Samsunspor Marşı

Başlatan timofte, 19 Aralık 2004, 12:29:27

« önceki - sonraki »

timofte

http://www.samsunspor.org.tr/zip/setup.zip

sevgili arkadaşlar son bir-iki sezondur stadımızda çalınan Samsunspor marşının mp3'ü resmi sitede var. ama belki arkadaşların gözünden kaçmış olabilir diye mp3 linkini buraya da eklemek istedim. zip dosyası ile isteyenler indirip dinleyebilir ya da bilgisayarlarına kaydedebilirler.

marşı beğenen beğenmeyen olabilir, beklentisini karşılamamış bulunanlar da olabilir ama en azından insana stadın atmosferini biraz olsun hatırlatıyor.

saygılar.

kral55

sevgili timofte bu linkten samsunspor ekran koruyucusu indiriliyor.Mp3'ü bulamadım.

Anonymous

bilmeyenlerin ayıbı ooo

cico

sanki çocuk marşı gibi geliyor ama yinede samsunspor umuzun marşı güzel olmuş

largopen

sevgili arkadaşlar forum üye sayısı her geçengün biraz daha artmakta acaba aramızda beste yapan bir müzisyen varmı? taraftarın bestelediği bir samsun marşı daha olsa sizce hoş olmazmı_?

timofte

bir zamanlar samsunlu sanatçı orhan gencebay ın samsunspor marşı yapma konusunda bir projesi vardı. ama nedendir bilinmez bu konuda bir ilerleme olmadı. eskişehirsporun sanatçı mithat körler tarafından bestelenmiş marşlarını dinledikçe keşke bizde de olsa diye imrenmiyor değilim..

jurista

Alıntı yapılan: "timofte"bir zamanlar samsunlu sanatçı orhan gencebay ın samsunspor marşı yapma konusunda bir projesi vardı. ama nedendir bilinmez bu konuda bir ilerleme olmadı.

yazıyı okuyunca aklıma geldi madem orhan gencebayın bir zamanlar böyle bir projesi oldu o zaman o projeyi kendisine Samsunspor.biz ailesi olarak hatırlatalım...
Orhan gencebay yeni açmakta olduğu www.orhangencebay.com.tr adresinin iletişim bölümde dilek ve şikayetler için bir mail adresi vermiş gelin hep beraber kendisine mail atıp marşımızı isteyelim :)
:D mailto:info@orhangencebay.com.tr

timofte

bir metin hazırladım ve gönderdim, umarım beğenirsiniz..
Alıntı Sayın Orhan Gencebay,

Türk müziğinde en üst noktalara tırmanmış bir hemşehrimiz ve kendi dalındaki büyüklüğü herkesçe kabul edilen bir sanatçısınız. Yıllarca Samsunlular olarak sizinle gurur duyduk. Filmlerinizdeki diyaloglarda geçen her 'Samsun' sözcüğünde memleketinize olan tutkunuzun dışa vurduğunu gördük, duygulandık. Şarkılarınızdaki duygusallığı yakaladığımızda yüreğimizdeki sevgiyi en saf haliyle ifade etmenize hayran kaldık.

Dolayısıyla Samsunlular ile Orhan Gencebay arasında bir gönül bağı var. Ve bu bağın oluşmasında iki tarafın da karşılıklı saygısı sevgisi var. Samsunlu çocuklar için yaptırmış olduğunuz İlköğretim okulu var. Ve biz 'şehrinin takımını destekleyen' samsunsporlular olarak sizden bir şey daha istiyoruz.

Yaklaşık beş altı yıl kadar önce bizi heyecanlandıran bir haber ortaya çıkmış ve bizi çok mutlu etmişti. İşte bu haberdeki gerçekleşmeyen hayalimizi gerçeğe dönüştürmenizi, ve Samsunspor sevgisini bir sanatçı duyarlılığı ile ifade etmenizi diliyoruz. Samsunspor Marşı yapmanızı istiyoruz. Bunu en güzel sizin yapacağınızı düşünüyoruz.

Sayın Gencebay;
Hemşehrileriniz olarak ilginizi bekliyoruz.
Saygılarımızla..

'Samsunspor.Biz' Taraftar Grubu
[/size]

salihcakir

ellerine sağlık teoman abi hemen yolladım..ama üçle beşle olmaz hepimiz sahip çıkmalıyız..hemen bir hatırlatma; orhan gencebayın mail adresi:
info@orhangencebay.com.tr
hadi arkadaşlar; herşey samsunsporumuz için..

largopen

Bende hemen üzerime düşen görevi yaptım; Hatta başka arkadaşlarımada bu maili yollamaları için ricada bulundum. Sadece Samsunspor.biz ailesinin değil her Samsunlunun bu maili yollaması gerekir bence...

Fecr_55

bende yolladim valla, in$allah dikkate alir orhan babamiz...timofte´nin maili gercekten cok iyi olmu$, bakalim sonu nasil olacak...

gyuksel55

bende gönderdim arkadaşlar inşallah bir faydası olur.

yirmiuc

timofte

Orhan abimizden henüz konuyla ilgili bir cevap maili gelmedi.
kendisi çok yoğun çalışıyor galiba. canı sağolsun.

timofte

şu an stadımızda da çalınan samsunspor marşının doğru url adresi aşağıdaki gibidir. topicin ilk mesajında belirttiğim diğer adresten ekran koruyucu yüklendiğini sonradan fark ettim.

samsunspor marşını yüklemek için doğru adres şu :

http://www.samsunspor.org.tr/zip/SAMSUNSPORMARS.zip