Sahipsizlik + Ne Yaptın Sercan?

Başlatan METE_55, 09 Mart 2009, 11:55:13

« önceki - sonraki »

AntZ

Anahtar kelimeler ilginçmiş sevgili edmontdante :)

totti , penaltı , şapşal sercan

Ama ufak bir fark var, bu videoda penaltıyı kullanan futbolcu laubali bir vuruş yapmamış.

METE_55

sercan önce hangi formayı giydiğine dikkat edecek, ondan sonra öyle penaltı atmayı öğrenecek ama herşeyden önce bu büyük aslan yürekli taraftara saygı duymayı ve kendini sevdirmeyi öğrenecek.. çünkü bir sevdadır samsunspor...55

AntZ

Oysa ki biz onlardan neler beklemiştik, umudumuzdu onlar bizim, inşallah akılları başlarına gelir... Tribün Dergi de ilk haftaki Erciyes maçından sonra sevgili Kar6'nın yorumu dikkatimi çekti, ismi geçen futbolculara dikkat!

Alıntı
Artık hepimiz bu takımın neler başarabileceğini biliyoruz, bunun gerçekleşmesi için tek şartta pazar günkü kadar mücadele etmemizdir.. Çok iyi top oynamıyoruz belki ama inanılmaz bir mücadele söz konusu.. zafer şakar ve sefa insan üstü şekilde mucadele ediyorlar.. Kral Serkan Aykut 10 yıl önce bile bu kadar mücadeleci olmamıştı.. Umarım tum sezon böyle devam eder ve bizim yerimize süper ligde bulunan takımlardan birinin yerinde seneye gerçek sahibi olur..

ILUVATAR

Alıntı yapılan: Ant55 - 03 Nisan 2009, 01:11:31
Ama ufak bir fark var, bu videoda penaltıyı kullanan futbolcu laubali bir vuruş yapmamış.

Bir ufak ayrıntı var adamlar yarı profesyonel.Premier ligden 5 kademe daha altta bir lig

kaptan 55

dün akşam r.madrid-getafe maçını izleyen var mı?bize çok tanıdık bi görüntü vardı

Akyol

izleyemedim ama konuyu anladım  :D

Ollivanders

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 22 Nisan 2009, 09:47:15
dün akşam r.madrid-getafe maçını izleyen var mı?bize çok tanıdık bi görüntü vardı

Kim olabilir Tabiki Sercan :D

İspanya Liginde bile karsimiza cikiyorsun :D

kaan

Keske bazi şeylerin farkına varabilse.Keske düsünebilse oturup kaybeden asla Samsunspor olmayacak.Herkes ektiğini biçer hakettiği değeri alır.

guvener55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 22 Nisan 2009, 09:47:15

ben izlemedim ama konuyu da anlayamadım.biraz açabilir misin abi acaba merak ettim şimdi ;D

Ollivanders

22 Nisan 2009, 14:03:35 #115 Son düzenlenme: 22 Nisan 2009, 14:10:10 Serpico55
Olay Getafe'nin Real madrid karsisinda deplasmanda 3-2 one gececekken yapilan penalti atisi :)

Ayni birisinin yaptiği vurusa benziyor da o bakimdan

Ayrica penalti oncesi PEPE nin yaptiği harekete bir bakin derim ...Ben hayatimda boyle birsey gormedim.Oldum olasi da sevmem Pepe yi zaten . Ne diyim Allah akıl fikir versin ...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: guvener55 - 22 Nisan 2009, 13:38:41
ben izlemedim ama konuyu da anlayamadım.biraz açabilir misin abi acaba merak ettim şimdi ;D

Real Madrit = Getafe maçı skor 2-2 iken Getafeli futbolcu Sercan tarzı penaltı kullandı penaltıyı kullanışı attığı köşe kalecini penaltıyı kurtarışı ve penaltıyı kullananın takımını yakışı herşeyi ile sercan ile birebir örtüşüyordu Real Madrit maçı 3-2 kazandı Konunun Sercanla alakası burdan geliyor yani Sercan türünün örnekleri dünyada azda olsa var  ;D

edmontdante

böylesine bir penaltıyı Real Madrid'e attım diyip şöhret olma düşüncesi yani takım maçı kazanmış kazanmaış umrunda değil