Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

Kaya

ea55

Yıllardır dikine oynayabilen bir ortasaha oyuncumuz olmamıştı. Gökhan alınabilecek en iyi isimlerden Hayırlı olsun. Büyük katkı alacağımıza inanıyorum.

Sercan

Dün idmanda izlediğim kadarıyla çakı gibi adam.. Çok faydalı olacaktır..

mehmet yılmaz

Hayırlı olsun. Bence çok iyi ve yerinde bir transfer.
İstatistikleri iyi olan bir oyuncu, dahası futbolda olgunluk döneminde.
Gökhan transferi ile birlikte Kubilay'lı oynayabileceğimiz gibi Kubilay'sız oyun da planlayabiliriz.

_SoN_

Bu hafta oynarmı dersiniz .)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _SoN_ - 06 Eylül 2019, 21:26:19Bu hafta oynarmı dersiniz .)

Ama ilk 11 ama sonradan, mutlaka oynayacagını düşünüyorum.

brigand

Hoca da hazır geldiğini doğrulamıştı. Anladığım kadarıyla ilk 11'de şans verecek. Hem evimizde olmamız hem de rakibin seviyesi bu kararı doğru kılar. Adaptasyonu için iyi bir şans olur Gökhan'a.

ata55

bak maçından sonra tarsusa da gol attı. kötü oynasa bile skora etki edecek bir oyuncu.

fanatik samsunsporlu

Kısa boyuna rağmen kafa golü çok.Ben esasında uzaktan gollerini bekliyorum.İnşallah yakında o da olur.

Sadece Samsunspor

Bu macta ilk defa begenmedim. Futbolunu ortaya koyamadi. Biraz daha etkili beklerdim. Yinede onemli bir oyuncu.

orucreis

Bugun resmen sahada gezdin kubilayla birlikte

ngonge

Hocanın mevcut taktiğinde ortasahada kayboluyor. Nedeni de orta alanı 1-1-1 olarak dizmesi. Düşündüğü muhtemelen hücuma çıkarken yanına Ferhat'ın gelmesi, savunurken de Kubilay'ın gelerek orta alanı ikilemesi, ama bu şu anda işlemiyor. Ne Ferhat yardımına geliyor ne de Kubilay. Bu sistemde devam edeceksek arkasında Samet varken daha iyi performans sağlayacağını düşünüyorum.

Ancak kanaatimce en doğrusu 4-4-2 de merkezde yanında bir ortasaha (tercihen Samet) ile oynaması.

ata55

Kubilay'ın defansif katkı vermediği her maç bu çocuğun canı çıkar. Nereye koşsun? Ne yapsın?

beşnumara

Seni yıllardır takip ederim
Bizde oynadığın gibi hiçbir kulüpte bu kadar kötü görmedim seni
Bize gelene bir şey oluyor arkadaş yaa
Toparla artık kendini
Sana orta sahada çok ihtiyacımız var

Sadece Samsunspor

Ya arkadas ne bu geri pas yan pas sevdasi. Su takima transfer oldugunda o kadar sevinmistim. Duz topcu gibi oynuyorsun. Hep garanti oynim aman kotu bisey olmasin falan. Saldir biraz gir aralar sur topu ileriyi dusun biraz.