Kumbaralar toplatılıyor

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 30 Eylül 2007, 00:18:08

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor Ortak çalışma Komisyonu tarafından kentin çeşitli bölgelerine yerleştirilen kumbaralar toplatılıyor. Kulüp yetkilileri, "Kumbaralar ilgi görmedi" dediler

İLGİ GÖRMEDİ
Samsunspor'da yaşanan yönetim boşluğu sürecinde oluşturulan Ortak Çalışma Komisyonu'nca, maddi sıkıntıları aşmak için kentin çeşitli yerlerine yerleştirilen, "Yardım Kumbaraları" toplatılıyor. Kulüp yetkilileri, konuyla ilgili Dernekler Müdürlüğü'ne bir yazı göndererek, uygulamayı kaldırdıklarını bildirdiler. Kumbaralar bugünden itibaren Dernekler Müdürlüğü elemanları nezaretinde bulunduğu yerlerden teslim alınacak.

KATKISI YOKTU
Kulüpten yapılan açıklamada, kumbaraların gerekli ilgiyi görmediğini ve bu yüzden beklenen hedefe ulaşılamadığı belirterek,"Maalesef beklenen katkı gelmedi. Hatta kutulardan hiçte hoş olmayan yazılar çıktı. Kumbaralar Dernekler Müdürlüğü gözetiminde açılıyor ve para direkt bankaya yatırılıyordu. Bankada hesaplara elkoyuyordu. Bize acil olarak bir katkısı yoktu. Bu yüzden kaldırma kararı aldık" dediler.

'BU SEFER HALK OLARAK ELİMİZE YUZUMUZE BULASTIRDIK.'

Sadece Samsunspor

bence iyi oldu yeşilturttaki kumbara boş kağıt karton doluydu şerefsizler kağıt falan atmışlar

jean

bende elimden gelen kadar atmistim fazla dolu degildi gordumuz kadariyla katkis olmadi zaten hacize gitmis paralar

HoliganSamSunLu

kumbaralarla olacak işler değil bunlar samsun haklı samsunspora sahip çıkmıyor diye bağırıyoruz sonra kumbara koyuyoruz kumbaraya para atacak adam zaten bir bilet alır maça gelir bence başka yollar denenmeli

Tribün_ali

Yeşilyurtta hep fiş doldurmuşlar şerefsizler inşallah yeni yönetim kalıcı kaynak bulur kumbaralarla olacak işi degil bu takıma sabit gelir lazım kalıcı

celebi

zaten artık o kumbaralarla o iş yürümezdi kaldırdıkları daha iyi olmuş

veis

kumbarayla para topluyacak bi takım durumuna düşdük ve o günleri asla unutmayalım.