SELÇUK DERELİ'DEN HAKEM YORUMU

Başlatan ali ihsan, 10 Mart 2010, 10:28:29

« önceki - sonraki »

heryerdesamsunlu

evet arkadaşlar sözün bittiği yer.federasyon başkanı izmirli .o.... çocuğu oğuz sarvanda izmirli sanıyorum .bu sezon bir izmir takımını süper lige çıkartmak istiyorlar.hatırlayın ligin ilk maçında karabük maçında 4 sarı 2 kırmızıyla bizi çökertip ,cezalı(seyircisiz oynama cezalı) karşıyaka maçında gardımızı nasıl düşürmüşlerdi .kimbilir başka maçlarda neler yaptılar onu bilemiyorum.bir hafta sonra karşıyaka ile yada altayla maçı olan takımların maçlarını takip etmeli.düşünsenize  samsun adanayı da yenseydi kimse durdura bilirmiydi maçtaki atmosferi gördünüz.seneye takımı ve teknik ekibi koruyarak başlarsak şimdiden şampiyonluğun engüçlü adayıyız...

lucarelli

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 13 Mart 2010, 22:42:26
seneye takımı ve teknik ekibi koruyarak başlarsak şimdiden şampiyonluğun engüçlü adayıyız...

Bu konuya kesin katılıyorum Kalparla çıktılar yola en az bir tam sezon vermeliler Hüseyin Hocaya... Son maçlardaki ciddi eksikler ve hakem fiyaskoları mağlubiyeti hazırladı. Hüseyin Hoca da hata yapmış olabilir ama şunu unutmayalım hala daha Turan Hoca zamanından kalan adamlar var takımda. Seney bu çürükler de temizlenince daha iyi olacağız....