HEM ÖLÜMÜNE  HEP BİRLİKTE MEZARA KADAR; SAMSUN GOL GOOL GOOOLLL

Dartagnan

Alıntı yapılan: baha55 - 26 Temmuz 2009, 16:53:08
SAMSUN GOL GOL GOL....
İNADINAAA  SAMSUN GL GOL GOL...
AMAA İNADINAAA  SAMSUN GOL GOL GOL...
HEM   İNADINA HEM ÖLÜMÜNE  HEP BİRLİKTE MEZARA KADAR; SAMSUN GOL GOOL GOOOLLL

samet_55

olsun benim çocuklarım.samsunsporlu ve öyle kalacaklar,,ama bi insan dokuz ayda dünyaya gelir.ilküçay müslümanlık tarafı,ikinci üçayı,türklük tarafı,üçüncü üçatıda samsunsporluluk tarafı gelişir öyle dünyaya gelir :D :D :D