şirin ana ve teoman abi

Başlatan veis, 04 Şubat 2008, 18:31:17

« önceki - sonraki »

veis

şirin anamız ve teoman abimizin yanyana oldugu ve altında terk etmedi sevdanız bizi yazlı bir pankart yaptırdım ve kocaeli maçında allah izin verirse stadımıza asacagız.sonuçda her ikisininde tırnagı olamayız..

METE

cok guzel dusunup ve yapmıssın abı helall olsun baska bsey demıyorum dedıgın gıbı tırnakları kadar olamayız zaten ne gelıosa ıyılerın basına gelıo ıkısıde sevdıgım saydıgım ınsandı mekanları cennet olsun.unutmadık unutmayacagız...

red_white

Tribün_ali

Abi güzel düşünce ama benim de fanatik samsunsporlu ark öldü daha nice bilmedigimiz onlarıda düşünmek isterim ama yinede siz bilirsiniz

veis

haklısın alim ama aklıma ilk öyle geldi bide enson hakkın rahmetine kavuşanlar teoman abi ve şirin anamız oldugu için denk geldi tekrar mekanları cennet olsun allah rahmet eylesin.

celebi

TEBRİK EDEREİM VEİS KARDEŞİM ÇOK GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN.

forzasamet

tebrkler harika bir düşünce iksininde mekanı cennet olsun inşallah

onurbas

veis abı mac yarın ama pankart nasıl gelcek sız gelmeyeceksenız

celebi

pankart gitti ve açıldı arkadaşlar hatta d spor dada gösterdi

veis

Tribün_ali

Pankartı körfez55 le beraber actık yapanlara getirenler düşünenlere cok teşekkürler unutmadık seni teoman abi

veis

istanbuldayız ama kalbimiz herzaman samsunda ve samsunsporda.

alperenrize

şirin anamızın
ve teoman kardeşimizin ruhu şad mekanları cennet olsun

jean

iki onemli simgemizi kaybettik ne yazikki eskiden beri kaderimiz bu nedense allahin takdiri itirazimi olamaz tabiki mekanlari cenet olsun