Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

jean

Bugunde gecti bir turlu acilmiyor arkadas yarinda acilmazssa hafta sonu tatili ve oteki haftaya kalacak

brigand

O hesap kulübün resmi instagram hesabı değil.
Kulübümüzün resmi instagram hesabı; instagram.com/officialsamsunspor/
Sitemizin instagram hesabı; instagram.com/samsunsporbiz/

evolution55

muzaffer4

Abdülkerim bardakçı ile anlaşmışız stoper Konyasporda bu sene 10 maç oynamış iyi bir hamle olmuş

samsunluhakan

kenan karışık altıordudan prensipte anlaşma sağlanmış.

samsunsporlu1994

06 Ocak 2017, 00:46:39 #290 Son düzenlenme: 06 Ocak 2017, 02:27:18 samsunsporlu1994
Çok geç kaldık malesef,Bandırma maçına neredeyse 1 hafta kadar kısa bir süre kaldı ve halen transfer arayışındayız. Bu sezon da düşmezsek daha da birşey olmaz bize. Kanser ettiler bizi kanser.

cakir55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 05 Ocak 2017, 22:02:16
kenan karışık altıordudan prensipte anlaşma sağlanmış.
Ptt'yi o kadar takip etmeme rağmen ismi hiç tanıdık gelmedi bana bilen var mı nasıl bir oyuncudur ? Videosuna baktım youtube'dan ayağına hakim teknik bir oyuncu görüntüsü verdi bana.

Levent ÖCAL

55ertan

06 Ocak 2017, 10:47:50 #293 Son düzenlenme: 06 Ocak 2017, 10:51:10 55ertan
Haydi bismillah.
Tam 5sene önce bugün gekasi alip uçusa gecmisdik.
Bu bir isaret olabilir  ;)

sadece55

Sonunda da malesef düşmüştük :( İnşallah işaret çok devam etmez

eprianu

Kone de katılmış mı kampa? Göksu'nun fotoğrafını gördük de Kone'yi göremedik.
Dün ASpor'da alt yazıda da geçti, Kone ile anlaştığımız.

jean

Iki sitede acildigi soyleniyor tekrar resmi aciklama gelmeden inanmiyorum bu sefer

orucreis

Şimdi sosyal medyada tek engelin uğur boral olduğu belirtiyor. Alacaklarının tamamını istediği için uzlaşma yapılamıyormuşmuşmuş

Mert

Uğur boral s.çsın yere eğilip oynasın.Yarım sezonda ne kattı bu takıma Allah aşkına? Hayır benim anlamadığım bu takım oynayarak para kazanacak ki alacaklarını ufak ufak da olsa alabilecekler.Engel oldukları zaman ne geçecek ellerine? Uğur boral başını iki ellerinin arasına alıp maziye baksın Samsunspor için elle tutulur gözle görülür ne yapmış ondan sonra alacaklarını düşünsün.

Raqua55

Uğur Boralla uzlaşılmış parasının Tamamını istemiş Ama ikna edilmiş gibi haberler dolanıyor bir sıkıntı yok galiba.Göksunun geldiği kesin de kone de gelir inşallah