Haber Gazetesine Tepki Göstermenin Zamanı Geldi !!!

Başlatan AllydeenleaR, 07 Temmuz 2007, 17:28:06

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

arkadaşlar haber gazetesi hergün samsunun markası samsunspor hakkında doğruluğu olmayan haberler yapıyo.bu duruma bir tepki göstermemiz lazım...
belki çoğu arkadaşımız haber gazetesine ulaşarak tepkisini göstermiştir.ama bilmeyenler için

http://www.habergazetesi.com.tr/iletisim.asp

adresinden yaptıkları haberlerden ve samsunspor gibi bir markaya zarar verdikleri için tepkimizi gösterebiliriz...

(eğer konu forumda tartışma yaratabilecek bir konu olarak görünüyorsa adminler tarafından kapatılabilir.)

ender

bence hicte gereksiz bi konu degil.adamlar gercekten terbiyesiz insanlar.

maço

bende tepkımı yazdım yolladım herkes duyarlı olsun

hasselbaink

bize ulaşın sayfaları işlemiyor
bari buraya yazayım

adnan olmez yalakaligindan baska birsey yapmiyorsunuz samsunspor hiç umrunuzda degil samsun sehrini yalan yada manipüle haberlerle kandiriyorsunuz ayiptir ayip...

HoLiGanisT

tepki göstermenin zamanı geçiyordu bile.bencede gereksiz bir konu deil.bu sabah tepki mail atmıştım.

info@habergazetesi.com. tr

celebi

Tepğkilerimizi arttırarakı devam ettirmeliyiz.

mctlçy

bende tepkimi sert biçimde dile getirdim ark lar ayıp artık ayıpp yaptıkları

berusa55

haber gazetesi samsun halkını kandırmak ve duygularıyla oynamakan baska bir sey yapmıyor arkadaslar.bu son haberlerle artık gün ısıgına cıktı...bundan sonra haber gazetesi okumamaya karar verdim.halk gazetesine devam.milletle bu kadar oynanmaz!

veis

işte sıkıntıda burda adamların halen satış oranları iyi demekki samsunun batışı milletin hoşuna gidiyor.samsunspora başkan olmuş birkişinin gazatesi bunu yaparsa millet daha ne yapar.ama gerçi samsun hasbi agadan sonra başkanda görmedi gerçi neyse.

timofte

Haber gazetesinin övündüğü şeye bak..
Samsunspor yaygın basında şaibe iddialı bir haberde geçiyor, bunlar haberin kaynağı oldukları için mutlu oluyor. İddaa'nın listeden çıkardığı 3 maçtan sadece biri bizimkisiydi ama Fanatik'in haberinde samsun-istanbul maçının fotosu basılmış ve "şikeci takım" imajıyla haberde yerimizi almışız. aman ne güzel.

Kadir ÇELEBİ

Bundan sonra haber gazetesinin sadece fotograflarına bakıp hoş bulduğum fotografları kaydedicem tek yaptıgı guzel şey bu..

ozkan17

kasti olarak kapatmıslardır kesın o panelide..ya bırakın allahınmı seversenız bu takım bu sehırdekılere bu kadarmı batıyo ya..ulan az gururunuz olsun serefınız olsn bırakın o koltugu gidin be..bu kadar haysiyetsızlık olmaz..cebınızı doldurmanın pesındesınız hepınız

Tribün_ali

Arkadaşlar ben nasıl mail atılcagını bilmedigim için bişi yazamadım kusura bakmayın bunlar bilerek yalan haber yazıyorlar ilgi cekmek için ama en iyi tepki kendimiz ve yakınalrımıza söleyip haber gazetesi almamak bu gereksiz konu degil bunu sabit kalsın hatta benim görüşüm

jean

gecen yazda cenk celil sergenin agzindan roportaj yayinlamisti o kadarda sevinmistim dogru diye

samet

bence haber gazetesi haklı bu maçta büyük ihtimalle birşeyler döndü bununda aydınlığa kavuşması lazım bunu da haber yapmaları bence doğru ben haber gazetesini beğeniyorum...