Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Sayın kılıç ın seçim çalışmaları gayet iyi gidiyor sanırım  :hnk:

babasamsunlu

abi yardım etmese trabzonlu oluyo. yardım etse seçim çalışmları oluyo.
Biz Samsunsporlular oalrak daha ne istediğimiz ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz.
Vallahi bu işler cinnet sebebi ...

Biz şehir olarak sahip çıkıyormuyuzda  hep birilerine çıkıp "yapsın daa " diyebiliyoruz.
Burda suat kılıçı felan savunmuyorum.
Kendimize ne zaman öz eleştiri yapacaz onu merak ediyorum..

Levent ÖCAL

Abi benden önce birçok kişi söylemişti zaten kendi menfaati için Samsunspor'a yaklaşacağını seçim sürecinde. 2.lig e düşünce mi aklına geldi sayın kılıç ın Samsunspor'a yardımcı olmak, süper ligdeyken aklı neredeydi. Tarafsız olmak istediğini söylüyordu geçen sene, bu sene neden tarafsız olmuyor?

babasamsunlu

iyi abi siz bu yolda devam edin. şurada yazdığım şey açık seçik ortadayken hala suat kılıç üzerinden yorum yapıyorsun..
diyecek sözüm yok maalesef.

maço

bu zamanda bu takımın yanında olmayan isimler yazılsın,
ilerde işlerine geldiğinden yapacaklardır zaten ziyaretlerini,
biz bu kötü durumdan çıkıp süperligte kafaya oynadığımız zaman istanbul takımlarıyla maç yapacağımız zaman,bu adamlar yine gelecek vipten olsun,şeref tribununden olsun ,yer isteyecekler,bedavayı kovalayacaklar
o zaman gelecek inşallah yönetimdeki abilerimiz gerekli cevabı verecektir,bu adamları stada adım attığını görürse bu gözler..  :(,

açıkçası bu sene başındaki durumumuzu geçen sene başından çok çok daha iyi görüyorum,
her işte bir hayır vardır,dost düşman belli oluyor,
başkanımıza ve yönetimimize güveniyoruz

Serkan

Samsunspor'u sevdikçe Samsun'dan nefret ediyorum......

Desiqner

Kardeşim bi tane siyasetçi göster Samsunspor üzerinden prim yapmayan?
Suat Kılıç'ı sevmen gerekmiyor Samsun adına orada bakanken ne yaptırabiliyorsan yaptıracaksın ondan sonra ne bakan bulursun ne vekil.

ahmetsefa55

arkadaşlar beni bileniniz biliyo.
suat kılıça hem burdan hem twitter üzerinden çok giydiriyodum.
ama bazı şeyleri duyunca insan şok oluyo.
doğru bildiğimiz yanlışlar çokmuş maalesef.
bende yeni öğrendim bunu.

Levent ÖCAL

Ben demiyorum ki yardım etmesin, Samsunspor için siyasilerden veya herhangi birinden sağlanan her fayda bizi mutlu eder. Yeri geliyor bırakın siyasisini esnafı bile prim yapmaya çalışmıyor mu Samsunspor üzerinden bunu siz benden daha iyi bilirsiniz. Benim demek istediğim sayın kılıç Samsunspor üzerinden yine prim peşinde. sadece bu yani.

King1965

herkesın haklı oldugu 1 nokta var ancak suankı durumumuz osmanlı devletının rusyadan yardım aldıgı durumla aynı .. Denize dusen yılana sarılır .. o yuzden kmse bırsey dıyemez.. Durumumuz ıyı olsaydı super lıgde olsaydık despotenın dedıgı olurdu ıstte gecen yıl nerdeydın bu yıl fılan muhabbetı olurdu

ahmetsefa55

bana 1 hafta önce suat kılıçı savunacaksınz deselerdi çok gülerdim o söyleyene...

sizin anlamadığınız nokta şu ; suat kılıç bu sene olduğu gibi geçen sene de varmış , ondan önceki senede varmış..

klübün kayıtlarında bu var yani.sadece isminin geçmesini istemiyor bakan.

benım bıldıgım bu kadar.bundan sonra bıse soylemem.ısteyen ıstedıgını dusunsun banane.

ben Samsunspor'a 1 krş katkısı olana dua ederim o kadar.

Samsunspor isminden yararlanmak için birşey yapılıyorsa da Allah oyunlarını bozsun inşallah.

AntZ

Özellikle son zamanlardaki yapılanların daha önce yapılmadığı ya da yapıldığını görmediğimiz için başta Yusuf Ziya Yılmaz ve Suat Kılıç olmak üzere yıllarca en çok eleştiren ve yerden yere vuranlardan biri bendim.

Bugün yapılanları gördükten sonra teşekkür etmek benim şahsen boynumun borcudur.

Daha önce herhangi bir söz vermeyip uzak durduğu için Yusuf Ziya Yılmaz'a kızıyorduk ama bugün elinden geleni yapacağını ifade etti. Verdiği sözü tutacağına ve yapacağına inanıyorum. Kaldıki daha önce söz verip yapmayan birisi değil aksine söz bile vermeyip uzak duran birisiydi.

Başta Suat Kılıç, Y.Ziya Yılmaz, Necaettin Demirtaş olmak üzere Samsunspor'umuz için destekte bulunan herkese (şahsım adına) teşekkür ederim.

lato

Bizim siyasetçileri bende çok sevmiyorum ama bu kadar adam destek geliyor diyorsa daha fazla sayıp sövmenin de manası yok yıllarca kimleri küstürmedik takıma yine aynı şeyleri yapmanın bize faydası olmaz demek ki siyasetçilerden de yapan desteğini yapıyormuş herkes keşke onların yarısı kadar şehirde de hareket olsa

doðan

Alıntı yapılan: lato - 24 Ağustos 2012, 10:41:26
Bizim siyasetçileri bende çok sevmiyorum ama bu kadar adam destek geliyor diyorsa daha fazla sayıp sövmenin de manası yok yıllarca kimleri küstürmedik takıma yine aynı şeyleri yapmanın bize faydası olmaz demek ki siyasetçilerden de yapan desteğini yapıyormuş herkes keşke onların yarısı kadar şehirde de hareket olsa

Aynen söylediğin gibi ,
Şehir sahip çıkmadıkça takımına siyasetçi yada bakan, başkan da bir yere kadar , en basiti kombine satışlarımızı baz alalım , şehirden bireysel kombine alımını tahmin etmek isteyen varmı ?
ziyadesi ile toplu alım yada satımlar olunca çıkan rakamı tahmin etmek isteyen?
destek alıpta sattığımızı bilmek isteyen ?
sonra
19 mayıs stadyumunda reklam alanlarımız mevcut , şehrin marka değerlerinin kaçta kaçının reklam verdiğini kaçının kapıyı kapattığını , kaçının  oralı dahi olmadığını bilen yada bilmek isteyen varmı,
bu gün eleştirdiğimiz insanların Başkanım Emin KAR 'ın ne kadar yanında olduğunu size göstermek için bu soruların cevaplarını göstermemiz gerekmekte .
Başkanım çıktı açık yüreklilikle  açıklamasını yaptı , gizlisi saklısı yok  bu yönetimin şeffaf ortada herşey ... güvendiğiniz insanlardan oluştuğunu sizler söylediniz ..
Emin KAR bu yolda asla yanlız yürümemeli...

evolution55

Alıntı yapılan: doğan - 24 Ağustos 2012, 11:11:22
Aynen söylediğin gibi ,
Şehir sahip çıkmadıkça takımına siyasetçi yada bakan, başkan da bir yere kadar , en basiti kombine satışlarımızı baz alalım , şehirden bireysel kombine alımını tahmin etmek isteyen varmı ?
ziyadesi ile toplu alım yada satımlar olunca çıkan rakamı tahmin etmek isteyen?
destek alıpta sattığımızı bilmek isteyen ?
sonra
19 mayıs stadyumunda reklam alanlarımız mevcut , şehrin marka değerlerinin kaçta kaçının reklam verdiğini kaçının kapıyı kapattığını , kaçının  oralı dahi olmadığını bilen yada bilmek isteyen varmı,
bu gün eleştirdiğimiz insanların Başkanım Emin KAR 'ın ne kadar yanında olduğunu size göstermek için bu soruların cevaplarını göstermemiz gerekmekte .
Başkanım çıktı açık yüreklilikle  açıklamasını yaptı , gizlisi saklısı yok  bu yönetimin şeffaf ortada herşey ... güvendiğiniz insanlardan oluştuğunu sizler söylediniz ..
Emin KAR bu yolda asla yanlız yürümemeli...

abi dediğin gibi,ben uzaktayım o yüzden bazı şeyleri medyadan ya da siteden takip edebiliyorum..ama şunu öğrendim ki duyumlar, mış'lar muş'lar hep yanlışmış...doğruları yönetimden duymak güzel...