Bir kolpa malatya sitesi

Başlatan deli 55, 22 Mayıs 2006, 17:52:50

« önceki - sonraki »

deli 55

evet arkadaşlar.www.malatyasporlular.gen.ms adlı adreste samsunlu kardeşlerimiz ile kolpa malatyalılar arasında tam bir savaş yaşanmaktadır.resmen samsunlular olarak bu siteyi işgal etmek üzereyiz...hepinizi bekliyoruz.ŞEREFSİZSİN MALATYA...

south_london

netten sallama taraftarı değilim.malatya ve samsunda gereken cevap verilecek.

KotuCocuk55

vAlla yemin ederim kardeşim bende tamamen senle aynı dusunceye sahıbım,netten sallamak ne kadar sacma ve yersiz,lakın yavsak malatyalıların yazısını gorunce bende bır ıkı bıseler solım dedım zaten canım sıkkın sora bı baktım bayaaa bı gıtmısım... :wink:

jean

adamlar diyor ikinci kez sikeyle dustuk sikeyi nsiz yaptiniz konyayi ankaragucunu nasil deplasmanda yeneceksiniz allah yedirmedi iste

politan_55

Selam arkadaşlar.dün bende bu şerefsizlerin sitesine girip gerçekten tüm samsunsporlular işgal etmiş durumda.sanırım bu siteyi yapanlar kısa zamanda siteleri çöker diye düşünüyom.BURSADAN SEVGİLERLE.SAMSUN SELAHİYE MAHALLESİNDE OTURAN KAFACI MURATA SELAM OLSUN.TANIYANLAR OLURSA SÖYLESİN.ADIM=VEDAT..HAKAN,BURAK TANIR BENI.BURAK BANA CEVAP YAZ..TAMAM MI..

beşnumara

az önce ben de bir şeyler yazdım( gel malatya gelş malatya bitsin bu hasret samsunspor senin ..tüne hasret) :lol:

34 SS 1965

adamlar balon ya bı tane ceza evınden cıkan bırı vardı onun yazılarını okudumda acmıs samsuna gelıp ecerı gırıp ac karnını doyuracakmıs falan fılan serefsız bı tanede buyuk adamlar bızden cıkmıs falan ınonumu buyuk adam m.alı agcamı hehehe ulkuculermıs mhp lıylermıs ozaman paranın ustune konulacak kurt resmını ınonu kabul ederdı bunlarla ınternetten tartısmaya gerek yok samsuna bı gelsınlerde he bırde elezığlı bı arkadasta hasretımızı samsun azda olsa dındırdı samsunla barebr yıkmaya geleceğız yazmıslar yorumsuz

jean

ataturk varken niye kurt resmi koysunlar paranbin ustune inonu tabiki buyuk adam c.h.p cumhuriyet halk partisi

çerkez55

gel malatya gel...gelde gör yaşayacaklarını...
  warya kayısı bile yemiyorum okadar büyük nefretimiz yani

34 SS 1965

Alıntı yapılan: "jean"ataturk varken niye kurt resmi koysunlar paranbin ustune inonu tabiki buyuk adam c.h.p cumhuriyet halk partisi

hangı partılıolduguna bıseydıyemem aksıne saygı gosterırım yanlız tarıh dersı gormemısn sanırım tataurk un yanına turklugun sımgesı olarak kurt resmıde konulacaktı bunu ınonu ıstemedı bılıyosundur kı kurt turklugun sımgesı

supporter

Alıntı yapılan: "jean"ataturk varken niye kurt resmi koysunlar paranin ustune inonu tabiki buyuk adam c.h.p cumhuriyet halk partisi

konunun epeyce dışına çıkılmış ama gerçeği söylemek de gerekli.
bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.

Atatürk döneminde bastırılan Bozkurtlu paralar.

Aynı dönemde bastırılmış Pul.

Yani olayı bugünkü siyasete göre değerlendirmek hata olur.
Atatürk'ün ilkelerinden biri de milliyetçiliktir ve Türklüğün simgesi olan Bozkurt'a önem vermesinden de daha doğal bir şey olamaz.