SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Vali oyuculara ödeme yapılması için bir 10 günlük süreç belirtmiş.
Ay sonuna doğru da kongre yapılacakmış...

Sadece Samsunspor

20sinde kongre karari var ama yine cogunluk ariyorlae yani 27sinde yapilacak. Olme essegim yaz gelsin hesabi. Sacma sapan isler yapiyorlar.
Bu arada saglam bi duyum aldim liste falan varmis bu kesin. Ancak suan kim ne veriyor ne yapiyor kimle etegindeki taslari dokuyor bekleniyor. Yani kesin biri cikacak o kadar net.

Shane_Falco

SAMSUNSPOR KULÜBÜ
                             OLAĞANÜSTÜ KONGRE İLANI

28 Aralık 2017 günü yapılan olağanüstü kongrede gündemin 8. Maddesindeki "Dernek organlarının seçimi" maddesinin görüşülmesinde aday listesi sunulmamış olduğu için bu maddenin görüşülmesinin tüzük gereği ERTELENMESİNE karar verilmiştir. Kongre sonrası kurul üyelerinin istifaları nedeni ile Kulüp Kurullarının boşalması sonrası Kulüp Başkanlığı Divan Kurulunca Denetleme Kurulumuz göreve çağrılmış ve yine tüzüğümüzün ilgili maddesi gereği Kulübü Olağanüstü Kongreye götürme görevi kurulumuza kalmıştır.
    Bu nedenle Denetleme Kurulumuzca aşağıda gündemi belirtilen Olağanüstü Kongre kararı alınmıştır.
    Olağanüstü genel kurul toplantısı SAMSUN İlkadım Belediyesi Yıldıray ÇINAR Kültür Merkezinde 19 OCAK 2018 Cuma günü saat: 15:00'de,çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 26 OCAK 2018 Cuma günü aynı yerde ve saatte yapılacaktır.                                                     

SAMSUNSPOR KULÜBÜ DENETLEME KURULU

GÜNDEM                             :
1.Açılış,Yoklama,Saygı Duruşu,ve İstiklal Marşının Okunması
2.Divan Heyetinin Oluşturulması,Tutanaklara İmza Yetkisinin Verilmesi
3.Samsunspor Kulübü Başkanlık Divan Kurulunun Açıklaması
4.Dernek Organlarının Seçimi
5.Dilek , Temenniler ve Kapanış.

#SAMSUNSPOR

Sadece Samsunspor

Ya kardesim degistirin maddeyi 19 ocakta bitsin bu is. Cogunluk aramak neymis

eprianu

Geçen sene bi tanıdığım "Zaten elde para yoktu, tahtanın kapanmasına göz yumdular" dediğinde içimden "Acaba?" demiştim. Hatta daha da ileri gidip "Amaçları devre arası da transfer yapmamaktı ama takım kötü gidince mecbur kalıp para harcadılar" diye eklemişti.

Kongre krizi ve yeni kongre tarihi oldukça manidar, tam transfer dönemini kapatmak üzere ayarlanmış gibi. Kongre için 19 ve 26 Ocak'ı beklemenin manası nedir?

"Ekonomik olarak yönetilebilir" bir kulübüz biz, alışkın değiliz böyle şeylere!

Levent ÖCAL

05 Ocak 2018, 08:58:20 #185 Son düzenlenme: 05 Ocak 2018, 10:08:48 Levent ÖCAL
Alıntı yapılan: eprianu - 04 Ocak 2018, 21:36:28
Kongre krizi ve yeni kongre tarihi oldukça manidar, tam transfer dönemini kapatmak üzere ayarlanmış gibi. Kongre için 19 ve 26 Ocak'ı beklemenin manası nedir?

Kanunen belirlenmiş bir süredir bu. Genel kurula katılma hakkı bulunan üyeler; en az on beş gün önceden, toplantının günü, saati, yeri ve gündemi en az bir gazetede veya derneğin internet sayfasında ilan edilmek, yazılı olarak bildirilmek, üyenin bildirdiği elektronik posta adresine ya da iletişim numarasına mesaj gönderilmek veya mahalli yayın araçları kullanılmak suretiyle toplantıya çağrılır.

Kongre krizi de malumunuz mecburiyetten ortaya çıkan bir olay. Cumartesi günü divan kurulu toplantıya çağırdı. toplantıya gittiğimde içler acısı bir durumla karşılaştım. Asil üyelerin istifası ve görevin kendilerine kalacağından dolayı yedek yönetim kurulu üyeleri bile istifa etmiş. Yedek yönetim kurulundan sadece Olcay İnanç abimiz ve Servet Tuzcu kardeşimiz toplantıdaydı. Onlarda yedek yönetimle irtibata geçip en azından 8 kişiyi biraraya getirip birşeyler yapma çabasındaydılar ama telefonun ucundaki hiçkimse sıcak bakmadı olaya ve yönetim kurulu oluşturulamadığından karar yetkisi bize yani denetleme kuruluna kaldı. Divan kurulu ile yaptığımız istişarede en erken tarihe genel kurul yapılması için karar aldık.

bayfa55

Şöyle bir durum var. Bu takım bu kadro yapısıyla zaten düşmeye aday durumda. Alt sıralardaki rakiplerimizin hepsi güçleniyor. Sadece futbolcuları elde tutmak yeterli olmayacaktır.

55_OrHaN_55

Kopmalar başladı. Abdulkerim Bardakçı takımdan ayrılmış, Çağrı akşam uçağıyla gidecekmiş. Devamı da gelir sanırım. Allah yardımcımız olsun.

samsunum

Bazıları çıkmış istifa diyenler nerede diyor. Çorbasını alan grupçuklar seslerini çıkartamıyor  takim dağılıyor bir bir şehrin bldye başkanı taraftarın duygulariyla oynuyor resmen kendi paylaştığı haberi geri siliyor. Erkut tutu yzy ve vali bey cok ciddi miktarda odeme yapacak haftaya diyor 10 gün oluyor ses yok ama hep suçlu biz oluyoruz haksızlığa göz yummadigimiz icin çorba peşinde olmadığımız için ama bir allah'ın kulu da çıkıp soramıyor hani nerde bu paralar 

https://twitter.com/HakanSencan55/status/947030075580526592

samsun 55

Gaziantepspor yönetimi 250 tl karşılığında kulüpe herkesi üye yapar liste sunma imkanı verir , bizde kongreye kadar  üye  olmayı durdururlar!!

eprianu

Az önce iki haber okudum. Birinde Erkurt Tutu diğerinde ise eski başkan Adnan Ölmez'in takıma temlik koydurduğu yazıyor. İkisi hakkında da bir şey diyemiyoruz. Çünkü işin aslını bilmiyoruz, bu kulübe başkan olan kimse borçları şeffaf bir şekilde açıklamıyor. Daha da acısı gelir gider tablosu sunmuyorlar.

Celil Sağır'ın açıklamasını okudum. Düz mantık "Zaten takımın bi dünya borcu var, kayyum kapıda. Şunları üye yapalım kulübün yükünü bunlara yıkalım" demiyorlarsa hala ince ve pis hesaplar içinde olan birileri var demektir.

Çok açık ve net gerçek şu ki, kulüp üzerinde borusunu öttürenler kulübün ellerinden kayıp gitmesini istemiyor. Bizim çekecek daha çok sıkıntımız var. Hazırlıklı olalım.

samsunum

Hasan hatipigluda an itibariyle altinorduyla anlaştı

eprianu

Shane_Falco

Abdülkadir de gitmişti zaten.
Koskoca şehir bi takıma sahip çıkamadı...

Desiqner

Muhtemelen artık para aramaktan sıkıldılar.Bu sefer para bulmakla bitmeyeceğinin kendileride farkında.Twitter'da yazılanlara göre Yeni Malatyaspor gibi birşey yapmak peşinde bile olabilirler ama zaman gösterir.Neyse Amatörede gitse biz Samsunsporluyuz.Yenisinin bol bol çorbacısı olacaktır zaten...