Ercüment Coskundere İS_Tİ_FA!!....

Başlatan SARI SAKAL(soner), 13 Mart 2007, 21:56:33

« önceki - sonraki »

SARI SAKAL(soner)

genel menejer ercüment coskunderenın samsunspora faydasından cok zararı oldugu yavas yavas anlasılmaya basladı bizlerde görüyoruz.Bu işler böyle gitmez çetin hocayı da göndermişler.LEVENT ERİŞ gitti TARAFTAR gitti sıra kimde sayın menejer.(bizce sıra sende) sayın coskundere...                                                                  ===MEKANSIZLAR==

KaleArkası

Bence yönetimdekilerin 7den 70e herkezin istifa etmesi lazım.Başka türlü temizlenmez.En Başta Uzun olmak üzere bu takımdan herkez temizlenmeli.Hadlerini fazlası ile aştılar

cenkturgut

bencede   taraftar temızlenmelı
cunku telekom  macında gıtmedıler  takım kazandı
bu takım deplasmandada  kazanıyordu
hala bırlesemeyen bu eskı zıhnıyet

kayacan

Ercüment coşkundere niye istifa edecekmiş anlamadım. Adam samsunspor için çalışıyor daha ne yapmasını bekliyorsunuz. O istifa bu istifa sizmi başına geçeceksiniz klubün. Kongrede adaymı çıkıyorda o istifa bu istifa bence bu tip taraftarlar samsunsporluluktan istifa etmeli. Ne güzel takımın kafası rahat oluyor ve maç kazanıyor böylece...

SARI SAKAL(soner)

kayacan kardesım senınle istersen yüzyüze bi toplantı yapalım belki ben seni belki sen beni ii anlarsın ok grsmk dileğiyle

supporter

beyler boşverin birbirimizi kırmayalım hepimiz Samsunsporluyuz
Şu aşamada Coşkundere nin istifası mantıklı görünmüyor kimi engin uzun gitsin kimi mazhar kimi coşkundere diyor
ama mecburen bu lig böyle bitecek gelecek yıl daha iyi olur inşallah

kayacan

Alıntı yapılan: "SARI SAKAL(soner)"kayacan kardesım senınle istersen yüzyüze bi toplantı yapalım belki ben seni belki sen beni ii anlarsın ok grsmk dileğiyle

İstediğin yerde istediğin zaman görüşelim canım.3 kez hapse girdim 4. de senin için gireriz.Ben seni tanıyorum ama sen benim gücümü bilemiyorsun.

beşnumara

sarı  sakalmısın nesin yaaaa hep dengesiz dengesiz topicler açıyorsun admin müdahalae et bu adama yaaaa yok engin uzundan ne istiyorsunuz yok ercüment coşkundere istifa nerden çıkartıyorsun bunları  sana kalsa herkes gitsin hiç mi sizin suçunuz yok ben de sevmiyorum bu yönetimi ama içinden bazı adamlar işe yarar işini yapanı bari engellemeyin

yönetici

sarısakal üslubunu gözden geçirirsen iyi olur bu forumun hep beraber oluşturduğumuz bir çizgisi var. onun dışına çıkmayalım. forumdaki bu çizgiyi beğenmeyenler yazmayabilir, neticede burada yazmayan da birçok Samsunsporlu kardeşimiz var..

SARI SAKAL(soner)

biz ne yazarsak kabahat oluyo kardesım adamın bize dediğine bak yok 3 kez cezaevine girdim yok 4 . kez de senın için girerim bizim için fark yapmaz kardes ben sana dedim bu sorunları yüzyüze konusalım ben ne zaman yazı yazsam üstüme gelınıo ben beş vakit dernekteyim gelin bu konuları konusalım ne yapılcaksa beraber yapalım mekanı begenmedıysenız siz beni cagırın istediğiniz yere gelim.kendi aramızda konusalım ve ne yapılcaksa kararı alalım gidelim yapalım gönüller bir olsun kayacan beni önyargıyla anladın ama olsun dediim gibi gönüller bir olsun yeter iii akşamlar herkese.ADMİN USLÜBUM BOZUKSA VEYA BOZULURSA BENİ OLUR BİTER

yönetici

sarı sakal o arkadaşın hapise girme çıkma sözü de gereksiz ama gel görüşelim lafı o şekilde anlamaya müsait bir laf. burada hepimiz yetişkin insanlarız. herkesin de bir dünya görüşü vardır. ama bizim de bir çizgimiz var. birbirimizle şahsi polemiğe girmeden tartışabileceğimize inanıyoruz. bugüne kadar da öyle yaptık. inşallah böyle devam ederiz. görüşmek üzere

SARI SAKAL(soner)

kardesım ben orda gel görüşelim dedim orda bende bi art niyet yoktu.gel görüşelim dedim gel çatışalım demedimki ama.hep yanlış anlasılıorum baba yaaa da konu monu acmıcam zaten.Neyse tsk ederim admin.

Tribün_ali

ercüment bey nasıl rahatmsın cetin hocayı gönderdin levent erişi yoladın rahtmsın peki sıra kimde kimin kuyusunu kazacan he BİZ SAMSUNSPORLUYUZ yakında derneklerinde aldırmassın maclara